Koniec jazdy na polskich blachach?

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 2 paź 2011, 17:36 Re: Koniec jazdy na polskich blachach?

Uwierz, oni Ciebie też...
Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 2 paź 2011, 20:16 Re: Koniec jazdy na polskich blachach?

Nie ma od dawna na forum PE wiec ja pozwole czynic jego powinnosc.

Jak chcesz byc rumunem to jezdzij na polskich blachach, i nie zapomnij zaopatrzyc sie w wypasny dresik w world sporcie i plecaczek.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

PostNapisane przez Guest » 3 paź 2011, 07:57 Re: Koniec jazdy na polskich blachach?

Thomas napisał(a):plecaczek.


jak chcesz z plecakiem do auta wsiadac? :shock: passaty maja do tego jakies wyciecia w oparciu? :D


ps. powinienes zmienic podpis, ze polaka poznaje sie po passacie a nie plecaku... idac do polskiego sklepu jakos widze 80% passatow przed nim, ale z plecakiem nikogo w srodku...

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 4 paź 2011, 18:28 Re: Koniec jazdy na polskich blachach?

Albo po chlaisler-rze na polskich blachach.
80% rozwaznie kupujacych polakow.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Plastik » 4 paź 2011, 19:06 Re: Koniec jazdy na polskich blachach?

Thomas,


Jak chcesz byc rumunem to jezdzij na polskich blachach, i nie zapomnij zaopatrzyc sie w wypasny dresik w world sporcie i plecaczek.

Kolego nie wiem co miales na mysli o ruminie i o jakims plecaczku i dresikach ciekawe jak ty wygladasz jak wysuszona papryczka czyili okularki rude wloski delikatny wasik dla powagi :roll: hehe:D widze ze jestes obeznany strasznie w sklepach pewnie sie tam ubierales chodzac po domu bo bales sie wyjsc w nich na ulice;) pozdro wariaty z Rzeszowa;)

Plastik
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączył: 2 paź 2011, 14:54
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Benio » 4 paź 2011, 19:14 Re: Koniec jazdy na polskich blachach?

Draco napisał(a):
Thomas napisał(a):plecaczek.


jak chcesz z plecakiem do auta wsiadac? :shock: passaty maja do tego jakies wyciecia w oparciu? :D


ps. powinienes zmienic podpis, ze polaka poznaje sie po passacie a nie plecaku... idac do polskiego sklepu jakos widze 80% passatow przed nim, ale z plecakiem nikogo w srodku...


...a ten dalej piane biję człowieku ty tak z nudów takie bzdury piszesz czy po prostu nie masz z kim pogadać i tutaj smęcisz....

Benio
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 40
Dołączył: 25 lis 2007, 14:11
Lokalizacja: Stafford/PL-DLE
Reputacja: -7
Wyśmiewca
Góra
-3

PostNapisane przez Guest » 4 paź 2011, 21:16 Re: Koniec jazdy na polskich blachach?

Benio napisał(a):...a ten dalej piane biję człowieku ty tak z nudów takie bzdury piszesz czy po prostu nie masz z kim pogadać i tutaj smęcisz....


sluchaj, kolega wyzej nazwal jezdzacych na pl tablicach rumunami, poczuwam sie rowniez, ze i mnie obrazil bo sam takim autem wczesniej jezdzilem, wiec mam prawo wypowiedziec swoje zdanie na ten temat...

Thomas, a ty zejdz juz ze mnie bo od kilku tematow na mnie wjezdzsz a sam zapomniales po co u mnie w domu sie zjawiles i jak zwykly burak i sknerus nawet piwa nie zostawiles. tyle w temacie

Guest
 
 
Góra
-2

MężczyznaPostNapisane przez Benio » 4 paź 2011, 22:23 Re: Koniec jazdy na polskich blachach?

Draco napisał(a):
sluchaj, kolega wyzej nazwal jezdzacych na pl tablicach rumunami, poczuwam sie rowniez, ze i mnie obrazil bo sam takim autem wczesniej jezdzilem, wiec mam prawo wypowiedziec swoje zdanie na ten temat...

Thomas, a ty zejdz juz ze mnie bo od kilku tematow na mnie wjezdzsz a sam zapomniales po co u mnie w domu sie zjawiles i jak zwykly burak i sknerus nawet piwa nie zostawiles. tyle w temacie


a takimi wypowiedziami jak wyżej pijesz do mnie i do sporej grupy ludzi poruszających się Passatami
jak choćby sporej grupy ludzi z forum.vw-passat.pl /grupa zagraniczna do której należę tak że skończ te wycieczki to inni nie będą się ciebie czepiać

Benio
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 40
Dołączył: 25 lis 2007, 14:11
Lokalizacja: Stafford/PL-DLE
Reputacja: -7
Wyśmiewca
Góra
-2

PostNapisane przez Guest » 4 paź 2011, 22:33 Re: Koniec jazdy na polskich blachach?

hehe wiec sam potwierdziles, ze polaczki tu kupuja tylko passaty a czepiacie sie kogos, kto wjedzie poza granice autem z polskimi tablicami...

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Plastik » 5 paź 2011, 10:14 Re: Koniec jazdy na polskich blachach?

Kolega poprostu moze ma za duze cisnienie na zaworze upusty i nie ma jak go spuscic:D a o passaty sie czepia bo sam pewnie jezdzi nissanem micra;) bo go na tax i mot nie stac:D a nie wspomne juz o insurance hehehe:D ja smigam od zawsze jedna marka BMW seriami 5 i 7 aczkolwiek jesli mialbym tutaj zostac na pare lat to napewno kupiłbym VW w dieslu bo sa tanimi w eksploatacji samochodami :D

Plastik
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączył: 2 paź 2011, 14:54
Reputacja: -1
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 5 paź 2011, 11:37 Re: Koniec jazdy na polskich blachach?

Plastik, gdybys nie wiedzial to w maju skasowalem bmw m3 wiec czym ty sie chwalisz, gdybys czytal uwaznie to nawet chyba zamieszczalem z tego fotki, nigdy nie schodze do auta mniejszego niz m3 lub passat bo sie w malych zle czuje i lubie duzo jezdzic, zawsze podobne lub wieksze auta, aby jeszcze podniesc tobie cisnienie mialem poprzednio auto z silnikiem 3,8 litra i co najlepsze bez instalacji gazowej :P zawsze mam auta z silnikiem benzynowym, nigdy diesla, dla mnie to traktor nadajacy sie na pole a nie na droge. cos jeszcze chcesz dodac? :P

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 5 paź 2011, 18:10 Re: Koniec jazdy na polskich blachach?

Draco napisał(a):Thomas, a ty zejdz juz ze mnie bo od kilku tematow na mnie wjezdzsz a sam zapomniales po co u mnie w domu sie zjawiles i jak zwykly burak i sknerus nawet piwa nie zostawiles. tyle w temacie


Nie ja pierwszy nasmiewalem sie z wlascicieli passatow.
O kolege pamiec zawodzi. Z piwem zazwyczaj nie chodze ale kase proponowalem...
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Plastik » 6 paź 2011, 11:32 Re: Koniec jazdy na polskich blachach?

Draco napisał(a):Plastik, gdybys nie wiedzial to w maju skasowalem bmw m3 wiec czym ty sie chwalisz, gdybys czytal uwaznie to nawet chyba zamieszczalem z tego fotki, nigdy nie schodze do auta mniejszego niz m3 lub passat bo sie w malych zle czuje i lubie duzo jezdzic, zawsze podobne lub wieksze auta, aby jeszcze podniesc tobie cisnienie mialem poprzednio auto z silnikiem 3,8 litra i co najlepsze bez instalacji gazowej :P zawsze mam auta z silnikiem benzynowym, nigdy diesla, dla mnie to traktor nadajacy sie na pole a nie na droge. cos jeszcze chcesz dodac? :P



Sluchaj cieszy mnie to ze smigasz m-kami i innymi potworami:D a cisnienia mi nie podniesiesz ty ze jezdzisz M3 i autami o duzych pojemnosciach duzych gabarytach czy innymi pierdolami he he he bo kazdy sobie rzepke skrobie:D a jak ty auto skasowales to zabardzo mnie to nie rusza bo to twoja broszka:D ja sie nie chwalilem czym jezdze tylko ze smigam jedna marka w ktorej czuje sie bezpiecznie i bardzo wygodnie mi sie nia jezdzi:D a ze nie jezdzisz na gazie czy nie masz auta w dieslu badz go nie uznajesz tylko benzyna to mnie to rowniez malo interesuje to chyba tyle z mojej strony :D

Plastik
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączył: 2 paź 2011, 14:54
Reputacja: -1
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 6 paź 2011, 11:34 Re: Koniec jazdy na polskich blachach?

Plastik napisał(a):Sluchaj cieszy mnie to ze smigasz m-kami i innymi potworami:D a cisnienia mi nie podniesiesz ty ze jezdzisz M3 i autami o duzych pojemnosciach duzych gabarytach czy innymi pierdolami he he he bo kazdy sobie rzepke skrobie:D a jak ty auto skasowales to zabardzo mnie to nie rusza bo to twoja broszka:D ja sie nie chwalilem czym jezdze tylko ze smigam jedna marka w ktorej czuje sie bezpiecznie i bardzo wygodnie mi sie nia jezdzi:D a ze nie jezdzisz na gazie czy nie masz auta w dieslu badz go nie uznajesz tylko benzyna to mnie to rowniez malo interesuje to chyba tyle z mojej strony :D



heh to po co komus dup..e zawracasz skoro na koniec wycofujesz sie z tego co napisales, chciales sie pochwalic bmkami wiec sie pochwaliles hehe

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Plastik » 7 paź 2011, 10:55 Re: Koniec jazdy na polskich blachach?

Draco zawracam ci dupe mysle ze nikomu nie zawrocilem dupy jesli neichcesz to poprostu nie czytaj nie wiem masz jakis z tym problem?? ja sie nie chwalilem jezdze tylko m-kami skasowalem jedna spoko brawo dla ciebie moze poprostu powinienes sie przesiasc na przedni naped a nie na tylni bo jest dla ciebie nie do ogarniecia hehe:D moze powinienes sobie kupic micre 1,0:D ehhe moze wtedy bys nie pajacowal:D

Plastik
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączył: 2 paź 2011, 14:54
Reputacja: -1
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA

cron