Mądry Polak po szkodzie:)

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez raffi » 24 cze 2008, 20:11 Re: Mądry Polak po szkodzie:)

a ja polecam jeden warsztat angielski:
Halls Tyre Centre LTD
na Chapel Street, Handsworth b21 0pa

ja korzystam jestem zadowolony zarowno z cen jak i obslugi...
oraz pozytywnie nastawionego personelu tego zakladu...


aha goscie tez zajmuja sie tunningiem w przystepnych cenach
-----------------------------
[ you ] a teraz pij szczesliwym stawaj sie, gdy malo Ci dolewke sobie wez;)
polecam kapelke posluchac!!!!!!!!
http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... d=82143349
Avatar użytkownika
raffi
Rozeznany
 
 
Posty: 161
Wiek: 44
Dołączył: 13 lis 2006, 20:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 24 cze 2008, 20:48 Re: TROSZECZKE PRAWDY Z DRUGIEJ STRONY

dario napisał(a):TROSZECZKE PRAWDY Z DRUGIEJ STRONY
Pan Tomasz wypisuje rozne dziwne rzeczy o naprawie auta w naszym warsztacie nie wiem co ma na celu???
Może ma niedosyt i zal ze z jego CORSY 95r nie zrobiliśmy za kwote £366 nowego auta(sorry niemozliwe)
Pierwszy raz pan Tomasz odwiedzil nasz warsztat w celu pomocy w uzyskaniu MOT (tutejszy przegląd) być może próbował wczesniej ale autko nie za bardzo na dawalo się do ruchu drogowego).
Po paru zabiegach i wymyciu silnika z zaciekow oleju udalo się po znajomości uzyskac certyfikat MOT ,klient nie był skłonny do usuniecia usterek (aby tylko do przodu)
Drugi raz autko pojawilo się u nas pare miesięcy pozniej ale stan samochodu oceniliśmy na AGONALNY całkowicie uszkodzona uszczelka pod glowica , silnik przegrzany ,oblany olejem, silnik pracowal na trzech z czterech cylindrow , z tłumika wydostawaly się tumany dymu (ponoc p.Tomasz naprawia sprzet komputerowy przestroga gdy tak samo potraktuje wasz sprzet jak swoje autko …..!)
KLIENT OTRZYMAL GRATIS FIRMOWY SAMOCHOD ZASTEPCZY
Uzgodniliśmy wymiane uszczelki pod glowica i naprawe hamulcow (ponieważ wydawaly przeraźliwe dzwieki klient stwierdzil cytuje ; ze az ludzie oglądali się na drodze)
Kwota naprawy £350 obejmujaca : wymiane uszczelki pod glowica ,planowanie głowicy,kompletny zestaw paska rozrządu z napinaczami,wymiana uszczelek kolektorow, termostat ,plyn chłodniczy , naprawa i konserwacja hamulcow, wymiane oleju (niestety bez filtra ponieważ klientowi był nie na reke wiekszy wydatek)
Po uruchomieniu silnika okazalo się ze układ chlodzenia jest niesprawny wiec zadzwoniłem do klienta ze koszt zwrosnie o £16 ponieważ trzeba wymienic włącznik wentylatora chlodnicy ( klient obraza mnie twierdzac ze nie dostal takie informacji)

WSZYSTKIE PRETESJE jakie p.Tomasz ma dotycza WYCIEKOW OLEJU które były w tym autku od zawsze (nawet przy pierwszym spotkaniu) , które nie były uzgodnione ani nigdy przedtem naprawiane przez nasz warsztat.

NA CZESCI I NAPRAWY JAKIE WYKONUJE NASZ WARSZTAT JEST PELNA GWARANCJA
Wiec jak pan PANIE TOMASZU ma jakies problemy prosze zgłosić się do nas ZAPRASZAMY

Pozdrawiam Darek
PS. Oszczerstwa nie sa dobra droga zawsze staramy się pomoc naszym klietom


Z tego co czytam, to widze, ze klient przyjechal z autem z wyciekami oleju i pojechal tam zeby usunac ten wyciek, po wizycie olej cieknie dalej, wiec?

[ Dodano: Wto Cze 24, 2008 21:51 ]
cos wyjatkowo duzo naprawione-wymienione za te 350 funtow, ja z wymiane rozrzadu zaplacilem 300
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Amigo_uk » 25 cze 2008, 02:49 Re: TROSZECZKE PRAWDY Z DRUGIEJ STRONY

dario napisał(a):TROSZECZKE PRAWDY Z DRUGIEJ STRONY

Zgadza sie - tylko troszeczkę...
dario napisał(a):Pan Tomasz wypisuje rozne dziwne rzeczy o naprawie auta w naszym warsztacie nie wiem co ma na celu???

Pewnie mam uklad z konkurencja jak to sugeruje pan wszystkim niezadowolonym klientom
dario napisał(a):Pierwszy raz pan Tomasz odwiedzil nasz warsztat w celu pomocy w uzyskaniu MOT
szczera prawda
dario napisał(a):być może próbował wczesniej ale autko nie za bardzo na dawalo się do ruchu drogowego).
nie prawda - przyjechalem prosto do Pana
dario napisał(a):Po paru zabiegach i wymyciu silnika z zaciekow oleju udalo się po znajomości uzyskac certyfikat MOT ,klient nie był skłonny do usuniecia usterek (aby tylko do przodu)
- kolejne klamstwo - przeciekow nie bylo - wprawdzie silnik nie byl pierwszej czystosci ale - jak pan stwierdzil to pozostalosci po wymianie jakiejs uszczelki, (Silnik umyl mi Pan w polowie maja w celu zdiagnozowania gdzie cieknie i skasowal mnie pan za to 30f). Wtedy wymienil Pan lozysko w tylnym kole na moje wyrazne zyczenie i opone. Poza tym powiedzial Pan ze auto w zasadzie jest OK - przed MOT- jedynie ustawial Pan swiatla. Jesli chce Pan wiecej szczegółow - piszczace hamulce byly zglaszane juz wtedy ale nie zostaly zrobione. Powiedzial mi Pan ze to nic takiego groznego. Kilka dni temu naprawa ich sprowadzila sie do popsikania WD40. Żenujace... placze sie Pan w zeznaniach...
dario napisał(a):Drugi raz autko pojawilo się u nas pare miesięcy pozniej ale stan samochodu oceniliśmy na AGONALNY całkowicie uszkodzona uszczelka pod glowica , silnik przegrzany ,oblany olejem, silnik pracowal na trzech z czterech cylindrow , z tłumika wydostawaly się tumany dymu
to prawda ale tylko czesciowa. Awaria nastapila wieczorem - rano bylem u pana dolewajac wode ktora byla zaciagana przez uszkodzana uszczelke i wyrzucana przez tlumik w postaci pary - co jest typowym objawem przy takiej awarii. Prosze sie nie chowac za tumanami pary:). Prosze mi wyjasnic co znaczy CAŁKOWICIE uszkodzona uszczelka i w czym jest lepsza/gorsza od NIECALKOWICIE? moim zdaniem i jedna i druga kfalifikuje sie do wymiany...
dario napisał(a):ponoc p.Tomasz naprawia sprzet komputerowy przestroga gdy tak samo potraktuje wasz sprzet jak swoje autko …..!
Oj.... pewnie ma Pan jakies konkrety - inaczej potraktuje to jako probe znieslawienia;). Staram sie pracowac rzetelnie - pewnie dlatego jezdze nadal Corsa;)
dario napisał(a):KLIENT OTRZYMAL GRATIS FIRMOWY SAMOCHOD ZASTEPCZY
niesprawne ;)
dario napisał(a):Uzgodniliśmy wymiane uszczelki pod glowica i naprawe hamulcow (ponieważ wydawaly przeraźliwe dzwieki klient stwierdzil cytuje ; ze az ludzie oglądali się na drodze)
Kwota naprawy £350 obejmujaca : wymiane uszczelki pod glowica ,planowanie głowicy,kompletny zestaw paska rozrządu z napinaczami,wymiana uszczelek kolektorow, termostat ,plyn chłodniczy , naprawa i konserwacja hamulcow, wymiane oleju (niestety bez filtra ponieważ klientowi był nie na reke wiekszy wydatek)
Po uruchomieniu silnika okazalo się ze układ chlodzenia jest niesprawny wiec zadzwoniłem do klienta ze koszt zwrosnie o £16 ponieważ trzeba wymienic włącznik wentylatora chlodnicy ( klient obraza mnie twierdzac ze nie dostal takie informacji)
owszem - dowiedzialem sie o tym kiedy poinformowal mnie Pan ze auto jest do odebrania. Mial Pan zrobic to po wstepnej diagnostyce gdyby sie okazalo ze koszty naprawy przekrocza £350. Do tego mogl sobie Pan do liczyc i wymienic filtr oleju, łącznik, i uszczelke. Zamiast tego kituje mnie Pan w zywe oczy ze auto jest zrobione. Ja nie mam pretensji o cene - czego sie Pan tak mocno trzyma - ja mam pretensje o rzetelność i jakość uslugi!!! Nie bede juz z Panem rozmawial na ten temat i na pewno nie przyjade do Pana na MOT PO ZNAJOMOSCI- jesli ma to skutkowac "rozkraczeniem" sie auta na drodze. Ja juz Panu raz na zawsze dziękuje serdecznie.
dario napisał(a):PS. Oszczerstwa nie sa dobra droga zawsze staramy się pomoc naszym klietom
aha! Bez komentarza. Oszczerstwa sa bez pokrycia w faktach - Pan nawet nie probuje zbic oczywistych faktow tylko obrócic kota ogonem
Ps.
Corsa B Oil Filter koszt okolo 2.5f - jak Pan to napisal - nie chcial mi Pan podnosic kosztów? Juz pan to zrobil nie robiac tego co bylo do zrobienia
Pomogła Ci moja odpowiedź? Nie żałuj i wciśnij Obrazek :)
Avatar użytkownika
Amigo_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 246
Wiek: 49
Dołączył: 10 maja 2007, 18:10
Lokalizacja: Sandwell
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez keram » 13 lip 2008, 12:47 Re: Mądry Polak po szkodzie:)

Witam
Jesli szukacie dobrych mechanikow moge wam poleci
Chłopaki narazie spisuje sie na medal
Wiecej info na gg ;)

keram
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 2 lip 2008, 19:17
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez damian_str8 » 16 sty 2010, 19:13 Re: Mądry Polak po szkodzie:)

witam
jezeli w tym warsztacie pracuje "p.Dario" to chyba wiem o ktory chodzi powiem szczerze nie nie dam tam swojego samochodu, chodz mam 2 kumpli ktorzy robili tam swoje bryki i nie narzekaja ale tez slyszalem swoje i to mi wystarczy. Zdecydowanie NIE. min. przekonalo mnie takie zdanie:"tym ze ci samochod sciaga na lewo i tnie opony to sie nie martw to tu tak wszystkim i to od "ROND" ( chodzilo tu o to ze jest ich duzo i lewa strona samochodu jest badzo obciazona) rada: kupuj opony po ok 20f i po problemie po pol roku kolejna za 2 dychy itd.) to tez po tym stwierdzeniu zapomnialem o owym warsztacie.Nie chce umniejszac nikomu i ujmowc z profesjonalizu ale partaczom mowimy stanowcze NIE. mialem przyjemnosc kozystac z uslug innego "mechanika" ktory doslownie :arrow: PRZYKLEIL mi korek spustowy od oleju na czyms, nie wiem co to bylo o dziwo sie trzymalo , wczesniej urwal gwint oczywiscie. szczescie tylko w tym ze serwisuje furke systematycznie. jeszcze raz NIE dla takich fachowcow. po tym zajsciu znalazlem konkretnego goscia, z jego uslug korzystam juz ponad 2 lata i polecam go wszystkim znajomym nikt nie nazeka jak do tej pory :-) koles zna sie na rzeczy i wiem ze jak odbieram samochod to nie musze nawet sprawdzac roboty poprostu siadam i jade. pozdr kolege mechaniola i na tym koncze moj krotki wywod. jezeli ktos bedzie potrzebowal fachowej obslugi dam namiar. priv lub gg 7721994

damian_str8
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 39
Dołączył: 8 mar 2008, 12:14
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 6
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA