Polska RADIOSTACJA ...co o tym sadzicie ??

Tu można porozmawiać o różnych wydarzeniach i imprezach, koncertach itd...

Czy chcesz słuchać POLSKIEGO RADIA w regionie West Midland's ???

Tak
15
79%
Nie
4
21%
Bez zdania
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 19

MężczyznaPostNapisane przez Misiael » 25 sty 2007, 17:18 Polska RADIOSTACJA ...co o tym sadzicie ??

Chciałem się spytac co sadzicie o otworzeniu POLSKIEJ rozglosni radiowej ?
Z tego co wiem sa takie mozliwosci na poczatek nawet nie trzeba posiadac sprzetu do nadawania radia tylko wykorzystuje sie obecnie istniejacy sprzet pewnej rozglosni radiowej....
Jedyne co trzeba zrobic to zglosic sie do pewnej instytucji z petycja wraz z podpisami osob zainteresowanych !!
Na poczatek mozna dostac jeden dzien lub kilka godzin do nadawania i wszystko jest do negocjacji ?? Z czasem mozna by pomyslec o otworzeniun normalnego radia wraz z normalna licencja ktore by nadawalo 24h/7...
Co sadzicie o tym pomyśle ??
Czekam na opinie, a nie żarty.
Jeśli zdanie bedzie pozytywne zaczne zdowbywac wiecej informacji, dokumentow potrzebnych do otwarcia stacji oraz docelowo malego TEAM'u do Radia...

Misiael
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 40
Dołączył: 6 paź 2006, 23:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dyzm4 » 25 sty 2007, 17:36 Re: Polska RADIOSTACJA ...co o tym sadzicie ??

Jestem Michał za Tak... Ciekawy pomysł i warty poświęcenia większej uwagi... :)

Dyzm4
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 25 sty 2007, 17:30
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 25 sty 2007, 17:57 Re: Polska RADIOSTACJA ...co o tym sadzicie ??

Pomysl calkiem rozsadny :) Nieoficjalnie rozmawialem juz z kilkoma osobami i mialbym pomocnikow do tworzenia takiego projektu. Wiem ze Londyn posiada takowe stacje i prosperuja calkiem dobrze... ale jak to bywa poczatki sa trudne. Druga sprawa jest rozpoczecie wydawania polskiej gazety. Nie wszyscy maja dostep do internetu, a prasowka w polskim sklepie czy innym stalym punkcie moze sie przydac. Oba pomysly mozna by realizowac rownoczesnie... co o tym myslicie?

A na marginesie... mam mily cieply radiowy glos- prowadzilem radio wezel w szkolnych czasach.

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Misiael » 26 sty 2007, 09:57 Re: Polska RADIOSTACJA ...co o tym sadzicie ??

Co do gazety to tez prawda lecz jakos nikomu sie nic jak dotychczas nie udalo...
Na poczatku ja nie mowie o komercyjnym radiu tylko sponsorowanym przez tutajsze lokalne wladze a raczej urzad ktory ma nad tym kontrole...
Sprawa wyglada tak ze dostajemy studio, czestotliwosc i czas antenowy... nie trzeba inwestowac na poczatek a radio by bylo za FREE dopiero z czasem mozna by pomyslec o dalszym rozwoju i docelowo otworzeniu normalnego radia komercyjnego..
vanwaestel napisał(a):A na marginesie... mam mily cieply radiowy glos- prowadzilem radio wezel w szkolnych czasach.
wiadomo że przed pierwsza audycja bedzie casting przeprowadzony na prezenterow....wiec jestes jako pierwszy na liscie...
Czekam na dalsze wypowiedzi i wasze opinie...

Misiael
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 40
Dołączył: 6 paź 2006, 23:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomi09pl » 26 sty 2007, 22:46 Re: Polska RADIOSTACJA ...co o tym sadzicie ??

mysle ze to calkiem niezly pomysl. moj glos nie jest co prawda bardzo "antenowy" ale kto wie?;p jezeli by umial jakos pomoc lub wniesc cos do przedsiewziecia to jestem gotow;]
Avatar użytkownika
tomi09pl
Rozeznany
 
 
Posty: 147
Wiek: 36
Dołączył: 11 paź 2006, 14:53
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sarkis » 3 lut 2007, 16:50 Re: Polska RADIOSTACJA ...co o tym sadzicie ??

Genialna inicjatywa! Jak dla mnie media w jezyku polskim na obczyznie to rewelacyjny pomysl. Mysle ze zapotrzebowanie na polskie radio czy gazete, a moze nawet kiedys telewizje bedzie bardzo duze. I chodzi mi tutaj przede wszystkim o regionalny charakter tych mediow. Chetnie zaangazowalbym sie w taki projekt. Moze warto by bylo zorganizowac spotkanie w tym celu? Co Wy na to?
Avatar użytkownika
Sarkis
Początkujący
 
 
Posty: 45
Wiek: 42
Dołączył: 15 paź 2006, 14:35
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Misiael » 3 lut 2007, 16:54 Re: Polska RADIOSTACJA ...co o tym sadzicie ??

Wszystko rusze gdy wrocew pod koniec lutego z Polski i wtedy tez sie udam bedac juz dokladniej w srode w PL do pewnej stacji radiowej z ktora mozna bylo by wspolpracowac...
Tak radio na poczatku musi miec charakter lokalny i informacyjny lecz aby cos takiego mialo sens musimy zorganizowac ekipe....
Od razu uprzedzam z gory ze bylo by to czysto charytatywnie bo i rowniez my dostajemy radio do celow informacyjnych od lokalnych wladz ktore maja piecze nad Mediami....
Jesli naprawde chcecie RADIO to wypowiadajcie sie w tym temacie...popytajcie znajomych co o tym sadza i piszcie opinie jakie slyszycie...
Pozdrawiam Michal

Misiael
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 40
Dołączył: 6 paź 2006, 23:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 7 lut 2007, 09:47 Re: Polska RADIOSTACJA ...co o tym sadzicie ??

Jak najbardziej za! Bawilem sie w takie radio jeszcze w RP wiec chetnie pomoge.
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO JEST GRANE

cron