Jak zabezpieczyć się przed włamaniem

Dyskusje na temat problemów związanych z utrzymaniem domu i ogrodu. Porady techniczne, remontowe, budowane i ogrodnicze.

MężczyznaPostNapisane przez ludzik50 » 18 lut 2015, 20:11 Re: Jak zabezpieczyć się przed włamaniem

Alzak:
'
No to widze ze znalazles prosty sposob na calkowite wyeliminowanie wlaman poprostu wystarczy zalozyc alarm i po zlodziejach ...
Jak chca wejsc do twojego domu to i tak wejda czy masz alarm czy go nie masz, uwazanie alarmu za zloty srodek jest bledem.'
a potem:
'Ja polecam Visonic jakby co...'
-buhahaha -po co polecasz alarm, skoro on nic nie daje? -nie wspomnę, że jakaś chińska firma krzak 'visonic' (lol) z super rekomendacjami jak ta z amazona: 'I would not touch products made by Visonics with a barge-pole' czytaj poniżej:
http://www.amazon.co.uk/Powermax-Comple ... merReviews
Alzak aka- 'nie znam się, więc się wypowiem' ...żenada

ludzik50
Rozeznany
 
 
Posty: 199
Dołączył: 26 sie 2013, 20:40
Reputacja: 38
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 18 lut 2015, 20:52 Re: Re: Jak zabezpieczyć się przed włamaniem

ludzik50 napisał(a):Alzak:
'
No to widze ze znalazles prosty sposob na calkowite wyeliminowanie wlaman poprostu wystarczy zalozyc alarm i po zlodziejach ...
Jak chca wejsc do twojego domu to i tak wejda czy masz alarm czy go nie masz, uwazanie alarmu za zloty srodek jest bledem.'
a potem:
'Ja polecam Visonic jakby co...'
-buhahaha -po co polecasz alarm, skoro on nic nie daje? -nie wspomnę, że jakaś chińska firma krzak 'visonic' (lol) z super rekomendacjami jak ta z amazona: 'I would not touch products made by Visonics with a barge-pole' czytaj poniżej:
http://www.amazon.co.uk/Powermax-Comple ... merReviews
Alzak aka- 'nie znam się, więc się wypowiem' ...żenada

Zenada to jestes Ty ... Wlascicielem marki Visonic jest ta sama firma ktora jest wlascicielem ADT ... A alarmy ADT sa produkowane w tej samej fabryce.

Czytaj ze zrozumieniem ja nie napisalem ze alarmy nic nie daja tylko ze nie zabezpieczaja przed wlamaniami i nie mozna na nich bezgranicznie polegac bo nie sa zlotym sposobem na zapobiegniecie wlamania.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 19 mar 2015, 11:41 Re: Jak zabezpieczyć się przed włamaniem

Ok Panowie. Nikt nie mówi że da radę się zabezpieczyć przed włamaniem. Są cztery sprawy które należy brać pod uwagę.

1) W jakiej okolicy mieszkasz i jakie masz ryzyko włamanie?

2) Założenie alarmu może ustrzec przed włamaniem, ale go nie eliminuje (jeśli stoją dwa ładne domy, jeden ma alarm a drugi nie, to większe prawdopodobieństwo jest że włamanie nastąpi do domu nr 2)

3) Mając ubezpieczenie i alarm, jak ktoś się włamie to przynajmniej możemy starać się o odszkodowanie w celu pokrycia strat (należy pamiętać, że kwota ubezpieczenia zazwyczaj jest niższa jeśli zamontowany alarm)

4) Rolety - hmmm.. nie wiem, ale jeśli masz 10 podobnych domów obok siebie a jeden ma rolety, to nie wiem czy na miejscu włamywacza jednak nie lookałbym na ten z roletami, tym bardziej że często rolety są tylko na parterze a wybić szybę i wejść na pierwszym piętrze to nie problem.
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Eryk1 » 12 paź 2015, 15:32 Re: Jak zabezpieczyć się przed włamaniem

Moze I racja z tymi roletami. Pytanie co stalo sie z ta anglia o której opowiadaja starsi anglicy ze auta stay otwarte pod domem i nikt nie zamykal w ciagu dnia drzwi do domu :)

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 27 kwi 2007, 20:40
Reputacja: 16
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do DOM I OGRÓD