Zniżki z Polski

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez chmiel » 1 maja 2008, 19:43 Zniżki z Polski

Witajcie


w Polsce mam od około 4 lat ubezpieczone auto.Wyjezdzam do UK i żeby tu przenieśc polskie zniżki, co musi być konkretnie napisane.Mam też 1 rok no claim bonus(miałem przez rok ubezpieczone auto w uk). Czy mogę połączyc 4 lata zniżek z Polskiz 1 rokiem z UK?


Pozdrawiam
Adrian
:-))

chmiel
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 41
Dołączył: 5 sty 2008, 16:07
Lokalizacja: West Midlands
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lysy » 24 maja 2008, 14:26 Re: Zniżki z Polski

chmiel napisał(a):Witajcie


w Polsce mam od około 4 lat ubezpieczone auto.Wyjezdzam do UK i żeby tu przenieśc polskie zniżki, co musi być konkretnie napisane.Mam też 1 rok no claim bonus(miałem przez rok ubezpieczone auto w uk). Czy mogę połączyc 4 lata zniżek z Polskiz 1 rokiem z UK?


Pozdrawiam
Adrian


hej

nie wiem czy da sie znizki laczyc (uk z pl) za to wiem ze zeby tu uzyc pl znizek dokument o nich zaswiadczajacy (od ubezpieczyciela)musi byc przetlumaczony przez tlumacza przysieglego ew.ubezpieczyciel wydaje dokument dwujezyczny i wtedy masz od razu bez tlumaczenia (HDI ma takei dokumenty- wiem bo mam), i co najwazniejsze!!!!!!!!!!!!polisa w pl musi byc ZAMKNIETA!!!!!! czyli auto nie jest juz dluzej przez Ciebie w pl ubezpieczone
Avatar użytkownika
lysy
Rozeznany
 
 
Posty: 251
Wiek: 46
Dołączył: 5 mar 2007, 11:47
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA