Fajny film dokumentalny

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

PostNapisane przez Guest » 9 lip 2015, 15:23 Fajny film dokumentalny

https://www.youtube.com/watch?v=irJDuh91wkY

Ostatnimi czasy obejrzałem serie filmów dokumentalnych i najciekawszy moim zdaniem wrzucam tutaj. Zacząłem od filmu o polskich więzieniach, później był film o metaamfetaminie następnie o red bullu i moja propozycja o coca coli (trochę dziwna droga, ale szedłem za propozycjami youtube)

Z filmu można wywnioskować jak sterują nami wielkie koncerny i że długim okresie czasu to jednak producenci zarabiają na BUY ONE GET ONE FREE. Polecam

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez andrzejj » 9 lip 2015, 17:44 Re: Fajny film dokumentalny

Juz dawno przerzucilem sie na alkohol w trosce o moje zdrowie i nie narzekam
Kazdemu polecam!
Avatar użytkownika
andrzejj
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Dołączył: 8 lip 2012, 19:45
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 9 lip 2015, 19:19 Re: Fajny film dokumentalny

Obejrzałem pierwsze jakieś 10 minut, potem zacząłem przeskakiwać i dałem se na looz.

xxxx napisał(a):(...)producenci zarabiają na BUY ONE GET ONE FREE.(...)

Ty na prawdę wierzyłeś, że producenci tracą na promocjach? Na prawdę w to wierzyłeś?!
Looool

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 9 lip 2015, 19:37 Re: Fajny film dokumentalny

Adam Boltryk tam jest tylko chwila, że głos się zacina jakieś 1-2 minuty. Tak poza tym widzę, jak zwykle starasz się być najmądrzejszy uwierz mi, że wiedziałem o tym, że "PROMOCJA" to taki wymysł na którym producent nie może stracić a wręcz na odwrót, tylko nie zdawałem sobie sprawy, że producent coca coli działa w tak perfidny i wyrafinowany sposób.

Andrzej alkohol ma bardzo podobny sposób działania do coli jedyna różnica jest taka, że szybciej wyniszcza organizm. :wink:

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez andrzejj » 9 lip 2015, 19:42 Re: Fajny film dokumentalny

Bo pić trzeba umić :D
Avatar użytkownika
andrzejj
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Dołączył: 8 lip 2012, 19:45
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 9 lip 2015, 20:55 Re: Fajny film dokumentalny

xxxx ja zaczałem przeskakiwac filmik, nie dźwięk. "rewelacje" w nim zawarte są dla mnie śmieszne, bo znane od lat. A już uśmiałem jak norka nad rewelacją z recepty, że Coca Cola zawiera... uwaga... wyciąg z nasion Coca, czyli - zawiera kokę :)...
Cukier - wolę cukier od aspartamu i innych słodzików, które uważam za większe szkodniki.
Jak jesteś zwolennikiem spiskowej teorii dziejów pogrzeb sobie o aspartamie. A później o bakteriach Bifidus czy jak tam sie nazywają te wciskane w jogurtach.

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez mepsi » 11 lip 2015, 20:36 Re: Fajny film dokumentalny

Nie ma to jak ktos wyjdzie z jaskini i nagle odkryje youtube...

Fakty na temat cacacoli sa powszechnie znane od lat, polecam ogladac filmy w angielskiej wersji jezykowej, polskie tlumaczenia nie sa wiarygodne, ale zaraz, czego ja oczekuje od "jaskniowca" zeby ogladal anglojezyczne filmy dokumentalne ze zrozumieniem, zapomnialem ze do tego trzeba byc doktorem filologii angialskiej...

mepsi
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 gru 2011, 03:42
Reputacja: 8
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 12 lip 2015, 15:16 Re: Fajny film dokumentalny

Jakie to wspaniałe, że jest youtube bo skąd taki jaskiniowiec jak ja by czerpał wiedzę :wink: i jakie to dobre, że są na świecie tacy jaskiniowcy bo taki bufon jak mepsi, może napompować swoje ego. Mepsi bardzo się ciesze, że się dowartościowałeś. :)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez mepsi » 12 lip 2015, 16:15 Re: Fajny film dokumentalny

xxxx napisał(a): Mepsi bardzo się ciesze, że się dowartościowałeś.


Przeciwnie, ze wzgledu ze jestes Polakiem raczej ogarnelo mnie wspolczucie. Wybacz jesli moja bezposredniosc Cie dotknela. peace

mepsi
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 gru 2011, 03:42
Reputacja: 8
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 12 lip 2015, 18:05 Re: Fajny film dokumentalny

Twoja bezpośredniość mnie nie dotknęła bo mało mnie obchodzi opinia ludzi z forum na mój temat, a tak poza tym trochę trafiłeś z tym jaskiniowcem :) tylko, że ja nie wyszedłem dopiero co, a do nich schodzę eksploracja jaskiń jest bardzo ciekawa i poznawcza, może właśnie dlatego teraz odkryłem fakty na temat coli bo mam wiele ciekawszych zajęć w życiu niż zaśmiecanie sobie głowy pierdołami i pozostaje mi tylko współczuć ludziom, którzy poświęcają swój wolny czas na takie rzeczy.

Uprzedzę Twoje następną wypowiedz i odpowiem już teraz mam nadmiar wolnego czasu w pracy, a muszę w niej odsiedzieć swoje 8 godzin dlatego zająłem się oglądaniem takich głupot jak film o coli.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez mepsi » 12 lip 2015, 19:13 Re: Fajny film dokumentalny

xxxx napisał(a):tak poza tym trochę trafiłeś z tym jaskiniowcem tylko, że ja nie wyszedłem dopiero co, a do nich schodzę eksploracja jaskiń jest bardzo ciekawa i poznawcza


Kuzyn sie tym zajmuje od lat, bylem z nim raz i calkiem fajna zabawa, polecam latarke Fenix UC35, idealna do tego rodzaju rozrywek. Nurkowanie to cos co bardziej mnie fascynuje i wole sie oddac tego rodzaju przyjemnosci od czasu do czasu.

xxxx napisał(a):może właśnie dlatego teraz odkryłem fakty na temat coli bo mam wiele ciekawszych zajęć w życiu niż zaśmiecanie sobie głowy pierdołami


no to jak sam stwierdziles sa to pierdoly, to po co je tu wrzucasz? Daj jakis link o swoich jaskiniach albo innych ciekawszych rzeczach.

xxxx napisał(a):pozostaje mi tylko współczuć ludziom, którzy poświęcają swój wolny czas na takie rzeczy.


Jak sie ma duzo wolnego czasu (wlasny biznes) to i mozna sie czasem bzdury ogladac, nie pojade nurkowac jak sie musze dziecmi w domu zajac...

Peace

mepsi
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 gru 2011, 03:42
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 12 lip 2015, 20:21

Xxxx dziwi mnie trochę reakcja kolegów na forum, wydaje im się ze pozjadali wszystkie rozumy ale to akurat typowo polskie zachowanie.
Xxxx trudno jest komuś pokazać coś co w jakikolwiek sposób zaprzecza ogólnie przyjętych prawd. Obecnie ludzie jak bydło idą za panem w pełnej wiarze i zaufaniu a wszelakie próby podwazenia jego autorytetu kończą się na przylepieniu łatki dziwaka propagujacego teorie spiskowe.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez mepsi » 12 lip 2015, 21:01 Re: Fajny film dokumentalny

Thomas napisał(a):Obecnie ludzie jak bydło idą za panem


A kim jest ten "pan" bo nie rozumiem do kogo ani w jakim sensie sie odnosisz.

mepsi
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 gru 2011, 03:42
Reputacja: 8
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 12 lip 2015, 21:24 Re: Fajny film dokumentalny

Thomas mnie też dziwi reakcja kolegów bo nie zrobiłem nic złego dodając ten film, nie podoba się można przejść obok tego obojętnie, a ja zostałem potraktowany jak troglodyta (pewnie kogoś to zdziwi, że znam takie słowa :) ), który wczoraj odkrył youtube, a przedwczoraj internet.

Mepsi kiedyś założyłem temat o zimowej wyprawie na Nanga Parbat, której bardzo kibicowałem bo góry i wspinaczka, eksploracja to duża część mojego życia i też w tamtym temacie zostałem obrażony, tylko nie w tak bezczelny sposób jak tutaj. Mógł bym napisać wiele o moich różnych wyjazdach, ale po co, żeby ktoś mnie znowu znowu obraził i nazwał idiotą, który szuka guza na siłę.
Bo jeśli ktoś ma inny styl życia niż dom na kredyt, chodzenie na nadgodziny, passat w tdi, dwoje dzieci, nachlać się w sobotę wieczór, to jest z nim coś nie tak.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez mepsi » 12 lip 2015, 22:16 Re: Fajny film dokumentalny

xxxx napisał(a):Thomas mnie też dziwi reakcja kolegów bo nie zrobiłem nic złego dodając ten film, nie podoba się można przejść obok tego obojętnie, a ja zostałem potraktowany jak troglodyta (pewnie kogoś to zdziwi, że znam takie słowa ), który wczoraj odkrył youtube, a przedwczoraj internet.


Masz racje, zbyt szybko wyciagnalem na twoj temat wniosek i niepotrzebnie zaatakowalem, prawdopodobnie dlatego ze juz zagladajac na to forum co rzadko robie, mam to nastawienie ze zaraz zobacze post jakiegos nieudacznego balwana co sie dosc czesto zdarza. Widze ze jestes porzadny koles wiec zignoruj moj pierwszy post.

xxxx napisał(a):dom na kredyt, chodzenie na nadgodziny, passat w tdi, dwoje dzieci, nachlać się w sobotę wieczór, to jest z nim coś nie tak.


To sa wlasnie Polacy ktorych unikam jak diabel swieconej wody

mepsi
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 gru 2011, 03:42
Reputacja: 8
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK