Dzien wolny, urlop, wakacje

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 22 sie 2006, 19:45 Dzien wolny, urlop, wakacje

Jak spedzacie czas wolny? Gdzie sie ruszacie na urlop? Ktos ma dluzsze wakacje?
Ja w tym roku bylem w Polsce na 4 dni, w ten piatek ruszam na 2 tygodnie na Ibize :mrgreen: , potem w listopadzie na pare dni takze do Polski.
Dzien wolny spedzam przed komputerem (glownie), dluzej leze w luziu i pozniej rozpieszczam sie ciastkiem i kawusia.. Czasem kino.
Marzy mi sie autko zeby wyruszyc poza miasto: Blackpool, Brighton, Cardiff..
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 22 sie 2006, 19:54 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

Ja jak najbardziej wyjazdy :roll:
W tym roku byłem w Egipcie, Rzymie na Majorce , Polsce, za pare dnie jade do Irlandii na klify a potem jeszcze do Maroka :grin:
w UK polecam Walie wszystko co jest opisane na stronce w dziale Wyprawy za Birmingham
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 22 sie 2006, 20:08 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

Adam napisał(a):Ja jak najbardziej wyjazdy :roll:
W tym roku byłem w Egipcie, Rzymie na Majorce , Polsce, za pare dnie jade do Irlandii na klify a potem jeszcze do Maroka :grin:
w UK polecam Walie wszystko co jest opisane na stronce w dziale Wyprawy za Birmingham
Pozdrawiam

a to tak na tydzien wyjezdzasz czy po protu pracujesz jako rezydent w agencji turystycznej? :wink:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 22 sie 2006, 20:17 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

Lukaas85 napisał(a):a to tak na tydzien wyjezdzasz czy po protu pracujesz jako rezydent w agencji turystycznej?

Wyjeżdzam różnie, zależy dokąd czasami na 2 tygodnie czasami poprostu na 4-5 dni. Nie pracuje w agencji, są to wyjazdy (jak mówi temat) w dni wolne od pracy.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 28 sie 2006, 18:31 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

dzien wolny ... to intensywny odpoczynek w kazdej postaci :) wycieczka poza miasto , kregle bilard puby i inne imprezy :mrgreen:
urop...hmm w moj pierwszy urlop spedze w polsce gdzie ostatnio bylem w 2005 roku :) (to juz niebawem)
wakacje ... cos z cieplych krajow napewno :))) ale to sie jeszcze zobaczy :)))

:mrgreen:
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 29 sie 2006, 07:44 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

:smile: W wolny dzien to mysle ze: kino, wypad na zakupy i leniuchowanie.
Urlop, wakacje: to spewnoscia wypad gdzies (np. teraz planuje Szkocje) lub gdzies w cieple kraje no i oczywiscie odwiedzinki rodzinki w Polsce :smile:
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 29 sie 2006, 18:25 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

Własciwie to narazie fantactyka książka Dick, Card, Lem, Prat. i net (gra OG) w najblizszym czasie wyjazdu nie planuje chyba zeby walizki ponosic:)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 8 wrz 2006, 20:33 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

Ja wlasnie wrocilem z Ibizy- 2 tygodnie w sloncu :mrgreen:
Niedrogo, piekne miejsca do zobaczenia.. raj na ziemi!
W tym roku na pewno rodzine odwiedze- na 5 dni.
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez OWA » 21 lip 2013, 17:47 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

czy warto na urlop wyskoczyc na kilka dni do Brighton? jakies opinie ;-)?

OWA
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 17 sty 2013, 07:45
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maciek109 » 21 lip 2013, 21:52 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

Podobno na Ibizie strasznie drogo wgl zeby wejsc na te imprezy na plazy to trzeba duzo zaplacic przynajmniej tak slyszalem. Sam bym chcial kiedys poleciec na Ibize stolice wicznych imprez na plazy, super dziewczyny yyymm pojechalby.

maciek109
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Wiek: 28
Dołączył: 5 kwi 2013, 21:17
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maskarr » 15 sty 2014, 13:04 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

dzien wolny - ksiazka, film, sprzatanie, gotowanie, zakupy ;)

maskarr
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączył: 15 sty 2014, 10:30
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez nitka21 » 2 kwi 2014, 09:07 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

Praca, dom, praca, dom, praca... i tak w kolko. Od rutyn ratuja mnie ksiazki, moj kochany piesek i znajomi.

nitka21
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 6 kwi 2013, 14:43
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wukasz » 3 kwi 2014, 16:44 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

Czesc nitka21,
Jesli chcesz troszeczke zmienic rutyne spedzania wolnego czasu to zapraszam Cie na watek "Poznam mlodych ludzi". Ja kiedys spedzalem czas podobnie jak Ty I troche mnie to denerwowalo. Z racji ze to Anglia a nie Polska postanowilem wybrac sie na takie spotkanie z podanego watka I powiem Ci ze bylem ogromnie zaskoczony jak duzo normalnych I fajnych ludzi poznalem. Teraz jestesmy gdzies praktycznie co weekend. Grile, kregle, bilard,wycieczki, imprezki. Ciagle dolanczaja nowe twarze dlatego napewno zle bys sie nie czula. W przyszly weekend wieksza grupa wybieramy sie do Walii do miasta Tenby. (Dwie nocki) cena za noc za osobe w zaleznosci od hotelu to 30-40 funa takze naprawde warto. W grupie jest kilka dziewczyn takze bez spinki. Sama badz ze znajomymi wpadnij to moze chodz troche zmienisz ta rutyne o ktorej pisalas.
Pozdrawiam

Lukasz

wukasz
Raczkujący
 
 
Posty: 87
Wiek: 36
Dołączył: 11 wrz 2013, 18:20
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anula78_ » 13 lis 2014, 07:08 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

ja w tym roku Hiszpania, chociaż nietypowo. Wędrowałam sobie szlakiem Camino de Santiago, niesamowite przeżycie i niesamowicie ludzie spotkanie na szlaku. 400 km i 3 tygodnie :)

Anula78_
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 24 paź 2014, 07:42
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK