Agencje pracy

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez ArturD » 22 lis 2016, 05:25 Re: Agencje pracy

OK Adam to pewnie po tych frytkach Na oleju silnikowym wypisujesz takie glupoty typu agencje ledwo zipia doplacaja do interesu, z wlasnej kieszeni placa za holidaye I w ogole pod gorke maja

Tylko blagam nie opowiadaj takich rzeczy w realu Bo ciezko cie wysmieja ludzie. Ja pier.... CO za gosc CO za androny smieje sie juz pare minut moze lepiej wyjdz ze swoimi teoriami Na miasto zobaczysz jak ludzie zareaguja. Albo lepiej nie.

Gdz

Dodano: -- 22 lis 2016, 05:30 --

No I tak tak to twoj caly DHL produkuje Jaguary, chipsy, Pepsi no I oczywiscie olej silnikowy dodaja do frytek pracownikom gratis. Stad takie teksty. Bo gdziez by Waldek I Staszek robili Jaguary. Wez zdecyduj sie dystrybucje jaguara robi Jaguar czy DHL w koncu

:rozwalkompa:

ArturD
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 lis 2016, 11:35
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 22 lis 2016, 08:28 Re: Agencje pracy

ArturD napisał(a):

3. xxxx - zalezy czy agencja jest sieciowka I zalezy jej na siedzibie przy High Street czy to jakas rumunska agencja typu Techno Balamuta Transylwania - siedziba moze byc spokojnie w domu wlasciciela, ewentualnie jakis pojemnik na szczotki w firmie, ktorej uzyczaja pracownikow. Nie wiem skad zalozenie, ze musza wywalac te tysiace funtow na siedzibe I koszty. Rachunek za telefon I internet? Talk Talk to jakies grosze, najtansza I najlepsza firma, ok 30 tygodniowo bez telewizji caly pakiet, do tego mozna chyba od nich komorke, rozmowy nielimitowane to kilkanascie funtow miesiecznie, trojka, Virgin, Vodafone, giff gaff, talkmobile, lebara, lycamobile, vectone I wiele innych - juz nie dramatyzuj

Poza tym tutaj pelno jest ogloszen typu wynajem biura za 115 funtow tygodniowo widzialem ostatnia oferte, to porownywalne ceny z pokojem, spokojnie jak mowie siedziba firmy moze byc w prywatnym domu jak sie tylko papiery wypelnia I telephony odbiera, luda mozna rejestrowac przez email, wystarczy wyslac skany ID, NIN, rachunku bankowego, dyplomow itp


Ciag dalszy nastapi ;)



I tu jest wlasnie twoj problem przy "Rumuńskim podejściu" bedziesz traktowanu jao Rumun ...

Pomysl sobie idziesz jako przedstawiciel firmy przeprowadzic audyt firmy z ktora chcesz podpisac kontrakt na wspolprace w dostarczaniu pracwnikow tymczasowych, jedziesz do takowej firmy a tam biuro w zapyzialym budynku ah no jako to przeciz liczy sie pozytywne pierwsze wrazenie ...

Moze i swoich wspolpracownikow ktorzy beda sie starali o nowe kontrakty wyslesz do przyszlych klientow autobusem no i tu dochodzi kolejny dosc duzy koszt.

No i temat kontraktow jestem ciekawy jak wyglada zrozumienie u Ciebie takich dokumentow ? tutaj pojawia cie kolejny wydatek agencji oprocz payrolla, banku, hr no i dodatkwej pary rak do pomocy, wydaje Ci sie ze sa to groszowe sprawy a tak nie jest.

Dodatkowym problemem sa klienci ktorzy od czasu do czasu nie placa w okreslonym terminie, a moze o drodze pojawi sie taki co oglosi upadlosc i co wtedy ze swojej kieszeni placisz bo pracownik ma podpisany kontrakt z Toba i to Ty jestes odpowiedzialny za wyplacenie naleznych pieniedzy.

Tak naprawde nie masz zielonego pojecia o zadnych kosztach ponoszonych przy prowadzeniu firmy i wydaje Ci sie ze sa to grosze, a jak dodasz wszystko do siebie to £50 zarobine przez jednego pracownika nie wydaje sie tak duzo.

Czesto jest tak ze agencyjny pracownik jest tanszy niz pracownik zatrudniony na stale nie wiem jak to jest w innych firmach ale w mojej w przypadku zwyklego inzyniera roznica to ok £100 na dzien.
Ostatnio edytowano 22 lis 2016, 10:43 przez Alzak, łącznie edytowano 1 raz
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez ArturD » 22 lis 2016, 10:41 Re: Agencje pracy

Klienci ;)

Chopie

kto normalny zaczyna od wynajecia siedziby za tysiace, zakupu sprzetu full wypas itp. To polega na tym ze poczta pantoflowa zdobywa sie dojscie, mozna sie zaczepic do zakladu I pogadac na przerwie albo I oficjalnie na papierosku czy nie potrzebuja tanszego dostawcy uslug, albo np nie chca zarobic kupy siana za wywalenie Adecco I przyjecie Mariana.

Jesli gosciu jest obrotny I udowodnil swoja postawa ze wie o co w firmie piszczy, to wszyscy wiedza, ze wypali, na poczatku zawsze sa problem I niedociagniecia, potem sytuacja sie krystaliszuje, usprawnia sie procesy, mysli nad innowacjami organizacyjnymi, mozna I zainwestowac w siedzibe, zeby przyciagnac wiecej KLIENTOW, zatrudnic nowych konsultantow, nawet samochody firmowe wyleasingowac I kupic, znaczki, symbole, dlugopisy, parasole, wszystko. Ale zaczyna sie od klienta, jesli jest widok mozna zalozyc dzialalnosc. Nawet jak wszystko sie posypie - niby czemu - podatkow nie zaplacimy nic. To kraj przyjazny dla biznesu tu nie Polska.

Jeszcze nie slyszalem zeby KLIENT wysylal pracownika swojego zeby ten przetrzepal wszystkie agencje na miescie, ocenil siedzibe, wizerunek w internecine, opinia znajomych, ewentualnie opinie z Google reviews wystarczaja na wstepie. Potem juz wszystko rozbija sie o detale

Na wypadek bankructwa - to nie sa wielkie pieniadze bo firmy rozliczaja sie co tydzien I najwyzej bylby problem 250 funtow razy liczba pracownikow.

tyle ze napewno sa jakies zaliczki LUB agencja ubezpiecza sie od takich scenariuszy (w Polsce jest FGSP, tutaj nie wiem, moze prywatne ubezpieczenie). A nawet jesli cos takiego wystapi I zadne z wyzej wymienionych agencja napewno jest zabezpieczona przed takimi scenariuszami bo juz sie zdarzaly. Zobaczmy np CityLink - sam tam pracowalem ale zwinalem sie w pore bo wiedzialem ze jest zle

https://www.ft.com/content/392e7cd2-90e ... 144feabdc0

czy teraz ostatnio BHS

Co sie dzialo z pracownikami? Otoz jest ustanawiany administrator jak syndyk w Polsce I wyplaca z majatku firmy. Jesli tego nie ma to pracownikom firma wisi gora tydzien, ostatecznie ida na benefit I prawie tyle samo maja co z zarobkow I maja priorytetowa sciezke rozpatrywania. Ale to nie zdarza sie czesto bez przesady

A jak pracownikom nie pasuja niech wybiora sobie rzad co stoi po stronie pracownika a nie jakies Labour czy tory co ich interesuja tylko Tajki, miliony plus samochody I dwory. Pracownikow jest wiecej niz pracodawcow prosze sie zorganizowac zatem.

ale umowy agencja - KLIENT sa dosc podobne I w miare wystandaryzowane

ArturD
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 lis 2016, 11:35
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 22 lis 2016, 10:51 Re: Agencje pracy

ArturD napisał(a):Klienci ;)

Chopie

kto normalny zaczyna od wynajecia siedziby za tysiace, zakupu sprzetu full wypas itp. To polega na tym ze poczta pantoflowa zdobywa sie dojscie, mozna sie zaczepic do zakladu I pogadac na przerwie albo I oficjalnie na papierosku czy nie potrzebuja tanszego dostawcy uslug, albo np nie chca zarobic kupy siana za wywalenie Adecco I przyjecie Mariana.

Jesli gosciu jest obrotny I udowodnil swoja postawa ze wie o co w firmie piszczy, to wszyscy wiedza, ze wypali, na poczatku zawsze sa problem I niedociagniecia, potem sytuacja sie krystaliszuje, usprawnia sie procesy, mysli nad innowacjami organizacyjnymi, mozna I zainwestowac w siedzibe, zeby przyciagnac wiecej KLIENTOW, zatrudnic nowych konsultantow, nawet samochody firmowe wyleasingowac I kupic, znaczki, symbole, dlugopisy, parasole, wszystko. Ale zaczyna sie od klienta, jesli jest widok mozna zalozyc dzialalnosc. Nawet jak wszystko sie posypie - niby czemu - podatkow nie zaplacimy nic. To kraj przyjazny dla biznesu tu nie Polska.

Jeszcze nie slyszalem zeby KLIENT wysylal pracownika swojego zeby ten przetrzepal wszystkie agencje na miescie, ocenil siedzibe, wizerunek w internecine, opinia znajomych, ewentualnie opinie z Google reviews wystarczaja na wstepie. Potem juz wszystko rozbija sie o detale

ale umowy agencja - KLIENT sa dosc podobne I w miare wystandaryzowane

Ah ja to lubie przyjechal jeden z drugim z PL pare lat temu i wydaje mu sie ze wie co zrobic lepiej cos co inni robia od lat kilkudziesieciu...

Ciekawe dlaczego nie ma wiecej polskich czy to to rumunskich agencji a jak sa to zamykaja swoja dzialalnosc po max 2 latach...

Zycze Ci jak najlepiej otwieraj wlasna agencje plac "Marianowi i Kazikowi" nawet £15 za przesuwanie kartonow po tasmie zobaczysz wtedy jak kolorowy jest swiat wlasciciela wlasnej dzialalnosci.

Co do twoich platnosci tygodniowych to mysle ze bardzo bys sie pomylil bo platnosci to sa ale 30,45 albo i nawet 60 dni od wystawienia rachunku.

Pamietaj ze przy bankructwie stajesz w kolejce takich jak Ty i to ile dostaniesz zalezy od majatku firmy a zazwyczaj zobowiazania przekraczaja takowy znacznie...

"Wystandaryzowane umowy" hehe dobre, standardowe umowy sa zrobione tak zeby zabezpieczaly strone ktora daje Ci ta umowe do podpisania to do Ciebie nalezy odpowiednie klauzule dolaczyc tak zeby takze siebie samego zabezpieczyc.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez ArturD » 22 lis 2016, 15:16 Re: Agencje pracy

Naprawde myslisz ze firma placi pracwnikowi z wlasnej kiesszeni jak klient padnie? W ostatecznosci to pracownicy zostaja na lodzie, tak to jest napewno skonstruowane.

Po prostu bedac wlascicielem agencji do umowy wstawiam paragraf, w wypadku zaprzestania dzialalnosci przez klienta firma nie odpowiada. I juz. Skoro tak mowisz ze umowy zabezpieczaja strone, ktora Ci daje do podpisania. Wiec nie ma problemu

Agencja kilkukrotnie kasuje sprzedawce. Za
1. znalezienie pracownika
2. obsluge finansowa
3. Odsprzedanie pracownika czyli transfer na kontrakt
4. nawet za zgromadzenie i udostepnienie danych osobowych

i jeszcze kilka innych okazji.

Wezcie nie pierdzielcie juz ze agencje ledwo zipia bo by nie bylo ich jak mrowkow. Poza tym ludzie sie z was smieja jak czytaja co wy wypisujecie i w jakim swiecie zyjecie.

Przejdzcie se do pierwszego lepszego zakladu i zobaczycie jakie jest zycie poza jakas budzetowka ewentualnie councilem albo zalapaniem sie w starych czasach na dobrych kontraktach

ArturD
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 lis 2016, 11:35
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 22 lis 2016, 15:38 Re: Agencje pracy

ArturD napisał(a):Naprawde myslisz ze firma placi pracwnikowi z wlasnej kiesszeni jak klient padnie? W ostatecznosci to pracownicy zostaja na lodzie, tak to jest napewno skonstruowane.

Po prostu bedac wlascicielem agencji do umowy wstawiam paragraf, w wypadku zaprzestania dzialalnosci przez klienta firma nie odpowiada. I juz. Skoro tak mowisz ze umowy zabezpieczaja strone, ktora Ci daje do podpisania. Wiec nie ma problemu

Agencja kilkukrotnie kasuje sprzedawce. Za
1. znalezienie pracownika
2. obsluge finansowa
3. Odsprzedanie pracownika czyli transfer na kontrakt
4. nawet za zgromadzenie i udostepnienie danych osobowych

i jeszcze kilka innych okazji.

Wezcie nie pierdzielcie juz ze agencje ledwo zipia bo by nie bylo ich jak mrowkow. Poza tym ludzie sie z was smieja jak czytaja co wy wypisujecie i w jakim swiecie zyjecie.

Przejdzcie se do pierwszego lepszego zakladu i zobaczycie jakie jest zycie poza jakas budzetowka ewentualnie councilem albo zalapaniem sie w starych czasach na dobrych kontraktach



Widzisz kolejny raz nie czytasz ze zrozumieniem...

Nikt nie pisal ze agencja slabo idzie ale zeby jakos to szlo to musza jasowac tyle ile kasuja...

Co do placenia pieniedzy to kontrakt pracownik ma podpisany z Toba i guzik kolokolwiek interesuje ze straciles kontrakt z klientem przez jego bankructwo w tym momencie odpowiedzialny jestes Ty, a co do klauzuli to nie zapominaj ze nie mozesz dac do podpisania pracownika tego co Ci sie podoba bo musi byc to zgodne z obowiazujacym prawem pracowniczym.

Nie oczekuj ze nagle dobre (albo i mniej dobre) agencje schowaja sie do szopy za £100 na tydz, jako telefony kupia jakies tam lajki srajki, internet z talk taka za £30 na miesiac a do klientow przedstawiciele beda jezdzic autobusami...

Nie o to w interesie chodzi.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez ArturD » 22 lis 2016, 16:16 Re: Agencje pracy

Aha

to idz domagaj sie odszkodowania od National Express bo autobus sie spoznil z powodu korkow czy robot drogowych, tudziez wypadkow

Jak moze ktos odpowiadac za zdarzenia niezalezne od niego pogielo cie? W takiej sytuacji w ostatecznosci po prostu pracownik nie dostaje kasy, ale jak mowilem ma przyspieszona sciezke do benefitow i napewno nie zginie

ArturD
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 lis 2016, 11:35
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 22 lis 2016, 17:13 Re: Agencje pracy

ArturD napisał(a):(...) wypisujesz takie glupoty typu agencje ledwo zipia doplacaja do interesu, z wlasnej kieszeni placa za holidaye I w ogole pod gorke maja

No I tak tak to twoj caly DHL produkuje Jaguary, chipsy, Pepsi (...) Bo gdziez by Waldek I Staszek robili Jaguary. Wez zdecyduj sie dystrybucje jaguara robi Jaguar czy DHL w koncu


Jestem już stary i skleroza mnie zjada, czy mógłbyś mi przypomnieć i zacytować, gdzie ja napisałem, że agencje ledwo zipia? Prawda jest taka, że jedne ledwo zipią (te marne) drugie mają się bardzo dobrze (te duże). Również proszę o przypomnienie gdzie napisałem, że DHL produkuje Jaguary... I z tego co mi jest wiadomo DHL również nie 'robi' dystrybucji Jaguara.
Potwierdzam natomiast, że agencje holidaye płacą z własnej kieszeni - znaczy z tego co dostaną od klienta za pracę wykonaną przez ich pracownika. W ramach Twoich 9%... I potwierdzam, ze agencje maja bardzo pod górkę, Ale to bardziej z punktu widzenia HR. Ciężko znaleźć 100-200 super robotnych zaje...dobrych pracowników.

xxxx Alzak nie uważacie, że gościu jest zabawny :).

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 22 lis 2016, 17:17 Re: Agencje pracy

ArturD napisał(a):Aha

to idz domagaj sie odszkodowania od National Express bo autobus sie spoznil z powodu korkow czy robot drogowych, tudziez wypadkow

Jak moze ktos odpowiadac za zdarzenia niezalezne od niego pogielo cie? W takiej sytuacji w ostatecznosci po prostu pracownik nie dostaje kasy, ale jak mowilem ma przyspieszona sciezke do benefitow i napewno nie zginie

Nie wiem na jakim swiecie Ty zyjesz ale to Ty jako pracodawca jestes odpowiedzialny za wyplate a co kogo interesuje ze Ty masz problem z odzyskaniem kasy od swojego kontraktora?

Do zabezpieczenia Ciebie od takowych sytuacji jest ubezpieczenie ktore tanie nie jest, i zw wzgledu na excess nie zawsze warto claimowac.

To jest jedna z tych niezbyt znanych Tobie czesci prowadzenia jakiegokolwiek bizesu...

Apropo jak juz napisales odnosnie spoznien autobusa itd to zaleznie jaki masz kontrakt z klientem podpisany powiedzmy na 20 pracownikow a doatarczysz 18 bo paru sie znudzila praca albo maja ciekawsze zajecia albo i autobus nie dojechal to nie wywiazales sie z kontraktu no i dzien dobry "LDs" albo jak jestes na tyle glupi zeby podpisywac co podstawia pod nos to "UDs"

Ale co ja Ci bede tlumaczyl napewno wiesz o czym mowie...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez ArturD » 22 lis 2016, 18:52 Re: Agencje pracy

AdamBoltryk napisał(a):
ArturD napisał(a):(...) wypisujesz takie glupoty typu agencje ledwo zipia doplacaja do interesu, z wlasnej kieszeni placa za holidaye I w ogole pod gorke maja

No I tak tak to twoj caly DHL produkuje Jaguary, chipsy, Pepsi (...) Bo gdziez by Waldek I Staszek robili Jaguary. Wez zdecyduj sie dystrybucje jaguara robi Jaguar czy DHL w koncu


Jestem już stary i skleroza mnie zjada, czy mógłbyś mi przypomnieć i zacytować, gdzie ja napisałem, że agencje ledwo zipia? Prawda jest taka, że jedne ledwo zipią (te marne) drugie mają się bardzo dobrze (te duże). Również proszę o przypomnienie gdzie napisałem, że DHL produkuje Jaguary... I z tego co mi jest wiadomo DHL również nie 'robi' dystrybucji Jaguara.
Potwierdzam natomiast, że agencje holidaye płacą z własnej kieszeni - znaczy z tego co dostaną od klienta za pracę wykonaną przez ich pracownika. W ramach Twoich 9%... I potwierdzam, ze agencje maja bardzo pod górkę, Ale to bardziej z punktu widzenia HR. Ciężko znaleźć 100-200 super robotnych zaje...dobrych pracowników.

xxxx Alzak nie uważacie, że gościu jest zabawny :).


To niech placa normalnie a nie 7,20 moze jakis pies z kulawa noga obrotny sie zainteresuje.
Zorientowales sie juz, ze nie racujesz dla DHL ew potwierdziles to co mowilem?

ArturD
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 lis 2016, 11:35
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 22 lis 2016, 20:12 Re: Agencje pracy

Płacą tyle ile będą chciały. A uwierz, że jest mnóstwo psów z kulawymi nogami. Zaczną stawki podnosić jak zabraknie psów.
Sprawdziłem sobie, że wciąż pracuję dla DHLa i nie potwierdziłem ani jednego twojego twierdzenia.

A nigdy ci nie przyszło do głowy, że jest mnóstwo ludzi którym taki układ odpowiada?

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez ArturD » 23 lis 2016, 01:18 Re: Agencje pracy

No luz blues. Ja pytalem o rozwiazania na linii klient - agencja

Nie prosilem o bashowanie tudziez jazde po autorze tematu.

Pytalem, nie popisywalem sie

A zaczeliscie najezdzac jak kulawe jamniczki.

Nic mnie nie interesuje prowadzenie biznesu (oficjalnie) i nie mam o tym wielkiego pojecia, zgadza sie. Nie potrzebuje.

Ale lubie poznawac rzeczywistosc, dlatego zapytalem.

Los pracownikow tez nic mnie nie obchodzi. Ja nie jestem posel zeby chociaz udawac. Mnie ewentualnie interesuje znalezienie klienta, dostarczenie mu mieska i skasowanie 50% zarobkow. W ogole to mam wiele pmyslow, jestem inconsistent, dziwi mnie tylko ze tak dlugo taki schemat moze dzialac ze pracownicy sa waleni po dupie i nikt z tym nic nie robi

Tyle z mojej strony, znam swoje niedociagniecia, nie musisz sie powtarzac.

Mozliwe ze jesli zatrudniales sie wieki temu - przed credit crunchem - to jestes na starych warunkach i pracownikiem DHL, masz lepsze warunki, stare prawa.

Ale od tamtego czasu sporo sie zmienilo. Otwierane sa praktycznie tylko i wylacznie franszyzy, do tego miesko z agencji, znaczek firmowy i jazda. A na takich jak wy czekaja az sami sie wykruszycie, odejdziecie do konkurencji, na emerytury, najchetniej by sie was pozbyliscie. Bo jestescie wrzodem z ktorym trzeba dotrzymywac warunkow umowy.

Wiec pilnujta sie chlopy i owocnych karier

ArturD
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 lis 2016, 11:35
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 23 lis 2016, 17:55 Re: Agencje pracy

Zmartwię cie
1. agencyjni u nas maja lepsze warunki niż kontraktowi...
2. nasz DHL powstał 4 lata temu, więc nikt nie czeka aż odejdziemy do konkurencji, na emerytury i nie jest prawdą, że najchętniej by się nas pozbyli.
3. nie jesteśmy wrzodem,
4. w firmie staraja się utrzymać stały stosunek agencyjnych/DHL 40/60 o ile pamiętam.

Więc jak mowiłem wielokrotnie - You know nothing, Jon Snow,,,

PS. Nowy magazyn otworzono 2 lata temu na dokładnie tych samych warunkach. A kolejny buduje się w Solihull.

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez dr » 23 lis 2016, 21:59 Re: Agencje pracy

1. agencyjni u nas maja lepsze warunki niż kontraktowi
Pracuje w tym DHL(JLR) via TBC . Mozesz wyjasnic na czym polegaja te "lepsze warunki".
Mnie osobiscie to nie dotyczy, piatek to ostatni dzien pracy w tej firmie.
Avatar użytkownika
dr
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączył: 18 maja 2010, 15:48
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ArturD » 24 lis 2016, 11:05 Re: Agencje pracy

AdamBoltryk napisał(a):Zmartwię cie
1. agencyjni u nas maja lepsze warunki niż kontraktowi...
2. nasz DHL powstał 4 lata temu, więc nikt nie czeka aż odejdziemy do konkurencji, na emerytury i nie jest prawdą, że najchętniej by się nas pozbyli.
3. nie jesteśmy wrzodem,
4. w firmie staraja się utrzymać stały stosunek agencyjnych/DHL 40/60 o ile pamiętam.

Więc jak mowiłem wielokrotnie - You know nothing, Jon Snow,,,

PS. Nowy magazyn otworzono 2 lata temu na dokładnie tych samych warunkach. A kolejny buduje się w Solihull.


No to fajnie byc wyrzuconym z dnia na dzien, zycie z ta swiadomoscia, chyba im zazdroscisz, dlaczego sie nie przeniosles w takim razie

No a kto zalozyl ten DHL. Bo chyba nie DHL, prawda? Predzej same Jaguary poustawialy wszystko lub ich znajomkowie a DHL dostarcza znaczek

Dodano: -- 24 lis 2016, 11:06 --

dr napisał(a):1. agencyjni u nas maja lepsze warunki niż kontraktowi
Pracuje w tym DHL(JLR) via TBC . Mozesz wyjasnic na czym polegaja te "lepsze warunki".
Mnie osobiscie to nie dotyczy, piatek to ostatni dzien pracy w tej firmie.

Glupot nawypisywal i sie broni. Nie wytrzymuje ze zderzenia z rzeczywistoscia, w jakich cieplarnianych warunkach zyje, nie zna zycia

Dodano: -- 24 lis 2016, 12:49 --

Tzn pomylil stawke placona przez DHL agencji z losem pracownikow. W jakims wirtualnym swiecie chlop zyje niech zyje

ArturD
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 lis 2016, 11:35
Reputacja: -7
Wyśmiewca

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK