PRACA-Gdzie pracujecie?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez creo » 1 lis 2007, 17:55 PRACA-Gdzie pracujecie?

Cze

Napiszcie gdzie pracujecie i jak zaczynaliście pracę w Birmingham?
No i jak szukaliście dokładnie i jakie macie doświadczenia z tym związane?

To tyle.


//Edit


Dobra zedytuję posta i postawie kawe na ławe.Dzisiaj pojechałem z identyfikatorem z agencji Proactive people do Smethwick na Galton Bridge dokładnie ulica roebuck a dokładniej jeszcze warehouse Geopost parceline.Byłem umówiony o 10:30 pod security point.Na miejscu satali jacyś ludzie ... okazało się ,że zastałem tam polaków 4 chłopaków jedengo starego faceta polaka i dziewczynę z siostra ,która już w geopost pracuje 2 lata.No i dwóch ci***ak jeden taki ,że jakby wziął paczkę do ręki to by się złamał.A drugi taki ,że na jego miejscu to ja bym nie jadł pół roku bo kolo miał z 30KG nadwagi...to w ogóle tragedia z tych ludzie never mind.


Dobra dalej wpuszczają nas ja afiszuje się ,że jestem polakiem od razu super atmosfera.
Dobra idziemy na "induction training"[buahah].Wchodzimy , zasiedliśmy przy stoliku wszyscy razem.A Polacy co ze mną byli brechty ...zaczepki,krzyki,hałasy,non stop ******... . Leciał film ja tam go rozumiałem i na koniec test z pytaniami ile gaśnic jest na każdym sektorze ?
Albo ile jest wejść i wyjść ? I takie bzdurne pytania ... . Wszyscy do mnie podpowiedz mi podpowiedz... No ale co ja mogłem przetłumaczyłem tylko pytania ale bez kitu zapomniałem z tego filmu ile jest gaśnic ale nie ,że ile samych w sobie bo 3 ale ile punktów z gaśnicami było... . tragedia ... . Przychodzi typ z agencji i pyta się NAS : It seems there was some problems ?
A ja do niego : Ya i didn't know answer for fifth and sixth question i just didn't handle it I odszedł.I teraz najlepsze... Polacy naprawdę byli łącznie ze mną dobrzy fizycznie wiecie o co biega silni sprawni wysportowani.I powiedział ,że wszyscy mogą iśc do domu tylko te dwa ci***ak zostały.


I teraz najlepsze na koniec jak już to powiedział ,że nic z tego to powiedział parę rzeczy do polaków po angielsku nie miłych !

cytuję: "Zrobiliście oborę! Nie pokazujcie sie więcej w agencji nie szukajcie u nas pracy.I coś tam jeszcze ,że prostaki" ja stałem lekko oburzony ... i patrzyłem jak on tak im mówił.

Ale jeden chłopaczyna rozgarnięty na koniec puścił mu śledzia "wal sie w pupe cwelu ! czy coś" heheh :-P

W każdym razie wszyscy byli zawiedzeni a ja znalazłem dziś drugą pracę już

Wszedłem do agencji i powiedziałem ,że bardzo ale to bardzo muszę pracę i mam pracę ;]

W best conection karzą Ci dzownć o 9:00to keep an appointment ... haha 3 razy mi to mówili i jakoś nie mam tego appointmentu.Nogi mi odpadają od chodzenia.Ale mam nadzieję ,że będzie ok .Z West Bromwith łatwo jest pojechac do Smethwick ale wrócić z powrotem już trudniej ;] Praca była nocna więc narazie za 5.75 i po 30 tygodniach kontrakt jebie to kto by 3 miesiące po nocach pracował!
A w Oldbury w warehouse będę miał 5.55 ale w dzień! i z normalnym dojazdem.

STRASZNE KSENOFOBY.

Człowiek w miarę czasu nabiera pewności siebie.Ja znam język DOBRZE ale mam problemy z pracą bo ALBO TRZEBA ŚCIEMNIAĆ ,że masz EXPERIENCE in smth. albo robisz jak labourer.

Ale ogólnie z robotą nie jest latwo.A ja już wole labourera niż Cleanera i kile myć ...

Wracam do POLSKI na bank ...tu nie zostaję bo szkoda mi życia na robienie kariery tutaj.ZA
STARY JESTEM 20 lat mam ...zgroza

I tylko tyle powiem ... sami oceńcie...


A studiowac tu nie chcę bo tu nie ma najwyraźniej czegoś takiego jak FINE ART tylko FINE ART AND DESIGN Z 99% naciskiem na DESIGN więc ... wzornictwo przemysłowe jedyna gałąź sztuki z której można teraz zarobić pieniądze ;] mnie to nie bawi szkodami życia na takie bzdury jak pieniądze...
Ostatnio edytowano 1 lis 2007, 18:38 przez creo, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
creo
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 36
Dołączył: 19 paź 2007, 00:18
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez biff30 » 1 lis 2007, 18:16 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

od 3 lat na odlewni ostatni rok same nocki juz mam dosc zbieram sie i musze zmienic a szukanie pracy . w niedziele przyjechalem a w poniedzialek do pracy i tak zlecialo 3 lata poprostu mialem zalatwione kolega w tym miejccu pracowal w czwartek dostalem wiadomosc szybkie pakowanie i wyjazd i na szczescie z agecjami nie mialem nic doczynienia pozdr
pije by paść padam by wstać wstaje by pić , pije by żyć

biff30
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Wiek: 48
Dołączył: 17 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: redditch/tarnobrzeg
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez diwad » 1 lis 2007, 19:02 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

od kilku lat a w uk zajmuje sie tzw. tuningiem. prace znalazlem przez internet, zwyczajnie poszukalem sobie adresy firm w jakich mogl bym pracowac. troche sie nalazilem, ale udalo sie...
powodzenia,,,

diwad
Raczkujący
 
 
Posty: 78
Wiek: 41
Dołączył: 1 sie 2007, 22:01
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 1 lis 2007, 19:14 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

...a ja chodze do pracy zeby sie ponudzic i pokrzyczec na ludzi, heheh...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 1 lis 2007, 19:41 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

a ja sobie tak klikam w kalwiature i wszystko wiruje i sie tokuje :mrgreen:
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez creo » 1 lis 2007, 19:49 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

Ale jesteście konkretni ...stukam w klawiaturke i wszystko wiruje ...może wyłącz wizualizacje w windows media playerze :-)

Powiedzcie jakie stanowiska i gdzie macie i ile zarabiacie.Ja jestem labourerem w magazynie mam 5.55/h a z zawodu jestem plastykiem :mrgreen:
Such a lonely day and it's mine...
Avatar użytkownika
creo
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 36
Dołączył: 19 paź 2007, 00:18
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 1 lis 2007, 19:52 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

normalnie jak na spowiedzi.
Ojcze zgrzeszylem, pracuje w branzy Aerospace jako setter-operator CNC lathes and vertical borers. zarabiam 2xcreo tylko, dlatego szukam czegos lepszego. :mrgreen:
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez creo » 1 lis 2007, 20:01 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

Obsługujesz tokarki i maszyny wiertnicze za 10/h czyli jesteś na kontrakcie w jakiejś firmie budowlanej.

Dziękuję

Btw. zarabiasz 2xcreo i to taki dyshonor ,że tylko dwa razy ?

Najlepiej z 10 razy bo creo to taki śmieć ... co nie ? <ksenofobia?>
Such a lonely day and it's mine...
Avatar użytkownika
creo
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 36
Dołączył: 19 paź 2007, 00:18
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 1 lis 2007, 20:09 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

Kolego ty chyba jakas depresje chyba zalapales, nie dziwie Ci sie ta angielska pogoda, polecam solarium ponoc oprocz opalenizmy pomaga rowniez takich stanach, jest to mily pogodny bodziec dla ciala i duszy w tej szarowie.Polecam
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez creo » 1 lis 2007, 20:24 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

Po pierwsze nie jestem twoim kolegą.A po drugie depresję da się wyleczyć a ksenofobii niestety już nie.


Dziękuję.
Such a lonely day and it's mine...
Avatar użytkownika
creo
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 36
Dołączył: 19 paź 2007, 00:18
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 1 lis 2007, 20:31 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

hehe....no juz chlopczyku cacy cacy...wyluzuj bo popuscisz...juz po dobranocce pora lulu :wink: dobranoc milych snow
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez creo » 1 lis 2007, 20:42 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

Takich jak ty to przez komin przepuścic tylko.
Such a lonely day and it's mine...
Avatar użytkownika
creo
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 36
Dołączył: 19 paź 2007, 00:18
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 1 lis 2007, 20:47 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

No prosze ksenofob z faszystkowskimi pogladami ale mix. :mrgreen:
Za wczesnie chyba od cycka odeszles bo nie wyssales wszystich madrosci z mlekiem matki. :mrgreen: uspokuj sie chlopczyku.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez creo » 1 lis 2007, 20:56 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

No prosze ksenofob z faszystkowskimi pogladami ale mix.

No taki MIX , Baranie.

Nie wieżdżaj na matkę bo znajdę Cię w tym Birmingham i zrobią Ci garaż z pupy.
Such a lonely day and it's mine...
Avatar użytkownika
creo
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 36
Dołączył: 19 paź 2007, 00:18
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 1 lis 2007, 20:56 Re: PRACA-Gdzie pracujecie?

apropo mapisalem ze pracuje w branzy AEROSPACE a nie budowlanej.
Nie dokonca ufaj slownikowi vertical borer to polski odpowiednik tokarki karuzelowej (pionowej). mam umowe stala. I dziki Bogu nigdy nie pracowalem, nie pracuje przez agencje i mam nadzieje ze nigdy nie bede mosial. I tego wszystkim i Tobie zycze!
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK