ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 17 lip 2012, 13:29 ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Doskonaly dokument pokazujacy na spokojniedlaczego jest jak jest, co moze nastapic, jak nalezy czytac koran, co z czego wynika, bez populizmow, z dobra animacja poprzednich terenow Islamu w europie. 13 czesci, ale warto.

http://www.youtube.com/watch?v=rhUE2tg9 ... el&list=UL
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Adrian2712 » 17 lip 2012, 14:45 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Byłem,jestem i będę przeciwko islamizacji europy!

Dodano: -- 17 lip 2012, o 15:12 --

Coś te posty szybko znikają:) Administracja nie śpi:)))
Avatar użytkownika
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posty: 195
Dołączył: 18 mar 2011, 15:21
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 17 lip 2012, 17:09 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

islam to chora religia,piekło dla kobiet,zezwierzęcenie,brak wolności wyboru,brak własnej wartości,czyste zło...
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez hanka78 » 17 lip 2012, 17:49 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny


hanka78
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączyła: 4 mar 2011, 16:32
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez PavloKr » 17 lip 2012, 22:24 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Dużo oglądałem programów różnych o Islamie i powiem szczerze to jest głupia religia.. A najbardziej mnie ubodło to jak niszczą nasza religie. W Pakistanie 500 kościołów spalili chrześcijańskich, chrześcijan zabijali albo ukrzyżowali. To są debile i brudasy, wożą się samochodami z benefitów, a w domu w kuchni kszesła ogrodowe mają. Zasady ich wogule to są poronione, kobiety są traktowane jak zwierzęta,najlepiej żeby wogule z domu nie wychodziły tylko dzieci rodziły i żeby kasa z benefitów była.. Ale naszym polski dziewczyną oczywiście nie wszystkim to odpowiada być z ciaptym, a pózniej kończy się albo pobiciem, albo rozwodem. Nie mam szacunku dla takich lasek.Mam w pracy dużo chińdusów pakoli,itp, ale niestety mają jedną wadę, są bardzo wścipscy, wszystko chcą wiedzieć i są fałszywi tak jak angole..Śmierdzi od nich nie myją się, Myślę że to wszystko co mogłem napisać:)

PavloKr
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył: 8 sty 2012, 18:41
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 17 lip 2012, 23:46 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Mi obojetne w co oni wierza u siebie, i tylko u siebie, a "u siebie" to nie "w europie" traktuje islam jako calosc- cywilizacje, spoleczenstwo, kulture, duchowosc i system polityczny destrukcyjny dla cywilizacji zachodniej. NIe tyle dla religii co calej cywilizacji. Ten film fajnie wyjasnia wiele waznych aspektow, zwlaszcza tego jaka jest ich motywacja, i jak wyglada ich moralnosc z relacji z moralnoscia chrzescijanska (nie tyle religijna co kulturowa) i co z tych roznic wynika.

dasz im reke, pochlona pokolenia...
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Nada » 18 lip 2012, 02:02 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Tak to sie sklada ze jestem muzulmanka
Nie jestem bita,ponizana i zmuszana do niewiem czego.
Jestem szczesliwa,moj maz traktuje mnie tysiac razy lepiej niz nie jeden chrzescijanin.
Napewno zaraz padna tu wyzwiska w moim kierunku
Jaka to ja nie jestem,ci***ak,brudasy itd
Czesto idac ulica slysze wyzwiska w swoim kierunku padajace z ust polakow oczywiscie.przykre to jest.

Polecam przeczytanie Quranu jest w j.polskim zanim zaczniecie zle oceniac Islam
IslAm to nie to co widzicie w telewizji lub czytacie w gazetach.
Wszystko to niema nic wspolnego z nasza religia
Islam jest religia milosci I pokoju

Nada
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 18 lip 2012, 01:50
Reputacja: -5
Neutralny
Góra
-7

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 18 lip 2012, 07:14 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez PavloKr » 18 lip 2012, 07:38 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Islam jest religia miłości I pokoju??? A to że próbują niszczyć religie to też uważasz za pokojowe??? Mogą sobie robić co chcą, ale u siebie, a nie u nas!!!

PavloKr
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył: 8 sty 2012, 18:41
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Ahmeds » 18 lip 2012, 09:40 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

The Light Reloaded Pt 2 Rola Kobiety w Islamie Polish Polski Lektor

www.youtube.com Obsługiwane serwisy : www.youtube.com
The way of life

Ahmeds
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączył: 12 lis 2011, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: -5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 18 lip 2012, 09:41 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

widac ze kolezanka muzulmanka nie obejrzala filmu, tam tlumacza muzulmanie jak sie czyta koran i dlaczego wersety o nienawisci i walce z niewiernymi sa wazniejsze niz wersety o pokoju, a to dlatgo ze zostaly napisane pozniej a Mahomet uznal ze to co bylo wczesniej przez niego twierdzone, zostalo anulowane jesli pozniej twierdzil inaczej. A to mu sie dosc czesto zdarzalo, opierajac sie chocby na zeznaniach i opowiesciach Aiszy.

ale kolezanka to wie doskonale, chyba ze sama nie do konca przeczytala, a nakaz odgorny jest taki zeby europe przejac bez walki, wmawiajac innym jaki to islam jest dobry.
Jak dobrzy moga byc ludzie ktorym ich bog pozwala gwalcic dzieci, klamac, oszukiwac kazdego kto nie jestem muzulmaninem, z czego to cos z checia korzysta. Wiec niech kolezanka nie mysli ze ludzie sa takimi ulomnymi ludzimi jak ona sama. Chwala bogu w UK rosna w sile rozne grupy - legalne - ktore sie temu przeciwstawiaja. W Polske wierze jak zawsze. Rozbijecie sie- tak jak kiedys zmiotl was Jan III Sobieski.

Dwa - skad mozesz wiedziec jak by cie traktowal maz chrzescijanski? przeciez takiego nie mialas.
Trzy - poddanie sie malzenstwu ktore opiera sie na jednostronnej dominacji, zaryzykowanie tego, podczas gdy wychowalas sie zapewne w kulturze europejskiej - uznaje ze problem psychiczny i jestem pewna ze w domu rodzinnym nie dzialo sie dobrze.

Cztery - nie pytam czy ci jest dobrze czy zle, mowie ze JA nie chce islamu przymusowego, ani pod zadna inna grozba smierci, odizolowania itp

PIEC!!! Gdyby chrzescijanstwo dzialalo jak islam, bylabys juz trupem za zdrade kobieto. wiec docen ze polacy cie tylko wyzywaja, muzulmanie by cie zajechali kamieniami w takim przypadku i doskonale o tym wiesz ...

Twoja 2 dniowa corke mozna wydac za maz, a jej przyszly stary moze ja zruchac jak bedzie miala 9 lat, a do teog czasu bedzie mogl sie nia zabawiac. W UK sie tego nie robi jawnie tylko wysyla sie te dzieci nagle do 'wujka' do bangladeszu.

BO TAK POZWALA KORAN
BO TAK JEST W HADDISACH
BO TAK RADZA ZA MAHOMETEM DUCHOWNI MUZULMANSCY


wiec...


to ze ktos tobie zrobil wode z mozgu na twoje wlasne zyczenie

nie znaczy


za my sobie na to tez pozwolimy

a Ty zyj sobie w pokoju, rob dzieci, i badz szczesliwa jesli jest taka szansa, najleipiej w jakims pakistanie, albo innym miejscu gdzie muzulmanie sa tacy szczesliwi. z reszta TY MUSISZ BYC SZCZESLIWA, ne masz innego wyjscia.

ALE OD EUROPY WARA
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez jarocin » 18 lip 2012, 09:55 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Thesignerka napisał(a):ALE OD EUROPY WARA


A kim ty jesteś żeby pisać taki teksty.
Jest Europejką i może przyjąć sobie religie jaka jej się podoba i mieszkać gdzie jej się podoba, a Tobie nic do tego.

To że chrześcijanizm jest najsłabszą religią , która niedługo zniknie całkowicie jest tylko winą chrześcijan a nie innych religii.

Jak jesteś taką chrześcijanką to idź lepiej zrób coś dobrego a nie rozsiewasz nienawiść na forum.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Dołączył: 11 lip 2012, 07:05
Reputacja: 22
Pokojowy
Góra
-5

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 18 lip 2012, 09:57 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

A tu cos strasznie smutnego, to jest w Niemcowie, to jest obok nas....

http://www.youtube.com/watch?v=HUqMsg9M ... ture=share


robie cos dobrego, robie co moge zeby ludzie tacy jak Ty zrozumeili ze ISLAM to nie tylko religia
ze jesli islam opanuje europe, nikt nie bedzie mial zadnego wyboru, bedziesz musial przyjac go lub zginac. Dzisiaj sie usmiechaja bo jest ich za malo zeby zbrojnie zdobyc europe. A TY sobie kup kolejnego Ipada i ciesz sie ta wolnoscia na ktorej strazy nawet nie umiesz mentalnie stanac.

Ona niech sobie bedzie kim chce, ale nie dla Islamizacji Europy. NIe mowie juz o nich jak o religi tylko, ich cywilizacja jest destruktywna.
Ostatnio edytowano 18 lip 2012, 10:08 przez Thesignerka, łącznie edytowano 1 raz
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Ahmeds » 18 lip 2012, 10:04 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

jarocin napisał(a):
Thesignerka napisał(a):ALE OD EUROPY WARA


A kim ty jesteś żeby pisać taki teksty.
Jest Europejką i może przyjąć sobie religie jaka jej się podoba i mieszkać gdzie jej się podoba, a Tobie nic do tego.

To że chrześcijanizm jest najsłabszą religią , która niedługo zniknie całkowicie jest tylko winą chrześcijan a nie innych religii.

Jak jesteś taką chrześcijanką to idź lepiej zrób coś dobrego a nie rozsiewasz nienawiść na forum.

brawo, zgadzam się.
Ja proponuje jeszcze aby dała na tacę gdyż ksiądz się jeszcze nie najadł do SYTA
The way of life

Ahmeds
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączył: 12 lis 2011, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: -5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 18 lip 2012, 10:07 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

to jest ta twoja pokojowsc Ahmeds? rewela faktycznie jest oniesmielajaca...

nie daje na tace bo do kosciola nie chadzam, jesli to cie pociesza...
a temat alarmuje nie ze wzgledow religijnych tylko socjologicznych i kulturowych.

pozatym skro Tobie i kolezance wolno byc antychrzescijanskim, to mi wolno tym samym byc anty muzulmanska...
Koran zaklada walke, na waszych spotkaniach jestescie nawolywani do walki, w wasze sciemy nikt juz nie uwierzy, ludzie pokochali wolna wole, wolny wybor,

co lepsze sami tez z niego skorzystalicie... wiec czemu chcecie to zabrac innym? Narzucac im ISLAM jako religie, kulture, polityke. Bo to nawet nie podlega dyskusji ze dazeniem ISlamu aktualnie bardzo silnym jest zislamizowanie Europy. W biznesie nazywa sie to wrogim przejeciem.

JAkie to slabe ze ty sie tu wypierasz a jest masa dokumentow ze tak sie dzieje, powiem ci wiecej, mialam okazje miec kontakt z firma prowadzona przez muzilmanow, koles zapewnial ze nie jest relijgijny, i ze wogoole to kocha europe, po czym lazil i pier**l mi ze wg niego powinien byc jeden rzad, jedna religia i jedna armia i ze on i jego rodzina robia wszystko zeby tak bylo. JEgo pracownik (nielegalny) to samo, jego klienci to samo, Koles nie mial 40, same lewe interesy. Zle traktowal ludzi, rewela. KOMU WY CHCECIE OCZY MYDLIC CO?????
Ostatnio edytowano 18 lip 2012, 10:15 przez Thesignerka, łącznie edytowano 1 raz
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK