Potencjalne zagrożenie ze strony ISIS

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez lcttn » 31 sie 2015, 00:31 Potencjalne zagrożenie ze strony ISIS

Witam,

wracając dziś z pracy natrafiłem na pewną notkę przyklejoną do ogrodzenia na ulicy. Od razu zaznaczę, że nie wczytałem się dokładnie w treść, ani nie zrobiłem zdjęcia, chciałem po prostu stamtąd szybko zmykać.

Notka informowała, że już niedługo na terenie West Midlands zacznie się akcja ucinania głów niewiernym, będą to robić w zaludnionych miejscach, tak, aby jak najwięcej ludzi było świadkami. Na koniec ogłosili, że czarna flaga ISIS zawiśnie wysoko.

Nie wiem, czy ktoś sobie jaja robi, czy chce ludzi wystraszyć, czy należy to traktować serio. Jestem ciekaw, czy ktoś z was lub waszych znajomych natknął się na podobną informację. W każdym razie polecam mieć oczy dookoła głowy - nigdy nic nie wiadomo...

Jeśli kogoś to interesuje, to notkę znalazłem na rogu ulic Blucher Street i Holloway Head, patrząc na mapę jest to pomiędzy Mailboxem, a O2 Academy.

Jestem ciekaw co o tym myślicie.
Pozdrawiam

lcttn
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 31 sie 2015, 00:21
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mepsi » 31 sie 2015, 07:36 Re: Potencjalne zagrożenie ze strony ISIS

szkoda ze nie zrobiles zdjecia...

mepsi
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 gru 2011, 03:42
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lcttn » 31 sie 2015, 12:32 Re: Potencjalne zagrożenie ze strony ISIS

Szkoda, szkoda... jutro będę szedł tą samą drogą, to zobaczę, czy dalej wisi.

lcttn
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 31 sie 2015, 00:21
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez CBFka » 31 sie 2015, 20:47 Re: Potencjalne zagrożenie ze strony ISIS

Hej.
Moze poinformuj policje!?
To moim zdaniem jest rozpowszechnianie materialow terrorystycznych.
Pozdrawiam i "glowa do gory" :)

CBFka
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączył: 1 lis 2013, 20:09
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK