Wybory prezydenckie w Polsce. 10/05/2015.

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Ikon » 9 kwi 2015, 18:27 Wybory prezydenckie w Polsce. 10/05/2015.

Czy będzie można głosować w wyborach na prezydenta RP w Birmingham 10 maja? Jeśli TAK to jakie formalności się z tym wiążą?

Ikon
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 43
Dołączył: 4 paź 2010, 07:36
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez haworcja » 9 kwi 2015, 18:39 Re: Wybory prezydenckie w Polsce. 10/05/2015.

Świadomość - kluczem do wszystkiego.

haworcja
Początkujący
 
 
Posty: 45
Wiek: 41
Dołączyła: 8 cze 2012, 20:58
Reputacja: 14
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez oli93 » 12 kwi 2015, 18:44 Re: Wybory prezydenckie w Polsce. 10/05/2015.

Tak w Bham bedzie mozna

oli93
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 kwi 2015, 13:58
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 20 maja 2015, 14:04 Re: Wybory prezydenckie w Polsce. 10/05/2015.

Chcesz, to zmieniaj, z dwojga złego wolę jednak obecny układ.

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany
Góra
-3

MężczyznaPostNapisane przez dewoj » 20 maja 2015, 17:54 Re: Wybory prezydenckie w Polsce. 10/05/2015.

trzeba wreszcie odsunąć PiS od władzy. Nic tylko afery i afery oraz nielegalne podsłuchy.
Tak na serio to trzeba wreszcie odsunąć WSIoka od władzy.

dewoj
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączył: 3 paź 2013, 14:20
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 11
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mepsi » 21 maja 2015, 15:05 Re: Wybory prezydenckie w Polsce. 10/05/2015.

dewoj napisał(a):trzeba wreszcie odsunąć PiS od władzy. Nic tylko afery i afery oraz nielegalne podsłuchy.
Tak na serio to trzeba wreszcie odsunąć WSIoka od władzy.


Kolaga dewoj dobrze mowi tylko sie chyba pomylil i wstawil PiS zamiast PO, to PO jest obecnie u wladzy i to wlasnie PO trzeba sie pozbyc w pierwszej kolejnosci zaczynajac od prezydenta w ta niedziele.

mepsi
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 gru 2011, 03:42
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 21 maja 2015, 18:06 Re: Wybory prezydenckie w Polsce. 10/05/2015.

Thorgal
Nie wiem do kogo to napisałeś minusując mojego posta
Bronkobul zachowuje sie jak słoń w składzie porcelany. Kompromituje Polskę na cały świat. Niech sobie odpocznie na krześle ale siedząc. Sterowany przez WSI.

panie chowający się za komisowym imieniem thorgal. Użyłeś w komentarzu bezosobowej formy więc rozumiem, że nie do mnie. A Polskę na cały świat kompromitują takie osoby zachowujące się własnie tak jak Ty. Nie wypowiadając się w wątku chociazby próbując jakąś wymianę poglądów a obrażając mających inne zdanie. Własnie pokazałeś jakie Polskę czekają zmiany pod rządami PiSu. Dokładnie takie same działania miały miejsce w 2006 roku, jak objęli władzę. Przynajmniej tam skąd ja pochodzę. Ja to pamiętam. Widzę, że niektórzy z Was mają krótką pamięć.

A jeżeli wszyscy proPiSowcy uważają, że tylko proPOwcy są manipulowani to gratuluję intelektu.

Nie twierdzę, że PO jest najlepsza, ale jak mówię - wybieram mniejsze zło.

dewoj napisał(a):trzeba wreszcie odsunąć PiS od władzy..

w 100% sie z kolegą zgadzam :D:D

Pozdrawiam
PS. Znamienna jest mapa z rozkładem głosów na Komorowskiego i Dudę... Jak na dłoni podział Polski...

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Agaa » 21 maja 2015, 19:33 Re: Wybory prezydenckie w Polsce. 10/05/2015.

AdamBoltryk napisał(a):w 100% sie z kolegą zgadzam


Zgadzasz sie z kolega w niewiedzy ze PO jest u wladzy a nie PiS, wow.

AdamBoltryk napisał(a): Znamienna jest mapa z rozkładem głosów na Komorowskiego i Dudę... Jak na dłoni podział Polski


Polska A gdzie jest wiecej cwaniakow z ukladami co żyją jak pączki w maśle ze swoimi rodzinami to im obecny system nie przeszkadza to i zaglosuja na komora.

AdamBoltryk napisał(a):Nie twierdzę, że PO jest najlepsza, ale jak mówię - wybieram mniejsze zło.


To sa wybory prezydenckie a nie parlamentarne. Podaj mi liste zlych rzeczy ktore zrobil Duda (nie PiS tylko Duda)

Agaa
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 1 kwi 2010, 18:37
Reputacja: -6
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez dewoj » 21 maja 2015, 21:23 Re: Wybory prezydenckie w Polsce. 10/05/2015.

widzę, że nie każdy załapa, mój żart o odsunięciu PiS od władzył. Po 7 latach degrengolady pod rządami PO, ich główny argument to ... odsunąc PiS od władzy. Straszenie PiSem jest śmieszne. Niedługo będą mówić, że jak PiS wygra wybory to słońce przestanie dawać mleko.
Ostatnio wypłyneła taśma Bieńkowska- Wojtunik a tam o górnictwie, podpaleniu ruskiej budki i inne kwiatki po raz kolejny kompromitujące PO. Na TVNie, TVP czy Polsacie cisza o tym.
Duda nie jest kandydatem moich marzeń, ale mam nadzieję że to początek przemian i w kompletnej porażki PO w jesiennych wyborach parlamentarnych.

dewoj
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączył: 3 paź 2013, 14:20
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 11
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 22 maja 2015, 14:04 Re: Wybory prezydenckie w Polsce. 10/05/2015.

Agaa napisał(a):
AdamBoltryk napisał(a):w 100% sie z kolegą zgadzam


Zgadzasz sie z kolega w niewiedzy ze PO jest u wladzy a nie PiS, wow.


Loool :D:D:D

Agaa napisał(a):
AdamBoltryk napisał(a): Znamienna jest mapa z rozkładem głosów na Komorowskiego i Dudę... Jak na dłoni podział Polski


Polska A gdzie jest wiecej cwaniakow z ukladami co żyją jak pączki w maśle ze swoimi rodzinami to im obecny system nie przeszkadza to i zaglosuja na komora.

Ty to powiedziałaś. Ja widzę zaścianek i rozwinięte regiony. Albo jak wolisz - Ziemie pod dawnymi zaborami Rosji, Austro-Węgier oraz Niemiec

Agaa napisał(a):
AdamBoltryk napisał(a):Nie twierdzę, że PO jest najlepsza, ale jak mówię - wybieram mniejsze zło.


To sa wybory prezydenckie a nie parlamentarne. Podaj mi liste zlych rzeczy ktore zrobil Duda (nie PiS tylko Duda)


Ty na prawdę wierzysz w bezstronność i niezalezność Prezydenta??
Lol...

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez emigrantka90 » 22 maja 2015, 15:51 Re: Wybory prezydenckie w Polsce. 10/05/2015.

Agaa napisał(a):To sa wybory prezydenckie a nie parlamentarne. Podaj mi liste zlych rzeczy ktore zrobil Duda (nie PiS tylko Duda)


Sprytne zagranie biorac pod uwage, ze Duda jeszcze prezydenten nie byl ;) Wiec jak go ocenic, co wskazac? Komorowskiego przynajmniej mozna ocenic na podstawie ostatnich 5 lat.
Nie byla to kadencja wysokich lotow, ale nie byla tez az tak kompromitujaca. Ludzie uczepili sie jego lapsusow, tak jakbysmy nigdy sami bledow nie popelniali.
Obietnice Dudy dla mnie sa smieszne i tyle. Wycenione na ok. 300mld zlotych (WTF?!)
Jak to zwykl PiS - obiecuje ludziom cos za nic. 500zl na dziecko? A z jakiej racji?
Ja wywodze sie z biednej rodziny, a jakos nie powstrzymalo mnie przed zdobyciem wyksztalcenia wyzszego, ktore zagwarantowalo mi prace za godziwe pieniadze w Polsce i uwazam, ze wszystko zalezy tylko i wylacznie ode mnie. Zamiast narzekac, wole sie wziac do roboty.

emigrantka90
Raczkujący
 
 
Posty: 71
Dołączyła: 29 paź 2014, 14:00
Lokalizacja: Poldington ;)
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 22 maja 2015, 18:52 Re: Wybory prezydenckie w Polsce. 10/05/2015.

tak na ostudzenie niektórych głów :)
https://www.youtube.com/watch?v=1SXsBSn ... 92oXvWHOar

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Agaa » 22 maja 2015, 23:45 Re: Wybory prezydenckie w Polsce. 10/05/2015.

dewoj napisał(a):widze, ze nie kazdy zalapa, mój zart o odsunieciu PiS od wladzyl


A to kolega Adam nie zalapal pomimo ze nawet 5 letnie dzieci wiedza ze to nie PiS jest u wladzy, tak sie podniecil ze az sie zgodzil w 100% LOL. Napisz mu cokolwieg negatywnego o PiS a on Ci bedzie klaskal jak jakas malpa z wypranym mozgiem przez lewacki TVN z Tomaszem Lisem i Monika Olejnik na czele oraz z innymi rezimowymi mediami.

AdamBoltryk napisał(a):Ty to powiedziałaś. Ja widzę zaścianek i rozwinięte regiony. Albo jak wolisz - Ziemie pod dawnymi zaborami Rosji, Austro-Węgier oraz Niemiec


No faktycznie te rejony Polski A (sama jestem z Polski A) sa tak rozwiniete ze musial zostac postawiony mur warszawski zeby odgraniczyc jedno od drugiego LOL jak za czasow RFN i NRD bo obywatele Polski B chca uciekac do dobrobytu super rozwinietej Polski A. Domyslam sie ze rowniez jestes z Polski A i sie czujesz czesciowo niemiecki LOL W ciekawym swiecie fantazji zyjesz.

emigrantka90 napisał(a):Obietnice Dudy dla mnie sa smieszne i tyle. Wycenione na ok. 300mld zlotych


Moze i przesadzil ale gdyby Komorowski ze swoja platforma nie spieprzyl tylu ustaw uderzajacych w polski budzet min. opodatkowanie zagranicznych biznesow w Polsce to i by sie 300mld znalazlo.

Ja wywodze sie z biednej rodziny, a jakos nie powstrzymalo mnie przed zdobyciem wyksztalcenia wyzszego, ktore zagwarantowalo mi prace za godziwe pieniadze w Polsce i uwazam, ze wszystko zalezy tylko i wylacznie ode mnie. Zamiast narzekac, wole sie wziac do roboty.


To samo moge powiedziec o sobie. Co to ma wspolnego z wyborami?

Agaa
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 1 kwi 2010, 18:37
Reputacja: -6
Wyśmiewca
Góra
-5

KobietaPostNapisane przez emigrantka90 » 27 maja 2015, 13:15 Re: Wybory prezydenckie w Polsce. 10/05/2015.

Agaa napisał(a):Moze i przesadzil ale gdyby Komorowski ze swoja platforma nie spieprzyl tylu ustaw uderzajacych w polski budzet min. opodatkowanie zagranicznych biznesow w Polsce to i by sie 300mld znalazlo.


O RLY? :D 300mld zl to budzet na jeden rok - np. 2014 - powodzenia panu Prezydentowi.

Agaa napisał(a):Ja wywodze sie z biednej rodziny, a jakos nie powstrzymalo mnie przed zdobyciem wyksztalcenia wyzszego, ktore zagwarantowalo mi prace za godziwe pieniadze w Polsce i uwazam, ze wszystko zalezy tylko i wylacznie ode mnie. Zamiast narzekac, wole sie wziac do roboty.


To samo moge powiedziec o sobie. Co to ma wspolnego z wyborami?[/quote]

No pewnie to, ze niezaleznie od wyborow i partii rzadzacych, czy prezydentow, jak ktos chce, to osiagnie sukces - czy w Polsce, czy w Rumunii np.

emigrantka90
Raczkujący
 
 
Posty: 71
Dołączyła: 29 paź 2014, 14:00
Lokalizacja: Poldington ;)
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Agaa » 27 maja 2015, 19:40 Re: Wybory prezydenckie w Polsce. 10/05/2015.

emigrantka90 napisał(a):No pewnie to, ze niezaleznie od wyborow i partii rzadzacych, czy prezydentow, jak ktos chce, to osiagnie sukces - czy w Polsce, czy w Rumunii np.


Zgadzam sie, mi sie uklada, nie narzekam na prace i pieniadze. Nie widze jednak zwiasku miedzy tym a glosowaniem na Komorowskiego.

Agaa
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 1 kwi 2010, 18:37
Reputacja: -6
Wyśmiewca

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK

cron