Gdzie kupic tanio opony zimowe ( uzywane lub nowe )

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;
adi84, az tak fatalnie bylo w tamta zime ?? Ja osobiscie przyjechalam tu z rodzinka w Maju wiec nie mialam sie okazji przekonac jeszcze ...
Obrazek

karolinqa2491
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączyła: 3 cze 2011, 21:45
Reputacja: 2
Neutralny

tak, bylo az nadzwyczaj fatalnie :) snieg przez caly tydzien :)

Guest
 
 

draco - dodaj całe 5 cm śniegu!!
Normalnie tragedia...
:D:D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

nie, no chwilami bylo i wiecej :)
nawet pamiatke sobie zrobilem :)
http://www.youtube.com/watch?v=GwCZy8B3DrU

Guest
 
 

na Great Bridge przed Asda jest punkt wymiany opon i ma zimowki. za 50f proponowal mi 2 szt z naprawde dobrym bieznikiem

konrad_uk24
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 41
Dołączył: 24 cze 2008, 23:02
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 1
Neutralny

My sie próbowaliśmy w tym śniegu dostać do Merry Hill, ale pośród setek kierowców nie potrafiących się poruszać po śniegu, musieliśmy zawrócić, bo zajęłoby nam to 3 dni.
Też mam filmik z tej podróży. Może później wrzucę.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

Luiza, wiem cos o tych wszystkich kierowcach, porzucone samochody na srodku drogi itp, ja jak jest snieg to sie najlepiej czuje za kierownica :)

Guest
 
 

Ja też lubię jeździć po śniegu. To jakieś zboczenie. Ja bym chciała, żeby śnieg na drodze był cały rok :D .

Mam znajomych. Ona Niemka, on Anglik. I ona cały czas go męczy żeby na zimę kupować zimowe opony, a on nie chce i nie rozumie dlaczego. Któregos dnia razem mu tłumaczyłyśmy jakie korzyści płyną z posiadania zimówek, a on tylko się na nas gapił jak na idiotki...
I coś czuję, ze tej zimy znów żony nie posłucha.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

Luiza napisał(a):Ja też lubię jeździć po śniegu. To jakieś zboczenie. Ja bym chciała, żeby śnieg na drodze był cały rok .


chyba mamy jedno wspolne zboczenie :)

Guest
 
 

a no tak - może na MarryHill. Na Aston to było tego znacznie mniej :)
A Ty mieszkasz w pobliżu MH?

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Ja tez lubie jezdzic po sniegu w moich stronach w Polsce zima po drodze to bez trudu mozna jezdzic na nartach. Zawsze zima jade do Polski poupalac ale prawda jest taka ze bez dobrych zimowek po sniegu to jest h... nie jazda. Jak juz wrzucisz auto bokiem w zakret to bez dobrych opon nie ma go czym wyciagnac. Chcial bym kiedys zobaczyc Anglikow na takiej naszej polskiej gorskiej drodze zima. :twisted:

Guest
 
 

Oponki + łańcuchy... I podjeżdżałem pod górkę na zbitym, zmrożonym śniegu, praktycznie lodowej skorupie (taka po wieczornym roztopie i poranno/nocnym przymrozku)... Jako jedyny :) I jeszcze wyciągałem sąsiada :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

AdamBoltryk napisał(a):A Ty mieszkasz w pobliżu MH?


no tak srednio blisko :) ale tez nie za daleko :)

Guest
 
 

Kiedys pamietam jechalem na narty na letnich oponach wszystko pieknie dopuki jechalem lecialem sobie pod te gory tak 70-80km az nagle jakis osiol z Poznania nie mogl podjechac i stanol na srodku drogi ale mialem nerwy jak juz sie zatrzymalem to juz nie moglem ruszyc i musialem wyjac zimowe kola i zalorzyc na drodze. Najbardziej nie lubie tych kierowcow z Poznania Warszawy i Wroclawia u mnie jak sie jedzie na narty to pod gore trzeba jechac szybko, a nie 30km na godzine bo jak juz staniesz to koniec. Ja jade wyprzedzam takiego jednego czy drogiego to jeszcze macha rekami

Guest
 
 

xxxx napisał(a):(...) musialem wyjac zimowe kola i zalorzyc na drodze. (...)


Wozisz ze sobą komplet opon zimowych w bagażniku?!
Szacun :D

Pozdrawiam
PS. Szybka jazda po śliskiej drodze... Bardzo rozsądnie.

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA