PRACA-Gdzie pracujecie?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez Anek » 1 lis 2007, 20:56 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

Moja przygoda z praca zaczęła się od domu starców gdzie zajmowałam się (karmieniem i myciem dziadków – tak w skrócie :wink: ) Jednocześnie również przez pewien okres pracowałam w tym samym miejscu na restauracji. :wink: Następnie szukałam pracy w hotelu bo to mój zawód (na recepcji) jednak jeszcze dobrze nie zaczęłam tej pracy a już podziękowałam. Bardzo mi się nie podobało traktowanie pracowników. ;) W wielkiej desperacji znalazłam kolejna robotę w 3 dni ,nie było to spełnienie moich marzeń gdyż nie przepadam za gastronomia. :-| Przemęczyłam rok bo to była jedyna okazja aby zdobyć jakieś doświadczenie w sprzedaży. W końcu stwierdziłam ze mam dość i zaczęłam szukać nowej roboty. :smile: Znalazłam w sprzedaży mebli dziecięcych. Rozpoczęłam od sprzedawcy i w krótkim czasie dostałam awans na m............ (żeby nie było ze znowu się chwale) na zarobki nie narzekam (ile? to już poufne :mrgreen: ).

Napisałam to dlatego żeby pocieszyć co niektórych ze pomału można do czegoś dojść w tym kraju. Wystarczy pozytywne myślenie , nie ukrywam ze z powodu mojej pracy wcześniej miałam naprawdę doły aż do tego stopnia ze nie chciało mi się żyć, ale gdzieś tam w myślach tłumaczyłam sobie ze to wszystko widocznie ma się toczyć takim torem i prędzej czy później wreszcie mi się poszczęści. :razz: Wszystko to trwało 3.5 roku. :grin: To by bylo na tyle dziekuje :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 1 lis 2007, 21:03 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

dorosnij....
w przeciwienstwie do Ciebie ja mam szacunek do kazdego rozniez do Ciebie do twojej Mamy. Dlatego nie bombarduje cie przezwiskami.(urazony??? wybacz nie chcialem)

Koncze ta szopke!
Milego pobytu w Bham!
A zanim powybijasz wszystkich do okola, zastanow sie moze jeszcze raz. Wkoncu po to mamy mozg.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez creo » 1 lis 2007, 21:03 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

Dobra nie ma co się obrażać nawzajem bo to prostackie.
A i jak już coś piszesz pisz po ludzku do rzeczy ...a nie zapodasz pare Ągielskich słów tylko keep it real bo mnie to nie bawi...
Such a lonely day and it's mine...
Avatar użytkownika
creo
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 37
Dołączył: 19 paź 2007, 00:18
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 1 lis 2007, 21:51 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

ok :mrgreen: zgoda?? :one:
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez rondzik » 1 lis 2007, 22:01 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

Dzizas, czy to zawsze tak musi byc ze jak sie zacznie miedzy Polakami rozmowa o kasie to to razu ktos bierze do siebie i sie czuje urazony? Ludzie, przeciez to nie jest wyznacznik wartosci czlowieka! Wiekszosc moich polskich znajomych zarabia max 1500 funoli netto na reke, moj wspolokator natiomast i jego znajomi z branzy maja 30k rocznie. I wcale nie uwazam ze sa ciekawszymi i bardziej wartosciowymi ludzmi

Wyluzujcie wiec.
I'm only here for a while
but patience is not my style
and I'm so tired that i gotta go
Avatar użytkownika
rondzik
Rozeznany
 
 
Posty: 190
Dołączył: 31 maja 2006, 11:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 1 lis 2007, 22:03 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

wracajac do tematu. Ja niestety a moze stety nie mialem takich przygod jak Anek.
Przyjechalem tutaj prawie 2 lata temu. Znalalem z kolegami ogloszenie w wyborczej. wyslalismy CVki. po kilku dniach zglosili sie ze sa bardzo zainteresowani i zapraszaja nas na 3 dniowa wycieczke do Anglii-bo jak napisali nie sa pewni czy spelniaja nasze oczekiwania- to nas zszokowalo. Wiec w listpodzie 2005 przylecielismy do Bham obejrzec zaklad, oplacili nam hotel ibis w chinskiej dzielni pierwsza kolacje z dyrekcja jedlismy w big woku. po 3 dniach worcilismy do PL i mieslismy tydzien na podjecie decyzji. I tak od 5 stycznia 2006 pracuje w tej samej firmie...Na poczatku bylo super a teraz jak to w przemysle lotniczym sa cykliczne zloty i upadki akurat teraz jest upadek:sad:
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 1 lis 2007, 22:05 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

Zostawmy to wszystko bez komentarza...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 1 lis 2007, 22:07 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

rondzik, dokladnie tak samo pomyslalam... ta kasa i "awanse" to niektorym oczy przeslonily.... nie rozpisuje sie bo nawet niechce mi sie gadac co mysle o niektorych zachowaniach...
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 1 lis 2007, 22:12 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

Amen :621:
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Anek » 1 lis 2007, 22:23 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

Wydaje mi sie ze forum to takie miejsce gdzie porusza sie wszystkie tematy. Jednych bedzie interesowal temat zwiazany z praca drugich nie. Jeszcze innych przykladowo sprawy maciezynskie na dzien dzisiejszy moga nie interesowac natomiast innych tak. Wiec troche luzu w wolnosci slowa i laskawie prosze nie komentowac ( chodzi mi tu szczegolnie o jedna osobe) :wink:

Tak na marginesie to nie wchodze do dzialu mamusie i nie robie tam zamieszania :mrgreen:
Ostatnio edytowano 1 lis 2007, 23:35 przez Anek, łącznie edytowano 2 razy
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez rondzik » 1 lis 2007, 22:58 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

Hej, creo, a Banksy i Damien Hirst to tez wzornictwo przemyslowe? Zreszta, po co szukac daleko: urodzony w Birmingham Patric Hughes (http://www.srcart.com/art_hug.html)
Oczywiscie, to jest modern art, ale still fine art.
I'm only here for a while
but patience is not my style
and I'm so tired that i gotta go
Avatar użytkownika
rondzik
Rozeznany
 
 
Posty: 190
Dołączył: 31 maja 2006, 11:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomik111 » 1 lis 2007, 22:58 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

A mi sie chyba z robota poszczescilo, po czesci dzieki mojemu `ukochanemu` szefowi w polsce. Warunkiem przedluzenia mojego etatu w Polsce byl staz zagraniczny. No wiec musialem wyjechac. Prace znalazlem przez internet w Polsce, musialem przyjechac na rozmowe kwalifikacyjna (apropos jednego dnia trasa gdansk-luton-bham-rozmowa-luton-gdansk :)) No i sie udalo.
I jestem chyba przykladem, ze trzeba sie cenic i ze warto sie uczyc. Pracuje w swoim zawodzie, rozwijam sie na maxa i ogolnie chyba jest OK
Avatar użytkownika
tomik111
Rozeznany
 
 
Posty: 261
Dołączył: 25 sty 2007, 14:12
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 1 lis 2007, 23:02 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

a co robisz ciekawego?
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez tomik111 » 1 lis 2007, 23:06 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

Postdoctoral Research Fellow, CR-UK ;)
wiecej nie napisze
Avatar użytkownika
tomik111
Rozeznany
 
 
Posty: 261
Dołączył: 25 sty 2007, 14:12
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rondzik » 1 lis 2007, 23:09 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

hej, a propos podrozy na rozmowy to moj najdluzszy wypad zajal mi 21 godzin:
1 rano autobus z Galway do Dublina, ok 6 samolot z Dublina do Birmingham, o 11 rozmowa o prace w Selly Oak, o 14 samolot do Dublina, o 17.30 druga rozmowa o prace w Dublinie, o 20 pociag do Galway, w domu bylem po 22 :)

podane godziny to tak mniej wiecej , bo to bylo 16 miesiecy temu.

pozdro
I'm only here for a while
but patience is not my style
and I'm so tired that i gotta go
Avatar użytkownika
rondzik
Rozeznany
 
 
Posty: 190
Dołączył: 31 maja 2006, 11:26
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK