Kupno samochodu

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez chmiel » 16 kwi 2011, 15:07 Kupno samochodu

Witam,

czy ktoś z użytkowników może polecić miejsce, gdzie najlepiej byłoby kupić Hondę.Sporo czasu spędziłem na szukaniu samochodu i jak na razie same porażki...Napiszcie, gdzie warto byłoby zajrzeć, czy ktoś z Was kupował samochód w Arnold Clark albo Evans Halshaw?Preferuję kupno w komisie, gdzie dają jakąś gwarancję.


Pozdrawiam
A :grin:
:-))

chmiel
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 41
Dołączył: 5 sty 2008, 16:07
Lokalizacja: West Midlands
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez stefan1965 » 16 kwi 2011, 16:02 Re: Kupno samochodu

spawdź Autoquake ja kupowałem tam dwa lata temu.
two beer or not two beer

stefan1965
Raczkujący
 
 
Posty: 96
Dołączył: 10 sty 2009, 17:10
Reputacja: -3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez anika m » 16 kwi 2011, 19:06 Re: Kupno samochodu

ja jestem ciekawa czy komuś się udało z tej gwarancji skorzystać;)po za tym ceny w komisach są strasznie wysokie jedyny chyba plus że możesz auto na raty wziąść....

anika m
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Wiek: 43
Dołączyła: 22 mar 2011, 13:50
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez sprzedawca » 16 kwi 2011, 19:25 Re: Kupno samochodu

witam ja kupilem juz 2 auta w Arnold Clark i to taniej niz z ogloszenia czy Autotrader ebay
i jestem zadowolony gwarancja jest w opcji ale i tak daja 30 dni na kazde auto za free
takie komisy sie cenia bo auta sprawdzone i dobre musza byc zeby sobie opini nie zepsuc

sprzedawca
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 19 gru 2009, 12:33
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monique » 16 kwi 2011, 20:22 re

sprzedawca napisał(a):witam ja kupilem juz 2 auta w Arnold Clark i to taniej niz z ogloszenia czy Autotrader ebay
i jestem zadowolony gwarancja jest w opcji ale i tak daja 30 dni na kazde auto za free
takie komisy sie cenia bo auta sprawdzone i dobre musza byc zeby sobie opini nie zepsuc


Jakbyś poczytał review centre to byś się zdziwił jakie komentarze ma np Arnold Clark. Choc wiadomo, że piszą głównie niezadowoleni.

Poszperaj może sobie na blackhorsecarsales.co.uk To miejsce jest na Oldbury. Bardzo duży wybór, choć tam w koncu nie kupiliśmy. Z tym, że nie napisałeś jaką kasą dysponujesz, bo tam są raczej młodsze rocznikowo auta.

Ps. Ku przestrodze w necie wysokie recenzje ma internet car showroom, ale ostrzegam, że sami klepią sobie pozytywne komentarze.

monique
Rozeznany
 
 
Posty: 141
Wiek: 43
Dołączyła: 9 mar 2010, 13:31
Reputacja: 34
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez walsall89 » 16 kwi 2011, 22:06 najpewniej

Najpewniej mozna kupic Honde w Brindley Honda, maja swoje salony w Wolverhampton, Cannock,West Bromwich i Sutton Confield podajrze. Sam kupilem u nich auto tydzien temu i powiem ci ze to jest najpewniejsze miejsce. Wszystkie auta maja full service history z Hondy, przewaznie jeden wlasciciel od nowego. Daja Ci roczna gwarancje na WSZYSTKO. Fakt zaplacisz wiecej ALE wiesz co kupujesz i nie musisz sie marwtic czy cos nie bedzie chodzilo za pare dni, miesiecy. Polecam

walsall89
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączył: 3 wrz 2010, 23:34
Reputacja: -2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez chmiel » 17 kwi 2011, 14:53 Re: Kupno samochodu

Hej,


dzięki za wszystkie podpowiedzi, byłem na Oldbury, oglądałem 3 Hondy w cenach od 7000 i powiem, że to była jedna, wielka kiszka, samochody musiały mieć wczesniej stłuczkę, były nieudolnie naprawiane, w jednej w bagażniku rósł nawet grzyb, he he.Walsall89, a dali Ci jakiś free insurance i zrobili jakis podstawowy serwis?Czy biorą samochody w part exchange?
Wybiorę pomiędzy Clarkiem a Honda Brindley.
:-))

chmiel
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 41
Dołączył: 5 sty 2008, 16:07
Lokalizacja: West Midlands
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez walsall89 » 18 kwi 2011, 09:43 tak

tak Honda dala mi 7 dni free insurance po to by zalatwic sobie wszystko pomalu i tak jak to mowia zeby klijent mogl sie nacieszyc autem bez zadnych papierkowych robot. co do serwisu. Auto NIE MOZE opuscic salonu bez serwisu, taka maja zasade. wiec naprawde warto u nich kupic. tak jak juz wczesniej wspominalem, zaplacilem o tysiaka wiecej za swoja honde, gdy moglem kupic na autotraderze badz ebayu za okolo 7tysiecy. ale wygral spokoj i pewnosc ze auto bedzie chodzilo bez zadnych problemow. Part exchange rowniez robia. i tu masz szanse na negocjacje ceny. Honda nie schodzi z cen swoich aut, jedynie jak idziesz na px wtedy moga ci poprostu dac wiecej za twoje auto, adz dorzucic np wycieraczki itp.
Powodzenia

walsall89
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączył: 3 wrz 2010, 23:34
Reputacja: -2
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 7 maja 2011, 18:53 Re: Kupno samochodu

Ja kupuje auta na aukcjach samochodowych i polecam wszystkim zalerzy jaka aukcja ale masz od 7 do 14 dni na zwrot auta jesli cos w nim jest nie tak jak ma byc. Tam wlasnie zaopatruja sie wszystkie komisy itd...

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez gofer85 » 9 cze 2011, 10:25 Re: Kupno samochodu

W 100% zgadzam się z Walsall89.
Auto z salonu jest opcją droższą ale pewną, rok gwarancji, full service history, najczęściej po pierwszym właścicielu, Polecam.

gofer85
Początkujący
 
 
Posty: 42
Wiek: 38
Dołączył: 2 sty 2008, 14:04
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Status89 » 9 cze 2011, 10:45 Re: Kupno samochodu

powiem Ci tak ze zalezy od tego ile chcesz przeznaczyc na auto, czy masz jakis wklad i potrzebujesz kredytu... jesli wybrales opcje z kredytem to najlepiej miec jak najwiekszy wlasny wklad :) i czemu sie uparles na honde?? moim zdaniem do najlepszych nie naleza...
p0zdro :)
Avatar użytkownika
Status89
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączył: 1 cze 2011, 12:00
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez chmiel » 9 cze 2011, 17:04 Re: Kupno samochodu

No tak nie ma samochodów idealnych, różni ludzie, różne opinie.Czemu honda? Podoba mi się styl, ilość miejsca w środku, duży bagażnik, opinia o marce, łatwa odsprzedawalność, silnik Vtec, ekonomiczny i z werwą.
Wiem wiem, ma tez swoje wady, ale nie ma samochodu bez wad.
Za radą znajomych, ogólnie wszystkich ludzi, jak i po przemyśleniu wszystkiego kupiłem Civica ''Ufo'' 1.8 petrol z bardzo małym przebiegiem, pełną historią serwisową i Motem od dealera Hondy.Samochód miał 1 właściciela.Jak na razie nie żałuję, zrobiłem 200 mil, zobaczymy co będzie za 2000 lub 20000 mil.
Rada dla wszystkich: ja się targowałem, sprzedawca zszedł nieco z ceny.


Pozdrawiam
:-))

chmiel
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 41
Dołączył: 5 sty 2008, 16:07
Lokalizacja: West Midlands
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Status89 » 9 cze 2011, 21:47 Re: Kupno samochodu

a ktory to rocznik? benzyna jak dla mnie odpada :p chyba ze to bmw :p a tak to tylko i wylacznie Turbo diesel :P
p0zdro :)
Avatar użytkownika
Status89
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączył: 1 cze 2011, 12:00
Reputacja: 3
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA