Auto po wypadku,złomowanie,gdzie,jak?

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez loelll » 10 wrz 2008, 15:44 Auto po wypadku,złomowanie,gdzie,jak?

Witam, niedawno miałem wypadek.Gość wmontował mi się w autko i naprawa przewyższa koszt samochodu.
Firma ktora zajmowała się moją sprawą "Camps" daje mi 500F noi auto zabieram.Z racjii że z autem miałem wcześniej problemy i niechce w niego znowu pakowac kasy chcę go zezłomować lecz niewiem gdzie i jak.

Druga sprawa, z pieniążków z odszkodowania i troszkę dołożyć chciałem kupić inne auto więc jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem czy można je przenieść na inny samochód "Churchill" i jak wygląda sprawa z wyrejesteowaniem starego auto,gdzie zgłosić itp...

Za wszelki informacje Dziękuje...

loelll
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 23 lip 2008, 20:17
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 10 lis 2008, 23:38 Re: Auto po wypadku,złomowanie,gdzie,jak?

Tu masz jak i gdzie zezlomowac auto link
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lysy » 11 lis 2008, 20:35 Re: Auto po wypadku,złomowanie,gdzie,jak?

bardzo przydatne info na stonce
co do scrap-yardow jest tez duzo ogloszen w lokalnej prasie przewaznie nie chca za duzo placic za samochod (max kilkadziesiat gbp) ale przyjada i zabiora auto zajmujac sie najczesciej formalnosciami choc moze i warto to zrobic samemu i wyslac do dvla - przynajmniej wiesz ze sprawa jest zalatwiona!
powodzenia
Avatar użytkownika
lysy
Rozeznany
 
 
Posty: 251
Wiek: 46
Dołączył: 5 mar 2007, 11:47
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA