DANIEL PEŁKA - Prośba o wsparcie

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Hornet » 16 sie 2013, 13:36 Re: DANIEL PEŁKA - Prośba o wsparcie

anirad napisał(a):Hornet, to ze Ty lubisz sobie wsadzac to nie znaczy ze kazdy tak ma. :D A pouczanie innych na temat czytania ze zrozumieniem zacznij od siebie i od poprawy spojności swoich tekstów.

Jak zaczniesz używać klawisza ALT (o ile wiesz gdzie jest), to możesz później pouczać innych na temat "spójnościach tekstów".
Ile Ty masz lat że używasz "uśmieszków" ???
Czuję się jakbym rozmawiał z jakimś bachorem.

anirad napisał(a):Szarpiesz sie nie wiadomo o co

Poczytaj - może zrozumiesz o co... a raczej o kogo ignorancie

anirad napisał(a):Jak ktos chce pomoc to i bez Twoich linkow i tlumaczen to zrobi. A co do tego "szwindla" - w moim przypadku chodzilo mi o prosby wplacania kasy na polskie konto , a nie o nasze tutejsze legalne fundacje. Choc osobiscie uwazam ze wiekszosc fundacji to tez szwindel tylko bardziej legalny. Pracowalem dla kilku i wiem jakie cuda sie robi zeby zebrac fundusze , a jak potem i na co są rozdysponowywane. A Coventrytelegraph to takie samo "rzetelne" źrodło informacji jak the sun i daily mail.

Dokładnie, jeżeli ktoś chce pomóc, to i tak to zrobi ... a takie posty jak Twoje (zniechęcające do pomocy innym ludziom) tego nie zmienią

anirad napisał(a):A Twoje posty tutaj - to juz zenada- trzeba bylo pozostac przy pierwszym wpisie i tyle, sam charakter TWOICH wpisow,wypowiedzi i mizerych ripost zniecheca to wplat pieniedzy.

Zacznij od swoich wypocin (których już trochę nabiłeś).
Myślisz, że jak komuś będziesz pluł w twarz, to będzie udawał że pada deszcz ???
Szczerze?
Mam gdzieś takich egoistów, nie robiących nic pożytecznego, tylko lansujących się na forum w celu dowartościowania swojego niskiego EGO

NIE CHCESZ - NIE POMAGAJ (Kup sobie piwo, oglądnij mecz, podrap się po brzuchu ... a na koniec sobie możesz "pogrzebać"...

malaroksi napisał(a):Nie rozumiem również , po co zbieranie pieniędzy na obronę bezbronnych dzieci takich jak Daniel ? Przecież jemu nikt nie pomógł , więc kolejnym dzieciom takim jak Daniel, też nikt nie pomoże...

Co tu dużo komentować ... współczuje twojemu dziecku, że zostanie wychowane na człowieka bez wyższych wartości.
Pewnie skończy jak mama ... która wstanie, zje ... i będzie z wypiekami na twarzy nabija kolejne posty kreując się na "GURU" forum, bo tylko tu może się dowartościować.

malaroksi napisał(a):...jak można było być tak okrutnym , dopuścić się tak potwornych rzeczy , co ten malec myślał , co on czuł ... Łzy cisną się do oczu...

Brak słów, co za hipokryzja i rozdwojenie jaźni...

malaroksi napisał(a):...no ale ci co najbardziej potrzebują pomocy , nie potrafią o nią prosić...


Raz piszesz, że po co pomagać, drugi ras ubolewasz nad tym, że potrzebujący nie potrafią prosić o pomoc...
Więc co sugerujesz, że należałoby im pomóc ???

malaroksi napisał(a):Jak to ma wyglądać upamiętnienie jego życia, co postawią wannę na środku ronda jako symbol podtapiania go przez matkę , może jakąś sciankę soli , zasadzą fasolkę .... Masakra, jakaś .

A to podsumowanie kim jesteś ... po prostu brak słów
Jak patrzę na ten awatar, na którym "napinasz" się z papierosem (jak 13-latka w podstawówce paląca przy koleżankach w celu zwrócenia na siebie uwagi , jaka to jestem "cool") ... to po prostu żałuje swojego czasu, który poświęcam żeby Ci odpisać...

Do Ciebie również: NIE CHCESZ - NIE POMAGAJ ... lecz skoncentruj się na sobie

jarocin napisał(a):Więc się spytam po co aż 6000GBP? jak wystarczy 2000GBP?


Poniżej masz odpowiedź:

korbobor napisał(a):... Wszystkie pieniądze trafią do pana Eryka. Ewentualna nadwyżka zostanie przekazana na upamiętnienie życia Daniela w Anglii, w Couventry. Gdyby okazało się, że pieniędzy i tak jest za dużo - te ,które zostaną zostaną przez pana Eryka przekazane fundacji pomagającej dzieciom. ...


jarocin napisał(a):Dodatkowa już na koniec dodam cytat:
Każda zbiórka pieniędzy w Wielkiej Brytanii powinna mieć własny numer Charity zarejestrowany w Charity Commision (CC). Pieniądze zbierać może tylko i wyłącznie zarejestrowana organizacja dokonująca rejestracji! Wyniki zbiórki wraz protokołem muszą trafić do siedziby CC, organizacji nadzorującej wszystkie zbiórki w Wielkiej Brytanii.

Uważam, że powinieneś to zgłosić na Policje, na pewno się zainteresują.
Winni zostaną umieszczeni w więzieniu, a pieniądze skonfiskowane.

korbobor napisał(a):Tak z ciekawości napisałam do TVN24 z opisem sytuacji jak i prozba o weryfikację autentyczności tej historii oto jaka odpowiedz otrzymałam:

Witam serdecznie,

Pani Kasiu, obie strony są jak najbardziej wiarygodne. Założycielem strony na Facebooku jest pan Eryk - tata Daniela, z kolei strona angielska jest założona przez osobę, która pomagała tworzyć stronę na Facebooku i jest w stałym kontakcie z tatą Daniela. Wszystkie pieniądze trafią do pana Eryka. Ewentualna nadwyżka zostanie przekazana na upamiętnienie życia Daniela w Anglii, w Couventry. Gdyby okazało się, że pieniędzy i tak jest za dużo - te ,które zostaną zostaną przez pana Eryka przekazane fundacji pomagającej dzieciom.

Pozdrawiam

Hanna Cieślak TVN 24


Dzięki za zainteresowanie tematem ... i potwierdzenie (po raz kolejny) wiarygodności akcji, która ma na celu wsparcie powrotu CIAŁA Daniela do PL.

PROSZĘ JEDNOCZEŚNIE ADMINA, O ZAMKNIĘCIE WĄTKU.
Wszystko co istotne zostało już powiedziane.
Każdy zrobi, co będzie uważał za słuszne.
Zamknięcie wątku, uniemożliwi również zlot "śmietanki" nabijaczy postów.
Osoby te wykorzystają każda okazję "nie zważając na okoliczności", żeby dobić kilka dodatkowych wpisów, co umożliwi im późniejsze "lansowanie" na forum i robienie z siebie "GURU"

Hornet
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 9 cze 2013, 23:06
Reputacja: -18
Nieprzyjazny

MężczyznaPostNapisane przez jarocin » 16 sie 2013, 14:40 Re: DANIEL PEŁKA - Prośba o wsparcie

Szkoda ze nie skomentowałeś odpowiedzi jaka dostałem od coventrytelegraf na które się tak powoływałeś

Co do zamknięcia tematu to wszyscy liczą ze po wszystkim napiszesz na co poszły pieniążki.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Dołączył: 11 lip 2012, 07:05
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 16 sie 2013, 14:47 Re: DANIEL PEŁKA - Prośba o wsparcie

Hornet, Wszystkim w koło zarzucasz czytanie z brakiem zrozumienia, a sam masz z tym największy problem. Emotikony są po to by je używać wedle upodobań, nie ma regulaminu , że tylko dzieci do lat 9 mają prawo ich używać ...
Hornet napisał(a):Ile Ty masz lat że używasz "uśmieszków" ???
Czuję się jakbym rozmawiał z jakimś bachorem.
Teraz to pokazałeś ,jakie leży ci dobro dziecka na sercu,skoro używasz słowa bachor
Hornet napisał(a):Raz piszesz, że po co pomagać,
... proszę dokładnie cytat ,gdzie tak napisałam ? Napisałam , że Danielowi nie da się już pomóc, bo on nie żyje, ojciec dostanie pomoc od państwa i innych, stąd się dziwię po co ta zbiórka ? Dla pazerności , bo jest tak gorąco w okół tej sprawy , że da się coś wycisnąć z ludzi , pod pretekstem "pomocy dla Daniela" który już nie żyje i nikt mu nie jest w stanie pomóc , powinno być POMOC DLA OJCA DANIELA. No i odpowiadasz tylko na pobłażliwe odpowiedzi , na konkretne pytania nie odpowadasz , a resztę atakujesz i obrażasz.
Pozdrawiam UMA THURMAN .
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 16 sie 2013, 16:05 Re: DANIEL PEŁKA - Prośba o wsparcie

Autor tego tematu przedstawił się w tak negatywnym świetle,atakując i obrażając innych forumowiczów,więcej obrażając dzieci malaroksi,że jego wiarygodność spadła do zera.

Jeśli nawet nie jest oszustem próbującym żerować na naszych emocjach to swoim zachowaniem i niezrozumiałym dla mnie zacietrzewieniem tylko stacił.

Szlachetne jest pomagać i zapewne pomogę ale napewno nie Hornetowi.
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 16 sie 2013, 17:11 Re: DANIEL PEŁKA - Prośba o wsparcie

Hornecie, niektorzy na tym forum maja na tyle odwagi i przyzwoitosci ze podaja i to ile maja lat i to gdzie mieszkaja i calkiem sporo innych danych. Nawet tego nie umiesz sobie przeczytac? To moze zdejmij berecik. Ty dzieciaku jestes anonimowym pajacem wyzywajacym wszystkich i uwazajacym najwyrazniej ze jesli ktos ma inne zdanie niz Ty to nalezy go najlepiej spalic na stosie.
Wydoroslej, jak widac po postach innych stalych bywalcow tego forum, wiekszosc ma podobne zdanie i w temacie calej akcji i w temacie Twojej osoby.
a i na zakonczenie Tylko dla Ciebie :D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol:
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 16 sie 2013, 18:18 Re: DANIEL PEŁKA - Prośba o wsparcie

przez chwilą znalazłam cytat z innego portalu(nazwy podać nie moge,regulamin zabrania)


'KTO ZBIERA KASE NA ŚP.DANIELA PEŁKE ?

14 sierpnia 2013


TO PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE

Po ukazaniu się informacji na temat zwłok dziecka , że coroner zezwolił na transport do Polski , gdzie miał odbyć się pogrzeb tragicznie zmarłego malca , sam napisałem zdanie że przyda się pomoc finansowa dla ojca . Jednak w sytuacji kiedy otrzymał on odszkodowanie w wysokości 12 000 funtów , taka pomoc nie była potrzebna !!

Teraz okazuje się, że są robine lewe zbiórki właśnie na ten cel , ktoś próbuje zarobić na tragedii , co jest odrażające !!! https://www.facebook.com/pages/Help-to- ... 3149673576 , podobnych miejsc jest znacznie więcej ! Ta tragedia wstrząsneła całą Wielką Brytanią , zatem podszycie się i ukręcenie kilku tysiaków na tej tragedii zdaje się być dziecinnie łatwe !

Mnie to doprowadza do wymiotów i z pewnością jest to sprawa dla policji !"



to już wszystko wyjaśnia!!!

Dodano: -- 16 sie 2013, 19:20 --

to się Hornet przeliczyłeś,bo a tym forum kasy nie zbijesz :zakaz:
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez joannanobig5 » 16 sie 2013, 18:57 Re: DANIEL PEŁKA - Prośba o wsparcie

ja mam dwa pytania :
- czy ojciec dziecka nie otrzymal zadnych pieniedzy na pochowanie dziecka? mam na mysli angielski odpowiednik naszego polskiego zasilku pogrzebowego
- gdzie byl ojciec gdy dziecko przechodzilo gehenne przez wiele miesiecy
rozumiem,ze byl w Polsce ale przez wiele miesiecy nie wiedzial co sie dzieje z jego synem? brak jakiegokolwiek kontaktu ?
jak dla mnie to ta zbiorka pieniedzy to wielka sciema i chec wyludzenia kasy od naiwnych acz od dobrym sercu ludzi
bierzesz ludzi na litosc by zarobic. wstydz sie!!!!
NIE PLACZ Z POWODU FACETA - MAKIJAZ WAZNIEJSZY! DON'T CRY BECAUSE OF MEN - MAKE-UP IS MORE IMPORTANT!

joannanobig5
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączyła: 17 cze 2012, 15:06
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 16 sie 2013, 19:52 Re: DANIEL PEŁKA - Prośba o wsparcie

Od początku o to chodzi, nikt nie pisze by nie pomagać , bo naprawdę warto pomagać, ja osobiście płacę direct debit i na jakieś pieski w schronisku i na wodę dla potrzebujących , jak tylko jest jakaś akcja rehabilitacja dla jakiegoś dziecka , dorosłego czy pies dla niewidomego zawsze staram się pomóc, może nie na tyle ile mogę , bo myślę , że mogłabym więcej ,ale myślę , że takich osób jak ja jest więcej i zawsze coś się uzbiera.
Nie jestem idealna , mam więcej wad niż zalet ,ale potrafię racjonalnie myśleć i ocenić komu pomoc jest bardziej potrzebna, czy np. osobie która w wyniku pożaru straciła cały dorobek swego życia ,łącznie z rodziną do tego została kaleką z poparzeniami III czy IV stopnia czy np. ojcu Daniela , który jest sprawną osobą , ma rodzinę , fundusze , możliwości i do tego miał mnóstwo czasu na zebranie środków?
Konto z Pay pala jest podane od obecnej żony pana Pałki , koszty pogrzebowe i transportu ciała dziecka zostały oszacowane na 2,5tyś f ,natomiast założyciel tematu prosi o 6tyś nie potrafiąc uzasadnić tej kwoty. Jeśli ojciec Daniela podpisuje się pod tym kontem na facebooku i sam udostępnia je na swoim i żony profilu , to wiadomo kto próbuje zarobić , na śmierci dziecka...
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Hornet » 16 sie 2013, 21:45 Re: DANIEL PEŁKA - Prośba o wsparcie

jarocin napisał(a):Szkoda ze nie skomentowałeś odpowiedzi jaka dostałem od coventrytelegraf na które się tak powoływałeś

Cieszy mnie to, że ktoś się zainteresował tematem, a jeszcze bardziej to że szuka informacji u źródła

jarocin napisał(a):Co do zamknięcia tematu to wszyscy liczą ze po wszystkim napiszesz na co poszły pieniążki.

Czy ja zbieram pieniądze ???
Zastanów się co piszesz ....
Masz jakieś pytania odnośnie pieniędzy - śledź wiadomości na bieżąco !!!
"korbobor" udzieliła Ci wcześniej odpowiedzi:
korbobor napisał(a):Tak z ciekawości napisałam do TVN24 z opisem sytuacji jak i prozba o weryfikację autentyczności tej historii oto jaka odpowiedz otrzymałam:

Witam serdecznie,

Pani Kasiu, obie strony są jak najbardziej wiarygodne. Założycielem strony na Facebooku jest pan Eryk - tata Daniela, z kolei strona angielska jest założona przez osobę, która pomagała tworzyć stronę na Facebooku i jest w stałym kontakcie z tatą Daniela. Wszystkie pieniądze trafią do pana Eryka. Ewentualna nadwyżka zostanie przekazana na upamiętnienie życia Daniela w Anglii, w Couventry. Gdyby okazało się, że pieniędzy i tak jest za dużo - te ,które zostaną zostaną przez pana Eryka przekazane fundacji pomagającej dzieciom.

Pozdrawiam

Hanna Cieślak TVN 24


malaroksi napisał(a):
Hornet napisał(a):Ile Ty masz lat że używasz "uśmieszków" ???
Czuję się jakbym rozmawiał z jakimś bachorem.

Teraz to pokazałeś ,jakie leży ci dobro dziecka na sercu,skoro używasz słowa bachor[

Widzę, że ponadprzeciętna wrażliwość się w Tobie obudziła ...
Nie nazwałem tak żadnego dziecka, tylko 40-letniego faceta, który zachowuje się jak dziecko.

malaroksi napisał(a):
Hornet napisał(a):Raz piszesz, że po co pomagać,
... proszę dokładnie cytat ,gdzie tak napisałam ?

Przeczytaj jeszcze raz swoje "wypracowanie" ...

malaroksi napisał(a):...odpowiadasz tylko na pobłażliwe odpowiedzi , na konkretne pytania nie odpowadasz , a resztę atakujesz i obrażasz.

Myślisz, że zarzucając komuś oszustwo i naciąganie ludzi, będę się z Tobą patyczkował .... bo nabiłaś ponad 2500 postów i uważasz się za VIPa ???

Ela Eriska napisał(a):Autor tego tematu przedstawił się w tak negatywnym świetle,atakując i obrażając innych forumowiczów,więcej obrażając dzieci malaroksi,że jego wiarygodność spadła do zera.

Kto kogo atakuje, obrzuca błotem ... i posądza o oszustwo
Moja wiarygodność nie ma tu nic do rzeczy - czy ja zbieram pieniądze na własny rachunek, na własne potrzeby ???

Ela Eriska napisał(a):Szlachetne jest pomagać i zapewne pomogę ale napewno nie Hornetowi.

Mi pomagasz ???
Zastanów się co bełkoczesz ...
NIE CHCESZ - NIE POMAGAJ ... KTOŚ CIĘ ZMUSZA ???

anirad napisał(a):...jestes anonimowym pajacem wyzywajacym wszystkich i uwazajacym najwyrazniej ze jesli ktos ma inne zdanie niz Ty to nalezy go najlepiej spalic na stosie.

Kto kogo zaczął obrzucać błotem i obrażać, posądzać oszustwo ???
Następny z sklerozą i rozdwojeniem jaźni ???

anirad napisał(a):...a i na zakonczenie Tylko dla Ciebie :D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol:

Podaje, że ma 40 lat ... a zachowuje jak dziecko w piaskownicy
Wydoroślej - najwyższy czas !

Ela Eriska napisał(a):przez chwilą znalazłam cytat z innego portalu(nazwy podać nie moge,regulamin zabrania)

Wyszukałaś artykuł z polscott24 .... i się napinasz???

Przeczytaj inne artykuły tego autora.
Np ten: Konsulat z Manchester nie dał pomocy !!
Jeden drugiemu zaprzecza ....

Masz tutaj link do angielskiej wersji (o ile coś zrozumiesz) ...

http://www.dailystar.co.uk/news/latest- ... mpensation

Cytaty:
Eryk Pelka, who last week saw his ex-partner and her lover jailed for life over Daniel’s murder, will get just £11,800 if he successfully sues over social workers and other authorities missing chances to stop them.
Liz Dux, of law firm Slater & Gordon, said: “There is potential he could get compensation but sadly the law is very unsatisfactory in these cases.
“The most he would be able to get would be £11,800 and funeral costs covered. But the case would be difficult to prove.
“He would have to prove those involved were highly negligent.
“He would also have to prove that it was their duty of care breach that led to his death.”


W skrócie:
JEŻELI ZOSTANIE UDOWODNIONE, ŻE PRACOWNICY SOCJALNI NIE WYKORZYSTALI SZANS, ŻEBY URATOWAĆ DZIECKO ... CO NIE BĘDZIE ŁATWE ... JEST SZANSA NA £11,800.
Masz jeszcze jakieś pytania ?

Ela Eriska napisał(a):Mnie to doprowadza do wymiotów i z pewnością jest to sprawa dla policji !"
to już wszystko wyjaśnia!!!

Powinnaś to jak najszybciej zgłosić !!!
Jak będziesz potrzebowała, jakiejkolwiek pomocy, to się ze mną skontaktuj.

malaroksi napisał(a):założyciel tematu prosi o 6tyś

Ja Cię proszę ???
Po tym:
malaroksi napisał(a):Jak to ma wyglądać upamiętnienie jego życia, co postawią wannę na środku ronda jako symbol podtapiania go przez matkę , może jakąś sciankę soli , zasadzą fasolkę

... jesteś zerem !!!
Ważne jednak, że kilka postów wpadnie do kolekcji, co ???

Hornet
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 9 cze 2013, 23:06
Reputacja: -18
Nieprzyjazny
Góra
-7

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 16 sie 2013, 22:43 Re: DANIEL PEŁKA - Prośba o wsparcie

Co tu sie wyprawia nio poprostu rece opadaja oj Hornet troche przeginasz ze swoimi wypowiedziami gdzie obrazasz ludzi.... Ehhh

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 17 sie 2013, 00:13 Re: DANIEL PEŁKA - Prośba o wsparcie

No coz...mysle ze niejaki Hornet wyczerpal juz temat....zwlaszcza dotyczacy jego wlasnej osoby, kultury i tego w jaki sposob odnosi sie do innych osob. Cos takiego jak dyskusja i posiadanie przez innych wlasnego zdania jest najwyrazniej na zbyt wysokiej poleczce a drabinki brak.......nie posadzam go nawet o minimalne zdolnosci zrozumienia sarkazmu.........a obrazanie kobiet w stylu "jestes zerem" itp.....jakos malo to pasuje do postaci osobnika przejmujacego sie jakims cytuje "bachorem". Po prostu kompletna zenada.
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Hornet » 17 sie 2013, 00:45 Re: DANIEL PEŁKA - Prośba o wsparcie

Czarna123 napisał(a):Co tu sie wyprawia nio poprostu rece opadaja oj Hornet troche przeginasz ze swoimi wypowiedziami gdzie obrazasz ludzi.... Ehhh

Zobacz, kto kogo obraża, posądza o oszustwo/ naciąganie ludzi (mimo przedstawionych wiarygodnych źródeł).
Przyzwyczaiłem się jednak, że za chęć pomocy innym często wylewane są wiadra pomyj na głowę - zwłaszcza przez życzliwą Polską "społeczność" - z której zawiści i "organizacji" śmieją się wszyscy dookoła...

anirad napisał(a):No coz...mysle ze niejaki Hornet wyczerpal juz temat....zwlaszcza dotyczacy jego wlasnej osoby, kultury i tego w jaki sposob odnosi sie do innych osob.

Ooooo, jaki święty się znalazł
10/10 za hipokryzję !!!

anirad napisał(a):Cos takiego jak dyskusja i posiadanie przez innych wlasnego zdania jest najwyrazniej na zbyt wysokiej poleczce a drabinki brak.......nie posadzam go nawet o minimalne zdolnosci zrozumienia sarkazmu.........

Wkroczyłeś w wątek z oskarżeniami / robisz z kogoś oszusta... a teraz udajesz ofiarę ???
To jest nadal w twoim mniemaniu dyskusja ???

anirad napisał(a):a obrazanie kobiet w stylu "jestes zerem"

Oto jest odpowiedź:
malaroksi napisał(a):Jak to ma wyglądać upamiętnienie jego życia, co postawią wannę na środku ronda jako symbol podtapiania go przez matkę , może jakąś sciankę soli , zasadzą fasolkę

Dlaczego nie odniesiesz się do wpisu przyjaciółki ???



Dalsza pomoc NIE JEST POTRZEBNA, gdyż Pan ARTUR GALLA (prywatna osoba), z własnej kieszeni pokryje transport CIAŁA DANIELA, oraz formalności z tym związane...

Żeby Was dodatkowo PODRAŻNIĆ - na chwilę obecną udało się zebrać 812,50 GBP


Podsumowując:


http://www.justgiving.com/DanielPelka/new/1
W chwili obecnej na ochronę bezbronnych dzieci jak Daniel wpłacono £9,943.24 (574 osób udzieliło dotacji) w tym z Australii, USA i innych krajów (są wśród nich również Polacy)
Boli, co ???

http://www.change.org/en-GB/petitions/c ... pelka#news
Pod petycją mającą na celu zmianę prawa, umożliwiającą ochronę bezbronnych dzieci, takich jak Daniel (autorka: Paula Barrow - nauczycielka z Manchesteru) podpisało się 9.974 osób / na wymaganych 10.000 (brakuje tylko 26 podpisów)
Boli, co ???

Wszystkim Życzliwym Ludziom DZIĘKUJE za okazaną pomoc, a "plującym jadem" Polakom, życzę zdrowia i powodzenia w życiu.

TEMAT UWAŻAM ZA ZAKOŃCZONY - PROSZĘ ADMINA O ZAMKNIĘCIE WĄTKU.

Hornet
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 9 cze 2013, 23:06
Reputacja: -18
Nieprzyjazny

MężczyznaPostNapisane przez jarocin » 17 sie 2013, 01:24 Re: DANIEL PEŁKA - Prośba o wsparcie

Hornet napisał(a):Dalsza pomoc NIE JEST POTRZEBNA, gdyż Pan ARTUR GALLA (prywatna osoba), z własnej kieszeni pokryje transport CIAŁA DANIELA, oraz formalności z tym związane...

Żeby Was dodatkowo PODRAŻNIĆ - na chwilę obecną udało się zebrać 812,50 GBP

Ludzie wpłacają kasę a ty chcesz ich drażnić?
Myślę ze wszyscy, którzy wpłacili chętnie usłyszą sprawozdanie na co poszło zebrane 812,50 GBP.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Dołączył: 11 lip 2012, 07:05
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Hornet » 17 sie 2013, 01:43 Re: DANIEL PEŁKA - Prośba o wsparcie

jarocin napisał(a):
Hornet napisał(a):Żeby Was dodatkowo PODRAŻNIĆ - na chwilę obecną udało się zebrać 812,50 GBP

Ludzie wpłacają kasę a ty chcesz ich drażnić?

Tak, tak ... po wpisach widać jak wpłacają !!!
Prędzej Waszym jadem udało by się wypełnić basen olimpijski.

jarocin napisał(a):Myślę ze wszyscy, którzy wpłacili chętnie usłyszą sprawozdanie na co poszło zebrane 812,50 GBP.

Poszukaj i poczytaj - wszystko jest napisane ... nie potrafisz ???
Prawdopodobnie nie wpłaciłeś ani jednego £0,01 , to BEZCZELNIE nie pytaj "na co poszło"

Hornet
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 9 cze 2013, 23:06
Reputacja: -18
Nieprzyjazny
Góra
-5

PostNapisane przez Guest » 17 sie 2013, 14:44 Re: DANIEL PEŁKA - Prośba o wsparcie

Przyznam, ze przeczytalem dwie strony tematu i wystarczy. Forum jest miejscem gdzie sie dyskutuje czasem sa ostre wymiany zdan ale mysle, ze to ani miejsce ani czas na takie dyskusje i ze kazdy okarze najwiekszy szacunek temu dziecku uciszajac sie.

Guest
 
 

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK