Jakie puby odwiedzacie najchętniej?

Tu można porozmawiać o różnych wydarzeniach i imprezach, koncertach itd...

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 24 kwi 2006, 08:50 Jakie puby odwiedzacie najchętniej?

Jakie puby odwiedzacie najchętniej?
Jeśli ktoś ma ochotę może dodać opis swojego ulubionego pubu na stronce. Kategoria - Fajne Puby. A jak nie to napiszcie na forum to pozwoli mi mniej wiecej sie zorientowac jakie puby opisać na stronie.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

PostNapisane przez amerigo » 28 kwi 2006, 23:26 Re: Jakie puby odwiedzacie najchętniej?

Ja lubię Las Iguanas w Arcadian. Świetne koktaile, pyszne jedzonko, przyjemna muzyczka. Bardzo miło się relaksuje po ciężkim dniu pracy :)

amerigo
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 22 maja 2006, 16:47 Re: Jakie puby odwiedzacie najchętniej?

Ja od siebie polecam China Town i tamtejsze puby ... w sobotni wieczor bardzo fajna atmosefera i ludzie z calego swiata.
Klimat bardzo fajny.
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 25 maja 2006, 11:40 Re: Jakie puby odwiedzacie najchętniej?

Z Barów to bardzo lubie
-----Apres Bar na Summer Row , genialne towazystwo szczególnie dobre miejsce na niedzielne leniwe wyjscie po kosciele. Nie za drogo , w niedziele maja Happy Hour . I inne ciekawe promocje. Jest czysto nie smierdzi papierosami a nowoczesny wystrój daje poczucie jkosci . Zarcie jest tez calkiem niezle , ale trzeba wpasc przed 4 bo potem jest za duzo ludzi i ciezko sie skupic na talezu . Nastepny bar a raczej klub to
------Michu Naprawde wypas ,( byle nie w weekendy kiedy jest drogo i pelno yupiees ) Glównie czwartki studenckie w Michu sa wpozo . Niedrogo i mlode wyluzowane towazystwo
-----Works na Broad Str jest bardzo mile , ale bouncer na bramce moze wam zepsuc wieczór , wiec dobrze wejsc z kims kto zna ochrone, ale muza spoko i pelno ciekawych ludzi , jesli panowie samotnicy planujecie sobie wyrwac jednonocna przygode to miejsce jest idealne do tego celu
----- Revolution Vodka Bar - Zaraz kolo Works , spoko jest, chlopaki zawsze zalatwia lozyczke jak trzeba , dobre miejsce zeby wyjsc wieksza grupa i skrecic impreze , bo brytyjczycy to troche sztywniacy , ale sie szybko dopna do skaczacych na parkiecie
----- Nienawidze Walkabout !!!!!!!!!!!!! paskudne miejsce i nie polecam
------Reflex no tu mam mieszne uczucie , fajna muza fajni ludzie , ale obsluga na barze niewydajne i nie obsluguje za kolejka, kiedys czekalem na drina ponad 20 minut wiec raczej nie polecam
------No to teraz Gejowskie klubiki dobrze jest w Glamourous (china town ) SubWay ( kolo BT Tower) Pragh ( kolo Green Room W chinese Quoter) calkiem warte polecenia
------ Lubie równiez Custard Factory , to jest naprawde odjazd i warto sie przejsc , jesli ktos lubi DJ sety w dobrym wykonaniu , naprawde warto . To miejsce zmienia pojecie o clubingu , jest bardzo wpozadku , ludzie sie wyluzowuja , nie przychodza tam dla lansu i pozerki , tylko po to zeby sie dobrze bawic . troche drogo jest na wejsciu bo sie wacha od 8 do 35 funtów , w zaleznosci od tego kto gra . Ale naprawde warto
----- Zapomnialbym LA TASCA to jest miejsce gdzie tanceze i tancerki moga uwolnic swoje staropolskielatynoskie dusze , w piatkowy wieczór z butelka peroni lub corony ii dynamiczna partnerka mozna miec niesamowity wieczór , wygodne buty moi drodzy i dajemy w piatki do LA TASKI!!!!!!!
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 5 cze 2006, 12:58 Re: Jakie puby odwiedzacie najchętniej?

wow imponujące :shock: Jestem w Bham ponad 2 lata i nie byłam w żadnym z tych miejsc, o których piszesz "marcinie.p". No cóż może trzeba to nadrobić :!:

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 6 cze 2006, 18:31 Re: Jakie puby odwiedzacie najchętniej?

hello:)
Bogunia to co Ty robilas przez ostatnie 2 lata w weekendy :wink:
Pozdrawiam!
ps.na pierwszym "spotkaniu przy browarku" ekipa z forum zwiedziala juz 3 miejsca :))))
co bedzie sie dzialo na kolejnych ??!?!?!
:))))
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 2 lip 2006, 09:22 Re: Jakie puby odwiedzacie najchętniej?

:roll: a ja jak na piwo jedno ,dwa czy trzy no moze cztery :lol: ah piec to do Pragh :roll: tam jest polska ochrona :lol: .A jak chce potanczyc zaszalec to Nigtingale.
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 3 lip 2006, 19:41 Re: Jakie puby odwiedzacie najchętniej?

:lol: do Lee:
w weekendy pracowałam lub zwiedzałam anglie i nie tylko (o wiele ciekawsze zajęcie niż pabowanie),ale na następne spotkanie forumowiczów się piszę!
pozdrawiam

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 23 sie 2006, 20:20 Re: Jakie puby odwiedzacie najchętniej?

do boguni.
hmmm "pubowanie" jak to ladnie nazwalas bardzo to lubie :)
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 15 lut 2007, 11:21 Re: Jakie puby odwiedzacie najchętniej?

amerigo napisał(a):Ja lubię Las Iguanas w Arcadian. Świetne koktaile, pyszne jedzonko, przyjemna muzyczka. Bardzo miło się relaksuje po ciężkim dniu pracy :)


O tak zgadzam się, tam też już trafiłem=o)

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 15 lut 2007, 11:24 Re: Jakie puby odwiedzacie najchętniej?

rafal napisał(a)::roll: a ja jak na piwo jedno ,dwa czy trzy no moze cztery :lol: ah piec to do Pragh :roll: tam jest polska ochrona :lol: .A jak chce potanczyc zaszalec to Nigtingale.

Mnie też się trafiło do nightangel ostatnio, jakoś w tamten weekned=o)

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 15 lut 2007, 11:25 Re: Jakie puby odwiedzacie najchętniej?

A Jak ktoś lubi taki trochę klimat porannego słoneczka, i świerze powietrze na policzkach, to polecam The Malt House na poranno kawke...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 16 lut 2007, 11:45 Re: Jakie puby odwiedzacie najchętniej?

Miales na mysli the nightingale club . Miejsce w miare spoko dla lasek które nie chca byc molestowane przez natretnych kolesi. Ale zdaza sie ze kolesie molestuja facetów i nie dociera jak mówsz ze jestes straight. Graja gwiazdy zeszlej dekady np Sophe elis baxter ( tak na marginesie wisi mi kaske za Monopol bo wziela i nie zaplacila. Sophe tani zlodziejka....
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 16 lut 2007, 12:23 Re: Jakie puby odwiedzacie najchętniej?

marcin.p napisał(a):Miales na mysli the nightingale club . Miejsce w miare spoko dla lasek które nie chca byc molestowane przez natretnych kolesi. Ale zdaza sie ze kolesie molestuja facetów i nie dociera jak mówsz ze jestes straight. Graja gwiazdy zeszlej dekady np Sophe elis baxter ( tak na marginesie wisi mi kaske za Monopol bo wziela i nie zaplacila. Sophe tani zlodziejka....

Wiem, że ten klub jest open-minded a nawet coś w stylu homo, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Pracowałem w Utopii w Polsce, więc jest spok.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO JEST GRANE