Punk heavy metal i tp.

Tu można porozmawiać o różnych wydarzeniach i imprezach, koncertach itd...

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 9 lut 2007, 00:26 Punk heavy metal i tp.

Czy zna ktos jakis lokal w Bermingham, lub nie jeden o klimatach punkowo - heavi metalowych i gdzie mozna spotkac ludzi ktuzy maja w dupie wszelkie standarty??? Prosze, ratujcie bo zwariuje!
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kodi » 9 lut 2007, 00:34 Re: Punk heavy metal i tp.

jest ich tu pare z tego co wiem...

nie znam lokalizacji ale jak tylko bede sie widzial z kumplem to Ci napisze co i jak... pozdro
The_Saints_Are_Coming
Avatar użytkownika
kodi
Stały Bywalec
 
 
Posty: 355
Wiek: 44
Dołączył: 1 sty 2007, 22:11
Lokalizacja: ERDINGTON
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomi09pl » 9 lut 2007, 08:55 Re: Punk heavy metal i tp.

jest birmingham carling academy ale... bardzo czesto graja tam emo gowno;p chociaz czasami trafi sie naprawde niezly koncert jak np. motorhead czy dropkick murphys. w carling academy odbywaja sie regularne imprezy kazdego tygodnia tylko, ze wlasnie rozni sie to od tego co mozna bylo znalezc w polsce (angielskie neo punki/nu metal;<). zaraz przy sklepie oasis (skklep "alternatywny" za carling academy) jest pub z bardzo rockowym klimatem;]

dodatkowo na broad street jest hard rock cafe ale tam nigdy nie bylem.

ostatnio w birmingham odbywal sie dosc duzy skins&punks picnic - niestety przegapilem.

na NEC czasami odbywaja sie tez niezle koncerty. mialem przyjemnosc przez chwile pobyc na iron maiden - i nawet za wejsciowke nie placilem;p

ale ogolnie to dzieje sie malo pozytywnych rzeczy. mnie strasznie brakuje takiego klimatu jaki byl np. wokol ucha w gdyni czy outsaiderze w gdansku lub chociaz rudy kot czy underground!;]
Avatar użytkownika
tomi09pl
Rozeznany
 
 
Posty: 147
Wiek: 36
Dołączył: 11 paź 2006, 14:53
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 9 lut 2007, 11:28 Re: Punk heavy metal i tp.

tomi09pl napisał(a):chociaz czasami trafi sie naprawde niezly koncert jak np. motorhead

Tak sie sklada ze akurat bylem na motorhead bylo super.
tomi09pl napisał(a):dodatkowo na broad street jest hard rock cafe ale tam nigdy nie bylem.

akurat ten pub nie ma nic z rockiem wspolnego poza nazwa
Kolo Oezis jest calkiem "przyjemna knajpka"
na broad street -Scufy Duffy czy jakos tak nie wiem jak sie to pisze i drugi podobny kolo academy
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 9 lut 2007, 12:50 Re: Punk heavy metal i tp.

Obok academy bylem w sylwka przez chwile i bylo zaje... A potem niestety w academy :razz: A chyba najleprzy Hard rock cafe byl we Wroclawiu! Bylem w kilku krajach, i faktycznie malo tam rocka bylo.
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomi09pl » 9 lut 2007, 21:23 Re: Punk heavy metal i tp.

ja tam nie wiem;d jedyny hardrock cafe to widzialem ten w bham ale jakos tak podejrzanie mi wyglada i nigdy w srodku nie bylem;]

w academy bylem jeszcze na satyriconie (szatany z norwegii) i rowniez bylo super;] chociaz narazie przegladajac ich repertuar to nic ciekawego sie tam nie zapowiada (przynajmniej dla mnie).

ale jak by ktos wiedzial o jakims wydarzeniu z dziedziny rock'n'roll to ja jestem chetny;d
Avatar użytkownika
tomi09pl
Rozeznany
 
 
Posty: 147
Wiek: 36
Dołączył: 11 paź 2006, 14:53
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 9 lut 2007, 22:24 Re: Punk heavy metal i tp.

A ja tam wole Cannibal Corpse. Zwykly metal jest dla mnie za lekki.
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Aggressiva » 10 cze 2007, 16:36 Re: Punk heavy metal i tp.

Byl jeszcze Edward no 8, ale zle skonczyl (splonal). podobno przeniosl sie teraz do innego lokalu, gdzies na rampie przy wejsciu do Pallasades (przy Mc Donaldsie). Jest dancefloor dla gothow itp oraz drugi dla rockowo-metalowego towarzystwa... :twisted:
Nie pamietam nazwy :(

Aggressiva
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączyła: 24 maja 2007, 15:54
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez riflexii » 14 mar 2009, 14:32 Re: Punk heavy metal i tp.

Propo tematu,jestem w Bham od paru dni i na razie jeszcze nie z desperacji ale z ciekawosci rozgladam sie za koncertami.Jest w centrum wielki sklep punkowo-pokemonowy,wiszá tam na scianie ogloszenia(centrum handlowe argos chyba).
Jest jedno oglo propo gigu na rzecz zwierzat,jakis punk czy hc,nie pamietam:p.5gbp, 18th April(niezle wyprzedzenie maja z plakatami..)
Wagon&Horses adderlety st,digbeth.Jak znajde prace i bedzie mnie stac to pojde na zwiady.Moze ktos jeszcze sie wybierze?

Polecam sciane w tym sklepie,dobre zrodlo inf,sa tez ogloszenia osob szukajacych ludzi do zespolow itd.

Poza tym moze gdzies dziala jakies DIY?
Piszcie w tym temacie jak cos wiecie:)

riflexii
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 26 lut 2009, 12:41
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez diwaid » 3 maja 2009, 21:17 Re: Punk heavy metal i tp.

do Mio: a co poza kanibalami jeszcze lubisz, w koncu na CC swiat sie nie konczy.

diwaid
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Dołączył: 16 lis 2008, 16:01
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO JEST GRANE