Nasze wrazenia po trzesieniu ziemi

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 27 lut 2008, 18:35 Nasze wrazenia po trzesieniu ziemi

Siedze sobie sam, ogladam telewizje i nagle czuje jak sofa na ktorej siedze zaczyna sie trzasc, mysle sobie k.... co jest, a moze to ze mna jest cos nie tak, dostalem jakis dragawek i mi sie wydaje ze to sofa wibruje, na stole stala butelka i zauwazylem jak woda w niej zaczela falowac, nastepnie mysle ze to moze jakies trzesienie ziemi, fundamenty budynku sie zapadaja albo jacys ci..a eksplodowali bombe :roll: nie slyszalem jednak wybuchu totez ostatnia opcje odrazu odrzucilem :-D wyciszylem telewizor i trzesienie ustalo, powoli wstalem, potrzedlem do okna, odslonilem zaslone ale nic nadzwyczajnego nie zobaczylem... szybko zapomnialem o calym zdazeniu, dzisiaj w pracy wszyscy o tym rozmawiali jedni zalowali ze przespali inni sie przestraszyli bo mysleli ze to jakies duchy :twisted:
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez raffi » 27 lut 2008, 19:11 Re: Nasze wrazenia po trzesieniu ziemi

eheheh ja tez myslalem ze cos ze mna nie halo... ale przekrecilem sie na drugi bok i za bardzo sobie do glowy nie wzialem a tu dzis sie dowiaduje ze jednak cos sie dzialo ehehehhe
-----------------------------
[ you ] a teraz pij szczesliwym stawaj sie, gdy malo Ci dolewke sobie wez;)
polecam kapelke posluchac!!!!!!!!
http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... d=82143349
Avatar użytkownika
raffi
Rozeznany
 
 
Posty: 161
Wiek: 44
Dołączył: 13 lis 2006, 20:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez robercik » 27 lut 2008, 21:50 Re: Nasze wrazenia po trzesieniu ziemi

a ja spalem smacznie i nic o takim czyms nie wiem :-D

robercik
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 lut 2008, 14:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 27 lut 2008, 22:19 Re: Nasze wrazenia po trzesieniu ziemi

...a mnie obudzilo grzechotanie szklanek i to wszystko. Dopiero rano w pracy zdalem sobie sprawe co to bylo. Ale noc wczesniej obudzilo mnie wycie syreny pokladowej w domu moich znajomych=o) :-D

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 27 lut 2008, 22:56 Re: Nasze wrazenia po trzesieniu ziemi

Ej a Wy wkrecacie,czy na serio??bo ja nic nie wiem na ten temat heh i niby kiedy to bylo i o ktorej??
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Jacob » 27 lut 2008, 23:18 Re: Nasze wrazenia po trzesieniu ziemi

Calkiem przyjemne doswiadczenie, lozko mi sie trzeslo i myslalem ze to moja kobieta sie kreci ;) ale kiedy wyprowadzila mnie z bledu bylismy lekko zdezorientowani...dopiero rano dowiedzielismy sie o co chodzilo.
Avatar użytkownika
Jacob
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 42
Dołączył: 3 sty 2007, 20:31
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marfefka26 » 28 lut 2008, 10:06 Re: Nasze wrazenia po trzesieniu ziemi

Obudziły mnie te wstrząsy, a kiedy rano doczytałam się na necie co to było troche mi adrenalinka podskoczyła, bo uświadomiłam sobie, że nie byłoby miło przeżyć tego samego jadac np. autobusem lub będąc akurat w pracy...

marfefka26
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 42
Dołączyła: 26 lut 2007, 09:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ana :) » 28 lut 2008, 10:17 Re: Nasze wrazenia po trzesieniu ziemi

Karmilam mojego synka,gdy poczulam dziwne drzenie.Z poczatku myslalam ,ze obok domu przejezdza jakas fest wyladowana ciezarówa...po czasie doszlo do mnie co sie stalo,bylam jak wy zdezorietowana :roll:

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posty: 288
Dołączyła: 27 sie 2007, 14:28
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 29 lut 2008, 16:27 Re: Nasze wrazenia po trzesieniu ziemi

Ja spie jak kamien, tylko moj budzik-ropucha na mnie dziala :) :oops:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 3 mar 2008, 18:56 Re: Nasze wrazenia po trzesieniu ziemi

Ja tez dowiedziałam sie o całym zdarzeniu dopiero na drugi dzien. Zero wrażen. Wazne, ze wszystko Ok!
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kucza21 » 4 mar 2008, 02:01 Re: Nasze wrazenia po trzesieniu ziemi

Ja podobne odczucia jak autor wątku :) Czyli - Ktoś tak trzasnął drzwiami, że domem zatrzęsło zaraz trzęsienie ziemi, duchy aż wreszcie stwierdziłem, że zmęczenia. Generalnie fajne uczucie :P
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Wiek: 37
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Alicja23 » 8 mar 2008, 13:56 Re: Nasze wrazenia po trzesieniu ziemi

:wink: hehe trzaskanie drzwiami spoko a wiecie co mi sie wydawalo siedzialam sobie w foteliku przy komputerku gdy nagle wszystko wraz ze mna zaczeło sie trzasc przez chwileczke pomyslalam wielka ciezarowka pewnie przejechala obok mojego domciu,ale po chwili stwierdzilam,ze w miejscu gdzie mieszkam ulica przy moim domku jest tak mala,ze Tir by sie nie zmiescil;/ wogole nie bralam 3esienia pod uwage;)Mimo,ze w Pl ok 3-4 lat temu bylo takie samo 3esienie ziemi jesli pamietacie;) Po tym zdarzeniu bylam tak przestraszona,ze odrazu ucieklam do swojego pokoju,zamknelam sie na klucz i poszlam przerazona spac;///
Niebo mnie nie chce a piekło obawia sie,że nim zawładne...
Avatar użytkownika
Alicja23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Wiek: 38
Dołączyła: 6 mar 2008, 11:31
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK