Pytanie odnosnie rejestracji polskiego auta w uk?

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez Mark77777 » 5 gru 2007, 19:03 Pytanie odnosnie rejestracji polskiego auta w uk?

witam! Mam pytanie odnosnie tego czy ktos ostatnio zabral sie za zmiane tablic polskich na angielskie polskiego auta. chodzi mi o procedury jakie trzeba spelnic zeby mozna bylo legalnie jezdzic polskim autem w uk. Jesli ktos by mogl prosze napisac punkt po punkcie jak to sie robi?

Mark77777
Początkujący
 
 
Posty: 26
Wiek: 43
Dołączył: 23 sie 2007, 17:24
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

wg mnie szkoda zachodu, lepiej kupic tu auto jak masz zamiar zostac na dluzej,

rally_driver
Początkujący
 
 
Posty: 29
Wiek: 37
Dołączył: 17 wrz 2007, 10:04
Lokalizacja: BHX
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bboy » 6 gru 2007, 14:53 Re: Pytanie odnosnie rejestracji polskiego auta w uk?

nie wiem ile masz zamiar tu siedzieć poczytaj sobie moje posty w tym temacie Link

A odnośnie rejestracji to się za bardzo nie orientuje, ale słyszałem że trzeba zmienić licznik na mile, zmienić światła z przodu, przejść angielski rygorystyczny przegląd, a z tego co pisali inni w temacie do którego podałem Ci link wynika że nie zarejestrujesz auta dopóki jest zarejestrowane w Polsce (albo w innym kraju), a w Polsce nie wyrejestrujesz dopóki go nie sprzedasz, albo nie zezłomujesz (z tego co się orientuję), więc jest problem. Tu masz link odnośnie rejestracji ale po angielsku Link

bboy
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 40
Dołączył: 19 lis 2006, 09:08
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

podobno wystarczy wykupic TAX i mozna jezdzic na polskich tablicach, policja sie nie czepia.

Moni3103
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 22 sie 2007, 09:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 6 gru 2007, 18:14 Re: Pytanie odnosnie rejestracji polskiego auta w uk?

Moni3103 napisał(a):podobno wystarczy wykupic TAX i mozna jezdzic na polskich tablicach, policja sie nie czepia.


podobno mam slonia w ogrodku

Ciekawe jak wykupisz tax nie majac ubezpieczenia i przegladu.

Oczywiscie chodzi mi o angielskie ubezpieczenie i przeglad, bo nie sadze, zeby ktos zaakceptowal polskier dokumenty w tym temacie.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 12 gru 2007, 11:25 Re: Pytanie odnosnie rejestracji polskiego auta w uk?

Tia, juz widze mine tej pani na poczccie jak jej pokazuje polski dowod rejestracyjny :D:D

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA