KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez herbert » 21 wrz 2007, 20:00 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

...........hmm..............?
...lubie gnój ale w kubkach...!
Avatar użytkownika
herbert
Rozeznany
 
 
Posty: 295
Wiek: 41
Dołączył: 4 lut 2007, 19:02
Lokalizacja: bydgoszcz
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 21 wrz 2007, 20:36 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

Również nie mam zamiaru się powtarzać bo już gdzieś kiedyś to napisałam. Miałam plan pozostania rok ale narazie zmieniło się to już w ponad trzy. Poza tym jest mi tu dobrze i raczej chciała bym tu pozostać na stale, ale prawda jest taka ze niczego nie możemy być pewni na 100 % wiec czas powie. :wink:
PS: ....co niektóre osoby mogły by sobie odpuścić zabawę w polonistów bo robi się to już żałosne :-| !!!!!!!!
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Ana :) » 21 wrz 2007, 20:38 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

Zostajemy tu z rodzina tak dlugo ,jak to bedzie mozliwe.Powód?Praca,pieniadz,oszczednosci,nie ograniczanie ani liczenie sie ze wszystkim.W ciagu 2 lat tu dorobilismy sie tego co przez 10 lat w kraju...mi to wystarczy,sa pytania???

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posty: 288
Dołączyła: 27 sie 2007, 14:28
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 21 wrz 2007, 20:49 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

Planowac to sobie mozna.
Dawniej nawet nie myslalem, ze kiedykolwiek pojade do UK tym bardziej, ze wcale nie znalem angielskiego.
W koncu przyjechalem sobie tutaj tylko na 6 miesiecy a tu juz niedlugo bedzie prawie 6 lat.
Nigdy nic nie wiadomo.

Ksiega jest nadal otwarta. Dzis jestem tu, jutro nie wiadomo...
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 21 wrz 2007, 21:05 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

Nie wiem czy na stale ale narazie nie siedze na walizkach.
Na pewno jeszcze pare lat a pozniej zobaczymy- moze Hiszpania, moze Australia..

Tu mam luz przede wszystkim psychiczny- cos czego w polskim ciemnogrodzie nie mialbym szybko.
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 21 wrz 2007, 22:57 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

Pamietajcie, że żeby dostać obywatelstwo, to na koncie nie wolno mieć nawet jednego mandatu. Bardzo nie często przepuszczają kogoś z mandatem. Mówie serio...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitka » 22 wrz 2007, 00:06 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

Jestem dwa lata w Angli i zostanę jeszcze pewnie z dwa. Jest wiele rzeczy, które mi się tu podobają, ale jeszcze więcej których zaakceptować nie mogę. Nie wyobrażam sobie wychowywać tu dziecka, które noszę pod sercem. Jesteśmy tu z mężem sami w Polsce jest nasz dom i rodzina. Mamy do czego wracać, więc może dlatego chcemy...
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 22 wrz 2007, 07:00 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

Anek napisał(a):Również nie mam zamiaru się powtarzać ..........................................
PS: ....co niektóre osoby mogły by sobie odpuścić zabawę w polonistów bo robi się to już żałosne :-| !!!!!!!!


zalosne jest rowniez "nie powtarzanie sie" skoro ktos i tak zawsze sie powtarza.......... :twisted: chociaz wlasciwie chyba bardziej jest to nudne niz zalosne........
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 22 wrz 2007, 07:43 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

nierozumiem, a po co obywatelstwo. chyba tylko dla satysfakcji posiadania. czasy sie zmienily. zobaczymy co bedzie za 10 lat.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Spike85 » 22 wrz 2007, 07:45 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

Myśle że nie ma sensu planowanie tego czy sie zostaje na stałe ponieważ wszystko sie może zdarzyć i nikt z nas nie wie czy nie będzie musiał pod przymusem wracać do Ojczyzny. Można główkować i stwierdzić że poprostu sie ma tego dość wszystkiego:/
Avatar użytkownika
Spike85
Początkujący
 
 
Posty: 12
Wiek: 39
Dołączył: 10 cze 2007, 18:19
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Heraklit » 22 wrz 2007, 09:18 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

Spike85 napisał(a):Myśle że nie ma sensu planowanie tego czy sie zostaje na stałe ponieważ wszystko sie może zdarzyć i nikt z nas nie wie czy nie będzie musiał pod przymusem wracać do Ojczyzny. Można główkować i stwierdzić że poprostu sie ma tego dość wszystkiego:/

+1

Moje serce nalezy do Polski, niestety rozum i rozsadek kaza mi sie trzymac daleko od niej.

Choc musze przyznac ze przez ostatnie trzy lata duzo sie zmienilo w Polsce, moi znajomi ktorzy zostali w kraju porobili kariery z przyzwoitymi pieniedzmi, pozakladali rodzinki i zyja sobie nienajgorzej.

Moja odpowiedz to: nie wiem.

Heraklit
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Wiek: 44
Dołączył: 19 kwi 2007, 21:57
Lokalizacja: Bham City Center
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 22 wrz 2007, 09:21 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

Ja uwazam ze zasluguje na godne zycie wiec nie wroce do Polski na stale ,ale czort wie co mi odbije moze w totka wygram i wsio bedzie mnie walic :P .Tez wiem ze nie zostane w Angli to jest tylko przystanek a osiedle sie w jakims" normalnym "kraju
pozdrowki :mrgreen:
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 22 wrz 2007, 15:17 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

Obywatelstwo, żeby mieć pełne uprawnnienia obywatelskie- prawa itd, tak?
Ja tam mam na najlizsze 5 lat zaplanowane zycie... Anglia mi zaplanowala.

Rafał, nie poznalem Cię na tym avatarze, zastanawiałem się czy to ten Raf czy nie...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez zdzisium » 22 wrz 2007, 15:27 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

Ja najbliższe kilka lat planuję spędzić na Wyspach. Nauczyć się w końcu języka. Później... nie wiem. Może dalej UK, może inny europejski kraj. Polska... na razie nie wyobrażam sobie powrotu tam. Nie w takiej sytuacji, jaka w kraju panuje. Jestem tym zmęczony. Ale kiedyś raczej wrócę do Ojczyzny. Mam tam jeszcze bliskich, mam mieszkanie, mam moje małe miasteczko, które mimo wszystko lubię.

zdzisium
 
 

KobietaPostNapisane przez mar3cia3 » 22 wrz 2007, 15:28 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

no wlasnie,bo jesli jestesmy tu cala rodzina,ipolowa kuzynstwa tez tu jest,to mozna powiedziec ze tu twozy sie nowy dom :smile:
Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.

mar3cia3
Rozeznany
 
 
Posty: 120
Wiek: 42
Dołączyła: 3 wrz 2007, 15:31
Lokalizacja: polska
Reputacja: 5
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK