Jakie Auto dla Mlodego Kierowcy

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez Ziombel » 11 sie 2011, 18:12 Jakie Auto dla Mlodego Kierowcy

Witam wszystkich mam 19 lat i prawo jazdy pol roku jakie auto polecacie dla mnie zeby byl tani insurance dodam ze mieszkam na great barr

Ziombel
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 4 lip 2011, 08:50
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adrian2712 » 11 sie 2011, 23:27 Re: Jakie Auto dla Mlodego Kierowcy

Witam!Na Twoim miejscu szukałbym jakiegoś małego japończyka-coś typu Toyota Yaris,Nissan Micra bo: mało pali,ubezpieczenie tanie,w miarę niezawodne i niewielkie,autka w sam raz dla początkującego kierowcy.
Avatar użytkownika
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posty: 195
Dołączył: 18 mar 2011, 15:21
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 12 sie 2011, 13:55 Re: Jakie Auto dla Mlodego Kierowcy

najniższa grupa ubezpieczenia 1 za te samochody zapłacisz najniższy insurance http://www.parkers.co.uk/insurance/Grou ... ?ig=1#ig=0

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Ziombel » 14 sie 2011, 11:36 Re: Jakie Auto dla Mlodego Kierowcy

dzieki za pomoc ale mi chodzi zeby ktos mi wyliczyl ubezpieczenie na jakis maly smaochodzik bo ja jestem w tym zielony :(

Ziombel
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 4 lip 2011, 08:50
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 14 sie 2011, 15:34 Re: Jakie Auto dla Mlodego Kierowcy

Ziombel napisał(a):dzieki za pomoc ale mi chodzi zeby ktos mi wyliczyl ubezpieczenie na jakis maly smaochodzik bo ja jestem w tym zielony :(

Lol... nie wiem, czy ktoś Ci to zrobi. Bo z tymi danymi co podałeś to sobie można najwyżej podetrzeć. A właściwie to po co? Masz internet? to sam sobie wylicz. Używając ogólnodostępnych wyszukiwarek ubezpieczeń. Na przykład
gocompare.co.uk, comparethemarket.com,
czy inne.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Ziombel » 14 sie 2011, 16:18 Re: Jakie Auto dla Mlodego Kierowcy

ale chodzi tak na oko ile mnie wyniesie ubezpieczenie bo z tym wyliczaniem to roznie

Ziombel
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 4 lip 2011, 08:50
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 14 sie 2011, 17:24 Re: Jakie Auto dla Mlodego Kierowcy

Na oko to chłop w szpitalu zmarł.
Zrozum w końcu, że oni tutaj biorą pod uwagę tak dużo zmiennych, że głowa mała. Zajrzyj choć raz na taką stronę, zrób jedno zapytanie a zobaczysz ile pól masz do uzupełnienia. I jak Ci wyjdą wyniki to będziesz miał swoje "na oko".

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Ziombel » 14 sie 2011, 18:03 Re: Jakie Auto dla Mlodego Kierowcy

Chodzi mi o to zeby wypowiedziala sie osoba w podobnym wieku !! o orientacyjna cene mi chodzi +-

Ziombel
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 4 lip 2011, 08:50
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 14 sie 2011, 18:53 Re: Jakie Auto dla Mlodego Kierowcy

Adrian2712 napisał(a):Toyota Yaris,Nissan Micra


Micra do polecenia, bardzo malo awaryjna, tania w serwisowaniu, ale nie dokonca tak malo pali jak by sie moglo wydawac, i do tego osiagi nieco lepsze od taczki.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez VA » 14 sie 2011, 22:05 Re: Jakie Auto dla Mlodego Kierowcy

Ziombel napisał(a):ale chodzi tak na oko ile mnie wyniesie ubezpieczenie bo z tym wyliczaniem to roznie

Jak na moje oko to jakieś 500 do 20000 funtów rocznie. Czy to Ci w czymś pomogło? :D
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 15 sie 2011, 05:47 Re: Jakie Auto dla Mlodego Kierowcy

VA napisał(a):Jak na moje oko to jakieś 500 (...)

gdzie?! od razu się przepisuję :)

Pozdrawiam
PS. ciekawe jak podniosą ubezpieczenia po ostatnich "riotach" :/ I znów my wszyscy za gówniarzerię zapłacimy

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 18 sie 2011, 19:22 Re: Jakie Auto dla Mlodego Kierowcy

na oko sprawdzalem ostatnio w avivie Nisana almere 1.5 benzyne dla kobiety, ktora ma 2 lata prawo jazdy i ukonczone 21 lat wyszlo 400 funtow miesiecznie.Moja rada nie szukaj przez wyszukiwarki typu gocompare.co.uk, comparethemarket.com bo oni doliczaja straszna prowizje. Ja znalazlem polise na moneysupermarket niby w firmie virgin, a jak mi przyslali polise okazalo sie, ze auto jest ubespieczone w avivie wiec szybko zerwalem umowe z virgin i ubespieczylem bezposrednio w avivie bez posrednikow koszuje mnie to teraz 51 funtow miesiecznie, a wczesniej w za posrednictwem virgin 95 funtow. Moze ktos zna jakas tansza firme niz aviva bo znajomi twierdza, ze aviva jest droga, a wcale bym sie nie obrazil jak bym znalazl cos taniej.

Guest
 
 

PostNapisane przez Guest » 19 sie 2011, 10:44 Re: Jakie Auto dla Mlodego Kierowcy

ja przez supermarket ubezpieczylem auto 3-krotnie taniej niz wyszlo mi bezposrednio u ubezpieczyciela...

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 23 sie 2011, 09:49 Re: Jakie Auto dla Mlodego Kierowcy

"na oko" to jakies 2000 za rok na maly samochod z tak krotkim czasem posiadania prawka.

musisz niestety sam przejsc przez wszytkie wyszukiwarki i inne firmy ubezpieczneiowe i porownac wyceny. przykro mi ale nikt Ci na oko nie jest w stanie nic wiecej powiedziec.

szukaj auta z grupa ubezpeczeniowa najwyzej 2, ale lepiej skupic sie na 1

szukaj tez adresu ktory bedzie tanszy- ale to nie do konca zgodne z prawem

albo poczekaj az skonczysz 25 lat, a swoje prawko bedziesz mial juz w kieszeni ponad 6 lat :)

wtedy z 2000 tysiecy zejdziesz na 500 moze nawet 200 jezeli mieszkasz na farmie za miastem

ja szukalam w gocompare.com i najtaniej mi wyszlo w admirale, wczesniej mialam w directline- ale to sa patalachy straszne i od tego roku im sie w dupach poprzewracalo. z 600 zmienili mi na 2500 !!!! wiec im podziekowalam.

ale poszukaj sam bo ja przy Tobie stara jestem i nawet mam doswiadczenie :D :D :D :D
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Ziombel » 28 sie 2011, 17:47 Re: Jakie Auto dla Mlodego Kierowcy

szkoda ze nie ma jakiejsc 19 letniej osoby ktora ma samochod i moglaby sie wypowiedziec:D ale dzieki za konkretniejsza odpowiedz

Ziombel
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 4 lip 2011, 08:50
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA