Święta i Sylwester 2007

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 3 lis 2007, 21:51 Re: Święta i Sylwester 2007

wiecie ,dzis skonczylem prace wyszedlem na new street i poczulem swieta ... ludzie biegaja po sklepach saliczki ,para z buzi od chlodu lubie ten klimat... kocham swieta :)
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 3 lis 2007, 22:15 Re: Święta i Sylwester 2007

dobrze mieszkac blisko centrum nie? :cry:

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 3 lis 2007, 22:16 Re: Święta i Sylwester 2007

nom fajnie ale wszystko ma swoje zle i dobre strony Ins :)
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez oliwka_26 » 3 lis 2007, 22:47 Swieta w Paryzu:))))

Ja swieta w tym roku spedze wspolnie z ukochana rodzinka w Polsce, sylwester w Uk


A jesli chodzi a klimat swiat to ja nadal pozostane przy Paryzu....
Załączniki
270px-Galeries_lafayette_xmas_night.jpg
swiateczny paryz ;)
270px-Galeries_lafayette_xmas_night.jpg (32.06 KiB) Przeglądane 19495 razy

oliwka_26
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączyła: 20 gru 2006, 22:09
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Kaliszanin81 » 3 lis 2007, 23:45 Re: Święta i Sylwester 2007

rafal napisał(a):wiecie ,dzis skonczylem prace wyszedlem na new street i poczulem swieta ...

W jaki sposób poczułeś te 'Święta'? Tym że są przesycone bezgranicznym konsumpcjonizmen??Shopping, bycie nawalonym podczas popularnych 'Christmas parties' czy o to chodzi podczas Świąt Bożego Narodzenia????
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Kaliszanin81
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Wiek: 42
Dołączył: 2 lut 2007, 14:45
Lokalizacja: Birmingham/Kalisz
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mlody » 4 lis 2007, 08:57 Re: Święta i Sylwester 2007

Kaliszanin81 napisał(a):
rafal napisał(a):wiecie ,dzis skonczylem prace wyszedlem na new street i poczulem swieta ...

W jaki sposób poczułeś te 'Święta'? Tym że są przesycone bezgranicznym konsumpcjonizmen??Shopping, bycie nawalonym podczas popularnych 'Christmas parties' czy o to chodzi podczas Świąt Bożego Narodzenia????
Pozdrawiam





moze nie kazdy patrzy ogolnikowo jak Ty, to co robia ze soba to ich sprawa, chodzi o stworzenie klimatu wokol siebie

ja tez swieta planowalem juz duzo wczesniej, jak mialem z kim, jaka choinka, jaka dekoracje i gdzie ustawic, kupowanie i wypisywanie kartek swiatecznych do rodziny i znajomych, fatastyczny czas, szoda ze sie skonczyl a z drugiej strony to dobrze :-P
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że można ludzi uczynić gorszymi.

Mlody
Rozeznany
 
 
Posty: 238
Wiek: 45
Dołączył: 22 cze 2007, 18:40
Lokalizacja: West Midlands :>
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 4 lis 2007, 10:04 Re: Święta i Sylwester 2007

Kaliszanin81 napisał(a):
rafal napisał(a):wiecie ,dzis skonczylem prace wyszedlem na new street i poczulem swieta ...

W jaki sposób poczułeś te 'Święta'? Tym że są przesycone bezgranicznym konsumpcjonizmen??Shopping, bycie nawalonym podczas popularnych 'Christmas parties' czy o to chodzi podczas Świąt Bożego Narodzenia????
Pozdrawiam


Widac ze nie byles w centrum ostatnio.. Sa piekne lampki i swiecace dekoracje, ludzie sie ciesza bo moga sprawiac sobie przyjemnosci prezentami, w ogole centrum miasta jest w takich korkach te kilka tygodni w roku. Robi sie coraz chlodniej, niektorzy wypatruja sniegu, inni Gwiazdora rozdajacego cukierki.
Nie wszyscy sie upijaja w swieta, nie wszyscy maja konsumpcjonistyczne i komercjalne podejscie i sa jeszcze tacy ktorzy pamietaja dlaczego w ogole swietujemy.

nie kazdemu psu Burek, kaliszanin.
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 4 lis 2007, 10:14 Re: Święta i Sylwester 2007

Kaliszanin81 napisał(a):
rafal napisał(a):wiecie ,dzis skonczylem prace wyszedlem na new street i poczulem swieta ...

W jaki sposób poczułeś te 'Święta'? Tym że są przesycone bezgranicznym konsumpcjonizmen??Shopping, bycie nawalonym podczas popularnych 'Christmas parties' czy o to chodzi podczas Świąt Bożego Narodzenia????
Pozdrawiam


Ja nigdy nie jestem nawalony w swieta wiec ,...
nie widze tego jak ty napisales .
Mam wspaniala kochana rodzine z ktora sie spotkam . Swieta sa to dni pelne radosci dla nas wszystkich . Pisze tak o Bozym Narodzeniu bo to szczegolny czas ,kiedy raz w roku siedze przy jednym stole z moimi bracimi ktorzy tez s rozproszeni po swiecie i z rodzicami ,ktorzy jak przed laty moga sie cieszyc chwila radsci .
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 4 lis 2007, 10:22 Re: Święta i Sylwester 2007

rafal napisał(a):
Kaliszanin81 napisał(a):
rafal napisał(a):wiecie ,dzis skonczylem prace wyszedlem na new street i poczulem swieta ...

W jaki sposób poczułeś te 'Święta'? Tym że są przesycone bezgranicznym konsumpcjonizmen??Shopping, bycie nawalonym podczas popularnych 'Christmas parties' czy o to chodzi podczas Świąt Bożego Narodzenia????
Pozdrawiam


Ja nigdy nie jestem nawalony w swieta wiec ,...
nie widze tego jak ty napisales .
Mam wspaniala kochana rodzine z ktora sie spotkam . Swieta sa to dni pelne radosci dla nas wszystkich . Pisze tak o Bozym Narodzeniu bo to szczegolny czas ,kiedy raz w roku siedze przy jednym stole z moimi bracimi ktorzy tez s rozproszeni po swiecie i z rodzicami ,ktorzy jak przed laty moga sie cieszyc chwila radsci .


Zaczyna sie :cry: :cry: :cry: a ja znowu tu juz 4 rok :cry: :cry: :cry: To sa uroki pracy w handlu (zapomnij o swietach) ;) Obiecalam sobie ze jak mi sie rodzinka powiekszy to zaczne wiecej czasu poswiecac swieta i wreszcie spedzac je czesciej w Polsce.
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 4 lis 2007, 10:26 Re: Święta i Sylwester 2007

Ja 2 latka nie bylem w Polsce na swieta wiec wiem co przezywasz. W tym roku udalo mi sie wywalczyc wolne i juz teraz nie moge sie doczekac na ten szczegolny czas :)
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pawlooo » 4 lis 2007, 10:37 Re: Święta i Sylwester 2007

dobrze ze udalo ci sie z wolnym, bo rodzinne swieta to prawdziwe swieta...
naladujemy akumulatorki na caly rok tymi choinkowymi dniami...
ja mam wolne tez wiec ciesz e sie juz niezmiernie...
juz czuje zapach tych swiat

pawlooo
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączył: 10 paź 2007, 22:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Kaliszanin81 » 4 lis 2007, 13:37 Re: Święta i Sylwester 2007

Lukaas85 napisał(a):
Kaliszanin81 napisał(a):
rafal napisał(a):wiecie ,dzis skonczylem prace wyszedlem na new street i poczulem swieta ...

W jaki sposób poczułeś te 'Święta'? Tym że są przesycone bezgranicznym konsumpcjonizmen??Shopping, bycie nawalonym podczas popularnych 'Christmas parties' czy o to chodzi podczas Świąt Bożego Narodzenia????
Pozdrawiam


Widac ze nie byles w centrum ostatnio.. Sa piekne lampki i swiecace dekoracje, ludzie sie ciesza bo moga sprawiac sobie przyjemnosci prezentami, w ogole centrum miasta jest w takich korkach te kilka tygodni w roku. Robi sie coraz chlodniej, niektorzy wypatruja sniegu, inni Gwiazdora rozdajacego cukierki.
Nie wszyscy sie upijaja w swieta, nie wszyscy maja konsumpcjonistyczne i komercjalne podejscie i sa jeszcze tacy ktorzy pamietaja dlaczego w ogole swietujemy.

nie kazdemu psu Burek, kaliszanin.



W centrum bywam bardzo często, praktycznie codziennie.
Żeby uściśnić moją wypowiedz- nie dotyczy w żadnym stopniu Was ludzi z forum, miałem na mysli konsumpcjonistyczne podejscie społeczeństa brytjskiego do Świąt. Moj ogólnikowy post mógł wywołać nieporozumienie.Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Kaliszanin81
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Wiek: 42
Dołączył: 2 lut 2007, 14:45
Lokalizacja: Birmingham/Kalisz
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 4 lis 2007, 14:34 Re: Święta i Sylwester 2007

co do brytyjczykow to wiem i mnie to nie interesi licza sie moje wartosci pozdrowki :p
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mlody » 4 lis 2007, 16:13 Re: Święta i Sylwester 2007

co do Brytyjczykow to oni sa pijani lub nacpani prawie codziennie, a napewno w kazdy weekend, kogo interesuje co oni robia, kazdy powinien patrzec w swoje gniazdo, inny kraj i kultura, skoro tak lubia to ich sprawa, choc w wielu polskich rodzinach tez tak jet jak i u nich ale co tam, kazdy lubi cos innego :razz: gdyby wszyscy lubieli to smo to by bylo malo ciekawie
pozdrawiam :>
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że można ludzi uczynić gorszymi.

Mlody
Rozeznany
 
 
Posty: 238
Wiek: 45
Dołączył: 22 cze 2007, 18:40
Lokalizacja: West Midlands :>
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agatak » 11 lis 2007, 21:29 Re: Święta i Sylwester 2007

ehhhhhh, szczesciarze i szczesciarki. Zycie czasem bardzo dziwnie sie uklada i mi sie wlasnie jakos tak pobanalnie nieprzecietnie ulozylo i w te swieta nie mam ......jeszcze ............ zielonego gdzie i z kim ..... do domu daleko i drogo ......... a tutaj .... matko z coorka
grunt to wiedziec, na czym sie stoi , szkoda gadac. Ten rok to pelen poslizg heh
ide dopic wino, moze cos sie rozjasni
na plenecie o nazwie fantazja ...
Avatar użytkownika
agatak
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączyła: 25 sie 2007, 20:15
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK