Gdzie kupic tanio opony zimowe ( uzywane lub nowe )

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;
Chcialam Was zapytac gdzie moge kupic tanio opony zimowe do samochodu - uzywane lub nowe, chociaz uzywane sa tansze wie to kazdy i chodzi mi bardziej o uzywane- glupie komentarze prosze zostawic dla siebie- z gory dziekuje
Obrazek

karolinqa2491
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączyła: 3 cze 2011, 21:45
Reputacja: 2
Neutralny

A jaki rozmiar ??? Ja swoje właśnie chce przywieźć z Polski - koszt to 50 fula sam transport, drugie 50 to koszt kompletu w miarę dobrych opon, na pewno lepszy stan za te pieniądze jak bym opony miał zakupić w UK. Koszt całkowity opon z Polski to 100 funtów.
Avatar użytkownika
uk.tomasz
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 48
Dołączył: 5 kwi 2011, 11:28
Reputacja: 8
Neutralny

185/60/r14 tez myslalam zeby kupic w PL i kurierem do UK
Obrazek

karolinqa2491
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączyła: 3 cze 2011, 21:45
Reputacja: 2
Neutralny

hey na Soho jest koles mniej wiecej na przeciwko banku, po lewej stronie, moze nie komplety ale parami kupisz pozdro

gucio81
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączył: 27 lip 2009, 18:48
Reputacja: 4
Neutralny

Powiem tak, zakupujesz opony np. Allegro i zamawiasz kuriera bezpośrednio do sprzedawcy, koszt transportu nie przekroczy 50 funtów tylko trzeba pamiętać, że opony muszą być spakowane tylko po 2 szt razem bo jak będą 4 razem to policzą Ci za gabaryty i lipka.
Ja będę korzystał z usług kuriera o numerze gg: 1007985, nazwy nie podam bo to była by reklama.
Avatar użytkownika
uk.tomasz
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 48
Dołączył: 5 kwi 2011, 11:28
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 30 paź 2011, 20:02 Re: Gdzie kupic tanio opony zimowe ( uzywane lub nowe )

Może warto poszukać jakichś promocji. Rok temu znalazłem w Kwik-Fit'cie Continentale Winter Contact 195/65/15 komplet za Ł260, czyli Twoje trochę mniejsze wyszłyby nieco taniej. Owszem drożej niż używane, ale jak jeszcze policzysz za wymianę, to może wyjść niewielka różnica. W UK domyślam się, że wyboru używanych zimówek za bardzo nie ma :D
Wpisz tyres uk w googla i przeglądaj każdą stronę z osobna. Może znajdziesz coś dla siebie.
Powodzenia!
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez piopaw » 30 paź 2011, 21:13 Re: Gdzie kupic tanio opony zimowe ( uzywane lub nowe )

Zobacz jeszcze tutaj.
http://www.mytyres.co.uk

piopaw
Rozeznany
 
 
Posty: 158
Wiek: 42
Dołączył: 7 gru 2007, 18:43
Reputacja: 5
Neutralny

b6 7sp lichfield rd
sztuka za 15/20 funtow
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

Prestige Wheel Centre,
989-991 Tyburn Road,
Erdington, Birmingham, B24 0TJ
Tel.: 0121 377 8866

Polecam firmę powyżej, kupowałem od nich w zeszłym roku zimówki w tym roku nowe alufelgi z oponami, zawsze mają duży wybór i niskie ceny.

Pozdro

porawskim
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączył: 20 sty 2008, 21:07
Reputacja: 0
Neutralny

uk.tomasz napisał(a):Powiem tak, zakupujesz opony np. Allegro(...)

Tylko trzeba uważać na serwisy w stylu Allegro czy ebay, bo można dostać opony sprzed kilku lat. a takie odleżałe, nie są zbyt dobre. Guma się starzeje, tak jak wszystko.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Zobacz jeszcze tutaj.
http://www.mytyres.co.uk

ja też polecam ta stronę kupowałem od nich opony do siebie do auta naprawdę mieli dobre konkurencyjne ceny w tamtym okresie jak kupowałem. U nich ceny są uzależnione od kursu euro bo ta firma jest niemiecka. Nawet jak się do nich dzwoni do biura tutaj w UK odbiera miła pani z niemieckim akcentem 8) poz

Benio
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 40
Dołączył: 25 lis 2007, 14:11
Lokalizacja: Stafford/PL-DLE
Reputacja: -7
Wyśmiewca

Ja kupilem opony nowe. I takie tez polecam. Kiedys w Polsce kupilem uzywane na allegro i jedna przy zakladaniu pekla:/
Jakby cos to na na West Bromwich jest Polak ktory ma rozne zimowki.
Mam tylko tel:
Karol 07508332351

tombli
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 sie 2008, 08:33
Reputacja: 0
Neutralny

Dzieki wszystkim za wskazowki :) Ale z tmi uzywkami to racja .. Jakby nie patrzec chcemy na tych oponach na dwa tygodnie w styczniu jechac do Polski takze to dluuga i mozliwie ciezka droga ( zalezy jaka zima bedzie ) :) Ale gdyby ktos mial jeszcze jakis teleon lub adres z gory dzieki:)

tombli, czy ten polak z West Bromwich jest pewny ? W sensie posiada i nowe i używane??
Obrazek

karolinqa2491
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączyła: 3 cze 2011, 21:45
Reputacja: 2
Neutralny

Jesli chodzi o pewnosc to ja na oponki dostalem gwarancje. Z tego co widzialem przy zakupie co mial tych opon cale mnostwo, roznych rozmiarow ale tylko nowe. Wiec jesli chodzi o inne to najlepiej zapytac u źródła bo ja nie jestem w stanie odpowiedzieć.

pozdrawiam

tombli
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 sie 2008, 08:33
Reputacja: 0
Neutralny

Mają w pamięci ostatnia zimę w Uk i śniegi na ulicach zastanawiam się nad kupnem łańcuchów :idea:

adi84
Początkujący
 
 
Posty: 38
Dołączył: 23 maja 2010, 08:12
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA