Polki

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez Anek » 7 lis 2007, 18:02 Polki

Żałuje ze wchodzę na ten idiotyczny Onet ale......... porostu nie wiem jak można aż tak o sobie samych pisać. To jest jeden z artykolow zatytułowany: Po czym poznać Polaka?
Zresztą wkleję linka to jest z wczoraj:

http://wiadomosci.onet.pl/1448278,2679, ... skart.html

Przetoczę kilka opinii:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Polki maja ohydna cere,ze fuuuj; - Polacy nie uzywaja wody toaletowej

"- cera Polek jest ohydna bo nie odzywiaja sie wlasciwie,a potem ida suszyc wypryski na solarium,po solarium,od razu podwojna "korzysc"- zeby wygladaja bielej,ale jak opalenizna schodzi, to skora wyglada jeszcze ohydniej i zaczyna sie tzw. vicious circle

-Polki wygladaja tak naturalnie,ze nie sposob odroznic ich od tlumu innych.Twarz jak jak bura jesienna pogoda. Zero,makijazu,bezowa szminka,bezowy lakier na paznokciach.Bardzo czesto sa wychudzone i nosza push-upy, wiem bo moje kolezanki,z ktorymi mieszkalam nosily push-up,tak ze wygladaly na rozmiar c, a rzeczywistosci mialy 0. Maja tez niewyobrazalnie plaskie tylki i sadza ze to jest sexy
Zawisc i wrogosc Polek jest legendarna i niepszesadzzona.Niestety Polki mieszkajace w Polsce wygladaja lepiej niz te tutaj.
Polacy sia skapi, nie zawiesilabym oka na Polaku, bo nie ma poczucia homoru, ale ma weza w kieszeni. Nie wyda wiecej niz wynosi jego tygodniowy napiwek.Polacy kloca sie glosno na ulicy.Zdecydowanie lepszy jest moj narzeczony Sikh,ktory jest miejscowym konstultantem. Prozawiam evlyn , 06.11.2007 19:06 "
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

"POLKI

Polki w Zjednoczonym Krolestwie to glownie mozna rozpoznac po tym ze akurat sa w ciazy albo juz taszczy dwojke ze soba a najwieksza gestosc zaludnienia Polakow przypada na bank Lloyds



blondi17buziak@op.pl , 06.11.2007 16:06 "

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Smutna prawda o polkach w Anglii......

Jestem tu juz ponad dwa lata i zaobserwowalem dziwne zjawisko dotyczace polskich dziewczyn...Te,ktore przyjezdzaja z chlopakami z ktorymi sa w dlugich zwiazkach rzucaja ich dla innych lub zdradzaja ich na lewo i prawo...Wyglada na to,ze na obczyznie ukazuja swoje prawdziwe ja.To jest bardzo widoczne w miescie w ktorym mieszkam...Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile tu sie rozpadlo dlugotrwalych zwiazkow,bo kobieta nie potrafila zlaczyc nog razem,haha.Z jednej storny to swietna sprawa,bo co weekend mozna sie budzic z inna dziewczyna:)...ale z drugiej storny zal tych wszystkich kolesi,ktorzy staja sie takimi rogaczami...Zapewne za chwile odezwa sie tabuny kobiet,ktore powiedza,ze to faceci sa swiniami,ale tzreba spojrzec prawdzie w oczy,ze ten stereotyp dawno sie juz zmienil i to kobieta jest bardziej perfidna i wyrafinowana niz facet...Oczywiscie nie wypowiedzialem sie o wszystkich kobietach,ale napewno wiekszej ich czesci.Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi co o tym myslicie:)



~Redditch , 06.11.2007 13:35

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

POLKI SA LADNE ALE NIE WSZEDZIE!

Co ma ubranie do urody? W Iranie czy Arabii kobiety chodzą pozakrywane, ale buzie mają boskie i to wystraczy. A w Polsce to co niby ubierze się ładnie ale dalej jest nijaka. Polki są poniżej średniej. Popatrzcie na wasze szkoły studia w pracy większość dziewuch jest pasztetna. A te co są ładne najczęsciej mają semickie rysy lub ormiańskie.



~Polki? , 07.05.2007 23:06

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zastanawia mnie to dlaczego jest taka nienawiść miedzy nami. Przyznam się ze nie spotkałam się z żadna narodowością która by tak siebie na wzajem oczerniała. Pewnie jest jakąś grupa kobiet bardziej rozwiązłych ale dlaczego odraz wszystkie maja być takie. Czasami to naprawdę żałuje ze sie urodziłam Polka tylko dlatego ze jest mi wstyd za takich ludzi. Najzabawniejsze jest to ze opinie o polkach w tym kraju szczególnie wyrobili i nadal wyrabiają nasi kochani faceci. Tylko dlatego ze co niektóre wybierają obcokrajowców a nie ich lub osiągają cos w życiu to zapewne przez to ze się przespały z szefem. Zastanawiam się czy to kiedyś ulegnie zmianie. Nie lubię sytuacji jak zaczepia mnie jakąś menda ci..a i wali do mnie polskimi wyuczonymi tekstami bo jego kolega jest Polakiem i powiedział mu ze polki są łatwe. Napiszcie co o tym myślicie wiem ze temat jest kontrowersyjny. Przede wszystkim również nie uogólniam ze wszyscy faceci tacy są bo w końcu mój maż jest również Polakiem.

PS: Oczywiscie nie uwazam ze kobiety sa swiete to sie tyczy do calej naszej narodowosci.
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Kaliszanin81 » 7 lis 2007, 18:42 Re: Polki

Anek napisał(a):Zastanawia mnie to dlaczego jest taka nienawiść miedzy nami


Nie tylko Ciebie Anek...

Anek napisał(a):Pewnie jest jakąś grupa kobiet bardziej rozwiązłych ale dlaczego odraz wszystkie maja być takie.


Pamiętaj o tym że niestety-mimo że to brutalna prawda,stereotypy są tworzone na podstawie zauważalnych lub zasłyszanych jednostek, szczególnie jeżeli ma to miejsce zagranicą i tego się nie da uniknąć.Osobiście znam przypadki par które w Polsce były niesamowicie szczęśliwe, natomiast po przyjezdzie na Wyspy kobiety o których mowa stając się niezależne finansowo, stały się również niezależne w życiu osobistym,chcąc za wszelką cenę rozstać się z partnerem.


Anek napisał(a):Najzabawniejsze jest to ze opinie o polkach w tym kraju szczególnie wyrobili i nadal wyrabiają nasi kochani faceci.


Naprawdę?Ja jej nie wyrabiam..Moji znajomi których znam również jej nie wyrabiają, nie posuwałbym się w takim twierdzeniu aż tak daleko.


Anek napisał(a):Nie lubię sytuacji jak zaczepia mnie jakąś menda ci..a i wali do mnie polskimi wyuczonymi tekstami bo jego kolega jest Polakiem i powiedział mu ze polki są łatwe.


W takiej sytuacji proponowałbym w rewanżu mieć w zanadrzu ripostę na temat jacy to ci..a są obłudni w swoich postawach życiowych, ciekawe co taki wtedy na to :?: :!:


Anek napisał(a):Przede wszystkim również nie uogólniam ze wszyscy faceci tacy są bo w końcu mój maż jest również Polakiem.

I tu się zupełnie z Tobą zgodzę :wink:

Na zakończenie powiem jeszcze że komenarze wzięte z onetu w większości należą do bardzo płytkich, wręcz prymitywnych :twisted:

Pozdrawiam :smile:
Avatar użytkownika
Kaliszanin81
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Wiek: 43
Dołączył: 2 lut 2007, 14:45
Lokalizacja: Birmingham/Kalisz
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 7 lis 2007, 18:45 Re: Polki

Wiekszosc z tego co tu jest napisane, to akurat jest o Angielkach ale nic... przezyje.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 7 lis 2007, 19:18 Re: Polki

Anek, wiekszosc komentarzy na onecie to prowokacje, starczy napisac 'wyjechali nieudacznicy co w polsce nie dawali rady' i to wystarczy na jakies 50 odpowiedzi zdenerwowanych ofiar prowokacji, dlatego sie tym nie przejmuj...
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 7 lis 2007, 19:25 Re: Polki

Taka juz jestem :neutral: Zabardzo bym chciala zeby bylo inaczej. :neutral: Zgadzam sie z ta prowokacja. Oczywiscie nie mam tu zalu do facetow a raczej do co niektorych lasek. ;) Pozdrawiam
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agatak » 7 lis 2007, 19:32 Re: Polki

hmmmmmmmm
speechless
generalnie uwazam sie za prawdziwa Polke, a ludzie, ktoorymi sie otaczam o wartosciowe i ambitne indywidualnosci - zaroowno Polacy jak i Anglicy, Portugalczycy , Litwini ...
Jesli uwierzymy, ze jestesmy dla siebie wrogami, to nie bedziemy walczyc o to, by stereptypy prze-la-mac. Ja dumna jestem z faktu, ze jestem Polka i moi przyjaciele szanuja mnie za to.
A abstrachyjac - nie mam okrootnj cery, nie chodze w dresach, nie jestem w ciazy i nie ciagne za soba juz dwoojki, A swojego chlopaka nie puscilabym go dla kogos, poniewaz jestem teraz w UK i jestem daleko od rodzicoow, wiec moge pozwolic sobie na co dusza zapragnie :!:
dlaczego estesmy zawistni? Bo jestesmy przyzwyczajeni do prostoty i imponowania innym, szkoda, ze nie tym, co trzeba.
Pozdrawiam wszystkie Polki - jestesmy piekne. Polakoow tez pozdrawiam - nie jestescie nudni i nie macie weza w kieszeni ;) bez wiekszego generalizowania hehe
na plenecie o nazwie fantazja ...
Avatar użytkownika
agatak
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączyła: 25 sie 2007, 20:15
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 7 lis 2007, 20:33 Re: Polki

w artykule ktos napisal ;
"Mój serdeczny przyjaciel, który niedawno przyjechał z Polski, powiedział mi, że nie podoba mu się moja dziewczyna, bo za niska, ma za dużą głowę i w ogóle nieforemna. Tak Polacy traktują kobiety – jak przedmioty. Ważniejsze jest to, by nogi były dłuższe, foremniejszy biust, ładna buzia. Ten kolega jest w szoku, bo bez przerwy spotyka jakieś niepasujące do siebie pary. Albo facet kurdupel o brzydkiej twarzy albo na odwrót. Tłumaczę mu, że tu ludzie dobierają się na zasadzie powinowactwa duchowego, a nie cielesnego"

i wiecie co... czesto to slysze jak dzwonie do znajomych z polski i pytam np o kogos to slysze ze ma brzydkiego chlopaka bo mu uszy odstaja, czy krzywo sie obcial... totalne bzdury ktore wogole nie powinny byc brane pod uwage.

ktos tez sie wypowiedzial o polkach tutaj ;
"Te,ktore przyjezdzaja z chlopakami z ktorymi sa w dlugich zwiazkach rzucaja ich dla innych lub zdradzaja ich na lewo i prawo...Wyglada na to,ze na obczyznie ukazuja swoje prawdziwe ja.To jest bardzo widoczne w miescie w ktorym mieszkam...Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile tu sie rozpadlo dlugotrwalych zwiazkow,bo kobieta nie potrafila zlaczyc nog razem,haha.Z jednej storny to swietna sprawa,bo co weekend mozna sie budzic z inna ...."

ja przyjechalam tu z kims z kim jestem kilka dlugich lat i nic sie nie zmienio, nie przyszlo by mi nigdy do glowy rzucic go dla dzianego angola czy murzyna z wezem czy tez bez..
zanim urodzilo nam sie dzieciatko pracowalam w biurze gdzie nie brakowlo panow biznesmenow z propozycjami...
ale gdy uslyszeli stanowcze NIE nie spotkalam sie z jakimis chamskimi docinkami z ich strony...wrecz mowili o polkach ze chcieli by miec takie zony bo od angielki zaden z nich nie uslyszal nigdy nie...


no ale jak to w zyciu - ilu ludzi tyle opinii... kazdy ma swoja.
to nie zalerzy od narodowosci kto jaki jest i po czym go rozpoznac. ;)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 7 lis 2007, 20:49 Re: Polki

Wydaje mi sie ze jedyne co nam pozostaje to obalanie tych opini poprzez udawadnianie ze jestesmy inne. :mrgreen: Przeciez nie da sie wszystkich nawrocic. :mrgreen: Zawsze sprawialo mi przyjemnosc udawadnianie angola i tej calej reszcie ze my do latwych nie nalezymy wrecz przeciwnie. :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez olivka » 7 lis 2007, 20:53 Re: Polki

masz racje... i ciesze sie ze moge sie z Toba zgodzic w tym temacie ;)

tak trzymajmy bo szacunek do samych siebie to cos czego nam nikt nie zabierze ;)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mlody » 7 lis 2007, 23:05 Re: Polki

moim skromnym zdaniem to kazdy cos dodal to tego ze tak na nas patrza, czy odbieraja, ile razy sie slyszalo ze w polsce bieda, ze na nic niestac, ze w polsce wszystko jest do d..., oni to lykaja i przenosza dalej, dodaja jeszcze swoje, niemozemy zapominac o tym ze angole to plociuchy, przenosza ploty jak zaraza, dla nich jakies takie informacje to jest woda na mlyn, bo bede mogli sobie pouzywac, dlaczego niespotyka sie takich sytuacji u rosjan, bo oni wiedza co to trzymac sie razem, to jest narod ktory nigdy o sobie i na swoj kraj niepowiedzial zlego slowa, bo wie ze to zle bedzie swiadczyc o nim i o jego kraju, a polak hmmm..... jak glupi bylismy przed rozbiorami, tak glupi jestesmy do tej pory, daleko szukac nietrzeba.....popatrzmy w stecz dwa miesiace....... dopiero w stanie zagrozenia jestesmy w stanie sie zjednoczyc i razem zadzialac..... tyle ze po fakcie to juz jest musztarda po obiedzie..... :>
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że można ludzi uczynić gorszymi.

Mlody
Rozeznany
 
 
Posty: 238
Wiek: 45
Dołączył: 22 cze 2007, 18:40
Lokalizacja: West Midlands :>
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Heraklit » 9 lis 2007, 10:04 Re: Polki

No roznie jest z tymi kobietami ;)

Zgadzam sie, ze pokaznej czesci z nich odbija za granica. Chyba sam jestem tego ofiara. 4latka bylem z moja ex a pozniej zostalem zamieniony na "turecki model".
Czas pokazal ze bylo to korzystne dla mnie.

No ale trzeba odrobine samokrytyki, ja uwazam ze wina jest po srodku.
Jak patrze na niektorych polakow (albo czytam na forum) i byl na miejscu ich polek to spieprzal bym jak najdalej, gdzie pieprz rosnie.

Tu mniej chodzi kto jaki ma kolor skory, narodowosc a bardziej o poziom jaki dana osoba soba reprezentuje. A u wielu polakow jest on tragiczny :/
Dodatkowo mozna powiedziec ze "cwaniakow to ci u nas dostatek".

PS. Z drugiej strony, przejmowanie sie opiniami jakis internetowych trolli to juz przesada ;)

Heraklit
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Wiek: 44
Dołączył: 19 kwi 2007, 21:57
Lokalizacja: Bham City Center
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sebek22 » 9 lis 2007, 12:24 Re: Polki

a to ciekawy temat co do artykulow na onecie to mozna sie przyzwyczaic bo co chwile cos pisza jakies farmazony co do polek to roznie bywa sa ktore sie szanuja i sa takie co sypia sie jak domy w czeczeni i raczej wiekszosc takich tutaj jest bo z dala od domu nikt nie widzi :wink: :wink: :wink: w sumie nie ma co narzekac bo kazdy moze na tym skorzystac tylko zeby dawaly kazdemu po rowno jak smerfetka a tak na powaznie to kobiety glowa do gory do anielek wam jeszcze brakuje troche bo im wstarczy drink i nogi ida na bok

Sebek22
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Dołączył: 25 gru 2006, 17:06
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez moniavika » 9 lis 2007, 22:16 Re: Polki

Czesc.
Znowu kontrowersyjny temat...
I jak mam cokolwiek powiedziec to po prostu tyle,ze wszedzie sa dobrzy i zli ludzie.Porzadni i prowadzacy sie "lekko".
Dla mnie wazne jest czy czlowiek jest dobry a nie z iloma kobietami czy facetami sypia.
Sami wiemy co robimy i jaka cene pozniej za to poniesiemy.
Jest tyle wiekszych problemow na swiecie i w zyciu...
Polki...sa i te wspaniale i te cwane.Jak wszedzie.
Polacy sa ci cudowni i ci zli....
Ej ludziska...wazne,abysmy MY sami kierowali sie jakimis zasadami i zyli zgodznie z samym soba.Nie oceniajmy innych.Najpierw zajrzyjmy i zrobmy wlasny rachunek sumienia a pozniej dopiero odwazmy sie mowic o innych.
..."Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien"....
Milego weekendu dla wszystkich.
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
Avatar użytkownika
moniavika
Rozeznany
 
 
Posty: 227
Wiek: 47
Dołączyła: 1 mar 2007, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 12 lis 2007, 13:12 Re: Polki

Tak czytajac wypowiedz olivki przypomnialem sobie cytat i nie moglem sie powstrzymac od wklejenia:

"Halo, Agencja Czarny Lotos?
Ja i kolega chcielibyśmy zamówić 2 dziewczyny.[...]

Halo, chciałem zamówić dziewczynę o urodzie klasycznej,
nietuzinkowej, powinna mieć szafirowe oczy, zmysłowe usta,
wdzięczny sposób poruszania się, nienachalny uśmiech,
piersi foremne, jednym słowem...
powinna być kwintesencją kobiecości... Tak...
A dla kolegi? To wszystko jedno...; ))))"


Az mam ochote cos PL obejrzec. Lece dzis do PL to moze sobie przywioze jakies filmy bo smutno tak bez chlopaki nie placza, nic smiesznego czy killera ;-) Pomine klasyki jak seksmija, kingsajz czy mis :D

Zadzwoncie do ministerstwa juz tam jade
I zamiast czytac glupoty na forum onetu lepiej powspominac fajne cytaty ;-) Bo chyba nie chcemy dyskutowac z dziecmi przez komputer....

A onet zjezdza na ...... to co tam jest w komentarzach to w ogole srtaszny syf. Wrocilbym do WP ale za duzo irytujacych reklam.... Ale jak sie poziom nie poprawi jeszcze troche to znajde sobie inny portal. nie mowie tutaj tylko o komentarzach ale i o samych artykulach i przede wszystkim tytulach artykolow, ktore daja na stronie glownej.

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez xvioletx » 30 gru 2007, 18:15 Re: Polki

moniavika napisał(a):Polki...sa i te wspaniale i te cwane.Jak wszedzie.
Polacy sa ci cudowni i ci zli....


W ogóle ideałów nie ma, a każdy ma prawo szukać własnego szczęścia. Dla jednych to nie drugi człowiek, a pieniądze, czy dawanie na lewo i prawo

Ja przyjechałam tu z chłopakiem miesiąc temu i nie rzucam go dla angola, czy innego. Ale niestety musieliśmy się rozstać.
Gdybym za jakiś czas związała się z obcokrajowcem, domyślam się większości komentarzy...
...catch me if you can...
Avatar użytkownika
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 40
Dołączyła: 28 lis 2007, 16:06
Lokalizacja: Birmingham City Centre
Reputacja: 11
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK