Volvo S60 & S80

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez Lookap » 12 mar 2008, 12:47 Re: Volvo S60 & S80

Witam,podobaja mi sie smieszne stwierdzenia ze jakas tam marka jest awaryjna.
Tutaj dowiedzialem sie ze Peugeoty sa dla kobiet i sa awaryjne....to podobnie do stwierdzenia mojego kolegi z przed lat ze w niemczech nowych aut sie nie kupuje,tzn ze co?Produkuja uzywane? :mrgreen:
Moim zdaniem Hondy naprawde slyna z tego ze nie sa awaryjne...ale co przez to rozumiec?Ja poprostu tak tylko slyszalem od wlascicieli tej marki.Moze i tez pisza o tym w gazetach i gdzies tam,ale z drugiej strony znam goscia co od 20 lat jezdzi francuzami i chwali je bardzo.Japonce poszly do przodu,to juz nie te lata kiedy niemcy gorowali w swiecie.
Przy okazji zapytam Was o ceny czesci do np Hondy,w normie czy tez za bardzo wysokie?
Pozdrawiam

Lookap
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 12 mar 2008, 11:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zmielna » 13 mar 2008, 15:38 Re: Volvo S60 & S80

Lookap napisał(a):Witam,podobaja mi sie smieszne stwierdzenia ze jakas tam marka jest awaryjna. <ciach> chwali je bardzo.Japonce poszly do przodu,to juz nie te lata kiedy niemcy gorowali w swiecie.


Ja kiedys uslyszalem ze nie kupuje sie aut na F - fiat, ford i francuskie :)

Po dwoch niemcach (opel, vauxhall, gaz, bezyna) teraz kupilem toyote corrole wagon grzechotnika T3 D4D - i z punktu stalem sie milosnikiem czarnego dymu.... Dluuuugo nie zmienie i goraco polecam :)

zdr0wka!
Ostatnio edytowano 14 mar 2008, 11:13 przez zmielna, łącznie edytowano 1 raz
Ad astra per aspera..
Avatar użytkownika
zmielna
Rozeznany
 
 
Posty: 154
Wiek: 46
Dołączył: 20 lis 2007, 22:57
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 14
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zizu » 13 mar 2008, 18:37 Re: Volvo S60 & S80

Ja mam PEUGEOTA 407 2.0 HDI
i co ? polecam. Bardzo ekonomiczny. Na trasie pali zaledwie 4 l.
6-biegowa skrzynia.
Fakt faktem troszke drogi ale gwarancja prawie na wszystko 10 latek albo 100000 mil.
A takie powiedzonka że są awaryjne to prawda jażeli mówimy o jakiś klamotach 15 letnich z przebiegiem grubo ponad 100000 mil.

zizu
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 14 sty 2008, 18:08
Lokalizacja: GDYNIA
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 14 mar 2008, 05:36 Re: Volvo S60 & S80

Kazdy ma swoja teorie, ja kupilem ponad edwa lata temu piecioletnie auto, w PL to byl rarytas w tym czasie, powinno byc wszystko super, ale nie bylo, i to bylo conajmniej dziwne, zeby takie usterki spotykac w autach 5-letnich, wiec ze swojego punktu widzenia - nie polecam, a dlaczego?, mam jeszcze jeden powod , zeby nie polecac. Podobnie jest z tv. Kupilem tv philips, kilka ladfnych lat temu w PL mialem do wybory 2 philia i deelooo. Oczywiscie wybralem phila. - 2 lata gwarancji, po 2 latach naprawa 700zl minimum, bo wysiadl procesor, troche szukania na necie i juz wiedzialem co jest , do elektronika chodzilem z plytka w kieszeni i wszyscy mi mowili ta sama cene i ogolnie nikt nie poleca tv philips. Kolega tez kupil ten tv i mial to samo,
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krzysmad » 29 sty 2009, 13:35 Re: Volvo S60 & S80

metha napisał(a):Mój wujek miał S80 i z elektryką miał problemy.... sprzedał i kupił Audi A6 3 letnie i nie ma problemów ;)

No i masz rzetelną opinie na temat volvo,wreszcie jakiś fachowiec albo jego wujek :-D


[ Dodano: Czw Sty 29, 2009 13:44 ]
wsiaz napisał(a):kapcie 260 za 2, tax prawie 200 place w 2 ratach

To znaczy że opony do volvo są inne niż do osobowych aut z kołami 16 cali?Mają kolce na zimę?Tax prawie 200f na rok to chyba normalna cena za komfortowe auto oczywiście od micry,corsy lub innego wypierdka drożej no ale jedno woleć :-D

krzysmad
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączył: 29 sty 2009, 13:04
Reputacja: 14
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lysy » 29 sty 2009, 20:35 Re: Volvo S60 & S80

Nie wolno jezdzic na kolcach poza skandynawia........a i tam tylko do maja kazdego roku- potem mandat za kazde kolo 1000sek (bylo w 2005 roku)
a co do nowych samochodow to wyjatek potwierdza regule - wszystkie nowe samochody sa do dupy.......(robione po najmniejszych kosztach i max. taniosci) stare dobre czasy kiedy auta japonskie byly produkowane w japonii i z ich czesci dawno przeminely, a z nimi legenda trwalych i solidnych samochodow! nigdy juz takich nie bedzie
Avatar użytkownika
lysy
Rozeznany
 
 
Posty: 251
Wiek: 46
Dołączył: 5 mar 2007, 11:47
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 2
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA