Gdzie kupic tanio opony zimowe ( uzywane lub nowe )

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;
xxxx masz racje, najgorsi są ci z Poznania, Warszawy i Wrocławia. Tylko oni dostosowują prędkość do waunków jazdy i jadą ostrożnie, głupota.
Prawdziwy kierowca taki jak ty jezdzi caly rok na letnich i wyznaje zasade: Im gorsze warunki, tym więcej wyprzedzać żeby był szcun na wsi:)

aha, dopÓki

tombli
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 sie 2008, 08:33
Reputacja: 0
Neutralny

O łańcuchach to pisałam w zeszłym roku. Jak z promu zjechał rodak mercedesem z łańcuchami na czterech kołach i doginał na tych łańcuchach po czarnym asfalcie, bez grama śniegu. Iskry spod kół było widać z odległości kilometra :D
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

No co się czepiasz rodaka... Sztuczne ognie na gwiazdkę robił :)

Pozdrawiam :)

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

:grin:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

AdamBoltryk napisał(a):Wozisz ze sobą komplet opon zimowych w bagażniku?!
Szacun


nie komplet opon tylko kol :) mnie tez to zaciekawilo :) mi caly komplet nie wejdzie do bagaznika :)

Guest
 
 

PostNapisane przez Guest » 12 lis 2011, 18:50 Re: Gdzie kupic tanio opony zimowe ( uzywane lub nowe )

Nie akuratnie to byl jeden wyjazd tym autem normalnie w zimie go nie urzywalem i nie mialem czsu zmienic kol dlatego wziolem tylko 2 nie 4 wrazie czego na os z napedem

Tommbi moze Ty taka zasade wyznajesz. To co ja robie moja sprawa ale znam swoje mozliwosci i ich nie przeceniam bardzo czesto upalam tylko nocami dla mnie to bez roznicy czy aswalt czy snieg aswal lepszy bo sa wieksze szybkosci, a swoje mozliwosci znam przez kilka lat scigalem sie w GSMP wczesniej zrobilem licencje kierowcy rajdowego ale przyszly cienkie lata i musialem sie wycofac z GSMP i jechac do Angli.

Szkoda tylko, ze to Ci jezdrzacy Twoim zdaniem ostroznie jak przyjezdrzaja do nas w gory to ich auta laduja w rowach a nie tych jak Ty to okresliles wiejskich kierowcow.
Moje zdanie jest takie, ze wprowadzanie auta w kontrolowany poslizg jest dobre bo puzniej taki kierowca wie co zrobic gdy wpada w nie kontrolowany poslizg, a taki jezdrzacy jak Ty to okresliles ostroznie tylko naciska STOP i czeka co sie stanie

Guest
 
 

no doświadczenie, ważna rzecz.
A co robi taki doświadczony kierowca, jak Ty, jadący po lodowo/śnieżnej drodze na letnich oponach, 80-100km/h, wyjeżdżając w zakręcie kontrolowanym poślizgiem, zza górki natrafiając na swoim pasie na ostrożnego kierowcę wlokącego się na zimówkach głupie 40 km/h a na pasie przeciwległym jadąca z zawrotną prędkością 20 km/h pługo/piaskarkę?
Zawsze mi się wydawało, że doświadczony kierowca jest dobry w przewidywaniu sytuacji niebezpiecznych na drodze i dostosowuje jazdę do warunków, a nie jeździ bez wyobraźni tak, jak mu umiejętności pozwalają.
Droga, to nie trasa wyścigu bez pieszych i innych przeszkód.
Ale jak zwykle - ja tam się nie znam, a ty jesteś Bogiem dróg.

Pozdrawiam
PS I życzę Ci, żebyś w razie 'W' nie skrzywdził nikogo. Ani obcego, ani kogoś, na kim Ci zleży. Bo potem jest już za późno na myślenie.

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 17 lis 2011, 23:11 Re: Gdzie kupic tanio opony zimowe ( uzywane lub nowe )

jak pisalem wczesniej na letnich oponach auta nigdy nie rzucam w zakret bo nie ma szans go opanowac. Nigdy w dzien nie szaleje na drodze, a tym bardziej na zakretach na ktorych nic nie widac. Upalamy zawsze nocami na drogach gdzie nie ma ruchu zawsze obstawiamy sobie droge i mamy kontakt droga radiowa tak aby wyeliminowac ryzyko do minimum (bo niestety zawsze jakies istnieje) Owszem kiedys jak jeszcze bylem malolatem mialem taka swoja trase i to co tam wyczynialem :oops: dzisiaj sam jak o tym mysle to mi wlosy deba staja ale chyba wszyscy bylismy mlodzi i szaleni jedni mniej inni bardziej. Co do skrzywdzenia kogos bliskiego raczej nie zabieram takich ludzi do auta (jak jade upalac) chyba, ze to sa koledzy nazwe ich po fachu zawsze jest ryzyko ja sie z tym liczyle przed upalaniem czy wczesniej przed startem do podjazdu w GSMP mam zawsze e glowie to, ze ja juz z tego auta moge nie wyjsc. Co do opcych ludzi zawsze mam nadzieje, ze nikomu nic nie zrobie to jest poprostu silniejsze ode mnie tak jak alkocholik jak sie nie napije to nie umi funkcjonowac tak samo ja jak nie pojezdrze tez nie moge funkcjonowac.

Tak juz z innej bajki ludzie czasem sami robia glupoty, ktorymi sie narazaja nie raz na wyscigu wpadlem na mokry asfalt nie spodziewajac sie tego bo jakis ibecyl wylal wode zeby bylo bardziej efektownie tylko nie zdajac sobie sprawy z tego, ze te auta nie jada 50km/h tylko 150km/h a mometami ponad 200km/h i jak wyleci takie auto z trasy to nie stanie za 20m tylko za 200m.

Nie usprawiedliwiam sie przed nikim zdaje sobie sprawe z tego co robie wiem czym to grozi ale poprostu to jest moja pasja. Jedni kolekcjonuja znaczki inni pocztowki,a ja wrazenia :twisted:

Guest
 
 

PostNapisane przez Guest » 17 lis 2011, 23:50 Re: Gdzie kupic tanio opony zimowe ( uzywane lub nowe )

xxxx napisał(a):a ja wrazenia


i bajki... :)
mozesz pokazac fotki swojego auta, ktorym zapitalasz po 200km/h? bardzo chetnie zobacze czym palisz asfalty...

Guest
 
 

:) rownież chętnie zobaczę

Choć znając życie prawdziwy pasjonat nie robi tego dla zdjęć i ich nie ma.
Nie opowiada również takich SF historii na forach.

A swoją drogą to może właśnie ktoś się orientuje gdzie tutaj w okolicy jest jakieś miejsce gdzie można motocyklem poszaleć. Chodzi mi oczywiście o jakieś stare lotnisko, większy parking itp, gdzie nie ma absolutnie żadnego RD?



ps. czy właściwie to forum ktoś moderuje? To, że użytkownicy robią masę błędów, że biją po oczach aż się matryca grzeje - trudno, zdarza się. Ale że moderator nie reaguje, to wstyd...

tombli
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 sie 2008, 08:33
Reputacja: 0
Neutralny

xxxx napisał(a):tak jak alkocholik jak sie nie napije to nie umi funkcjonowac tak samo ja jak nie pojezdrze tez nie moge funkcjonowac.


alkoholizm to choroba i nalezy ja leczyc...skoro to porownujesz to sam wiesz co robic ;)


xxxx napisał(a): moja pasja.


zebys z tej pasji nikogo nie zabil- sam sobie to robisz to sobie rob....
mi tam nie zal takich swirow jak gina na drodze...ale zal mi tych wszytkich niewinnych ludzi ktorzy akurat znalezli sie w niewlasciwym miejscu o nieodpowiedniej porze [']
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

Tylko jedno stwierdzenie skomentuję, bo z resztą ręce opadają.
xxxx napisał(a):(...)Co do skrzywdzenia kogos bliskiego raczej nie zabieram takich ludzi do auta(...)ja sie z tym liczyle przed upalaniem(...)mam zawsze e glowie to, ze ja juz z tego auta moge nie wyjsc

Tia... I rozumiem, że nie uważasz za skrzywdzenie bliskich (matka, zona, dziewczyna, dzieci etc) informacji, że właśnie można Cię zeskrobać z drzewa? Albo jesteś w śpiączce czy też sparaliżowany do końca życia.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 18 lis 2011, 15:09 Re: Gdzie kupic tanio opony zimowe ( uzywane lub nowe )

tombli akuratnie zdjec nie mam tutaj w Angli moge po swietach przywiesc mam jakies dwa filmiki z wyscigu mozemy sie spotkac to sobie ogladniesz. Bo nie bede nic tu dodawal na aucie widac moje nazwisko, tablice rejestracyjne, a cenie swoja prywatnosc. Co do jazdy na motorze to najlepiej na silverstone jest tu forum polskich motocyklistow czasem zbieraja ekipe i wynajumja tor.

Guest
 
 

PostNapisane przez Guest » 18 lis 2011, 20:28 Re: Gdzie kupic tanio opony zimowe ( uzywane lub nowe )

xxxx napisał(a):Bo nie bede nic tu dodawal na aucie widac moje nazwisko, tablice rejestracyjne, a cenie swoja prywatnosc.


nazwisko i numery mozna zaslonic :) poza tym jesli umieszczales je na aucie to chyba do wgladu publicznego? sadze, ze te cale wyscigi to wielka sciema... ciekawi mnie jakie auto moze pokonac zakret z predkoscia 200km/h, no juz chociaz te male 150km/h :)

Guest
 
 

PostNapisane przez Guest » 18 lis 2011, 21:03 Re: Gdzie kupic tanio opony zimowe ( uzywane lub nowe )

xxxx Napisane: 13 lis 2011, o 01:27 Re: szukam pracy

Rozeznany

Dołączył: 19 cze 2010, o 19:01
Posty: 162
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 13

Ostrzeżenia: 1
nie ma sesu z Toba dyskutowac wystarczy dokladnie poczytac kilka tematow na forum i widac jak sie gubisz w swoich klamstwach. Moj ostatni post w Twoja strone na tym forum





Góra 0

Draco Napisane: 13 lis 2011, o 01:38 Re: szukam pracy

Zadomowiony

Wiek: 31
Dołączył: 4 sie 2008, o 17:00
Posty: 699
Lokalizacja: Bilston / Świdwin
Reputacja: 2

hehe spoko, chociaz ja moge pisac w Twoja strone?
pozdrawiam

Guest
 
 

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA