Koncert Cradle of Filth

Tu można porozmawiać o różnych wydarzeniach i imprezach, koncertach itd...

MężczyznaPostNapisane przez maccumail » 13 paź 2006, 12:24 Koncert Cradle of Filth

Witam
po dluzszym czasie nieobecnosci powrocilem na forum i mam dla byc moze fanow dobra wiadomosc prawdopodobnie 18 grudnia koncert http://www.cradleoffilth.com/ dam znac jak potwierdze :) zapraszam fanow moze jakas zorganizowana grupa sie wybierzemy :razz:
Avatar użytkownika
maccumail
Rozeznany
 
 
Posty: 143
Wiek: 40
Dołączył: 28 maja 2006, 02:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 13 paź 2006, 22:00 Re: Koncert Cradle of Filth

masz juz dwoch chetnych
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 13 paź 2006, 22:08 Re: Koncert Cradle of Filth

Ja bym sie przeszedl ale nie wiem czy bede sie dobrze czul wsrod angielskich fanow:)
Ostatnio spotkalem jednego z w czarnym plaszczu, w jednej rece laska w drugiej torba w ksztalcie trumny, dodatkowo wielkie buty na kludke :) Byl po prostu przerazajacy.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 14 paź 2006, 09:58 Re: Koncert Cradle of Filth

jak pojdziemy "kupa" ,to sie beda nas bac!!!! tez jestesmy oryginalni, a co!!! Poza tym warto zoabczyc jak te tllumy dziwakow sie bawia, oni ponoc siedza i sluchaja!!!! trzeba im pokazac, poco ubieraja te wszytkie plastiki, warte fortune. Polacy sie bawia najlepiej na swiecie!!!! No a ponad wszytko idziemy tam w celu uczestniczenia w koncercie i bez wzgledu jak bedziemy sie wyrozniac z tlumu nikt nam tego zabronic nie moze, prawda???????????
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez maccumail » 15 paź 2006, 11:41 Re: Koncert Cradle of Filth

damy rade czekamy na chetnych jeszcze troszke czasu no i potwierdzic trzeba dana wiesc pozdrawiam fanow :P
Avatar użytkownika
maccumail
Rozeznany
 
 
Posty: 143
Wiek: 40
Dołączył: 28 maja 2006, 02:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 15 paź 2006, 22:04 Re: Koncert Cradle of Filth

zla wiadomosc. z naszej obecnosci na koncercie nici. dokladnie dzien pozniej o swicie zdaje egzamin na prawo jazdy i musze slyszec co egzaminator do mnie mowi:) wypda tez sie wyspac sie nie cuchnac alkoholem. Zapraszamy jednak na wspolny wypad na koncert Opeth ktory odbywa sie 8 listopada. szczegoly pod tematem "koncert zespolu Opeth"
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Quin » 16 paź 2006, 18:06 Re: Koncert Cradle of Filth

Nigdy nie lubialem Crade of filith... i na ich koncert nie pojde :P a ktos byl na Satyricon'ie? Widzialem dwoch polakow ;)

Witam wszystkim to moj pierwszy post.

Quin
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 34
Dołączył: 16 paź 2006, 18:00
Lokalizacja: Hodge Hill
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maccumail » 16 paź 2006, 20:47 Re: Koncert Cradle of Filth

ja pytalem wzasadzie kto chetny ale skoro nie lubisz to nie sluchaj :P nadal czekam na chetnych to wsumie duzp czasu jeszce
Avatar użytkownika
maccumail
Rozeznany
 
 
Posty: 143
Wiek: 40
Dołączył: 28 maja 2006, 02:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


Powrót do CO JEST GRANE