Szukam "żony"

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 23 wrz 2006, 16:16 Re: Szukam "żony"

nie jestem zlym czlowiekiem :mrgreen:
do nikogo ze zloscia nie pisze i kazdego szanuje.
Nie boj sie Edyta, nikogo nie skrzywdze :P
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 23 wrz 2006, 22:10 Re: Szukam "żony"

Wierze Ci na slowo :wink:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 44
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 24 wrz 2006, 07:02 Re: Szukam "żony"

czytam i wlasnym oczom nie wierze. na forum dyskutujecie o czyjis tylkach.to jest chyba prywatna sprawa kazdego z nas , kto z kim idzie do lozka. moze zajmijcie sie zachowaniem polakow na ulicach, ostatnio przybylo takich " co to ich na sile od ploga oderwali" , ida wrzeszcza, obgaduja ludzi, nie zastanawiajac sie czy przypadkiem ktos ich nie rozumie itp. np raz sobie ide , a za mna dwoch chlopaczkow i dyskutuja o "materacach" , wyjasniam , ze chodzi o dziewczyny i to polki , obrzydliwe. albo stoje w sklepie - polskim jakby nie bylo - stija faceci i dyskutuja o dupach mimo zwrocenia uwagi przez sprzedawce dalej sobie gaworzyli. wiec jak tak polscy mezczyzni traktuja kobiety, to co wymagac od innych. a nasi rodacy ucza ich jak co powiedziec, bo niby skad taki murzyn raptem mowi po polsku. wiec kij ma dwa konce. proponuje zmienic temat na np kulture polakow, ktorzy tu zjechali. pozdrawiam.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 24 wrz 2006, 08:56 Re: Szukam "żony"

kik1976, przyznaje racje Tobie:)
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wielki szu » 24 wrz 2006, 15:29 Re: Szukam "żony"

kik1976 napisał(a):czytam i wlasnym oczom nie wierze. na forum dyskutujecie o czyjis tylkach.to jest chyba prywatna sprawa kazdego z nas , kto z kim idzie do lozka. moze zajmijcie sie zachowaniem polakow na ulicach, ostatnio przybylo takich " co to ich na sile od ploga oderwali" , ida wrzeszcza, obgaduja ludzi, nie zastanawiajac sie czy przypadkiem ktos ich nie rozumie itp. np raz sobie ide , a za mna dwoch chlopaczkow i dyskutuja o "materacach" , wyjasniam , ze chodzi o dziewczyny i to polki , obrzydliwe. albo stoje w sklepie - polskim jakby nie bylo - stija faceci i dyskutuja o dupach mimo zwrocenia uwagi przez sprzedawce dalej sobie gaworzyli. wiec jak tak polscy mezczyzni traktuja kobiety, to co wymagac od innych. a nasi rodacy ucza ich jak co powiedziec, bo niby skad taki murzyn raptem mowi po polsku. wiec kij ma dwa konce. proponuje zmienic temat na np kulture polakow, ktorzy tu zjechali. pozdrawiam.

kik1976...Ja takich ludzi omijam z daleka...Ostatnio spotkalem polaczkow przy rynku...Jeden darl sie tak na nieznajoma,wykrzykujac rozne imiona,ze inni patrzeli na niego jak na wariata...Do tego dziewczyna nie byla Polka...Biedny myslal,ze w ten sposob Ja tak poderwie.Czasami az wstyd... :sad:
Co jest doktorku???
Avatar użytkownika
wielki szu
Początkujący
 
 
Posty: 35
Dołączył: 28 sie 2006, 13:47
Lokalizacja: city centre
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 24 wrz 2006, 20:07 Re: Szukam "żony"

kik, i ja sie dolaczam :neutral:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez KISS!!;] » 29 paź 2006, 14:20 Re: Szukam "żony"

WIECIE MOZE JESTEM MLODA I WIELU :shock: Z WAS MYSLI ZE GLUPIA ALE WIELU POLAKOW W BIRMINGHAM TO SA NAPRAWDE WIESNIACY IDA I GADAJA TAKIE SWINSTWA ZE SZOOOOK ALE CO JA MOGE PORADZIC BENDE SIE STERALA POKAZYWAC ZE POLACY TO NIE ...................... TYLKO WYCHOWANY NAROD WIELU TAK MYSLI ALE SA WYJATKI STARAM SIE UNIKAC TAKICH WYJATKOW!! :shock:

KISS!!;]
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 33
Dołączyła: 26 paź 2006, 17:15
Lokalizacja: BIRMINGHAM
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez KISS!!;] » 29 paź 2006, 14:44 Re: Szukam "żony"

ZONY na forum oj chyba ci sie nie uda ale trzymam kciuki :grin: witam serdecznie wszystkich!! :roll:

KISS!!;]
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 33
Dołączyła: 26 paź 2006, 17:15
Lokalizacja: BIRMINGHAM
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK