Wakacje w U.S.A.

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 4 kwi 2008, 10:28 Wakacje w U.S.A.

Postanowiłem pojechać sobie na 2 tygodnie do Nowego Jorku. Jedyny problem to to że nadal potrzebujemy wizę. Sam już nie wiem gdzie udać się po nią, wolał bym do Londynu. Myślicie że będą problemy? Trzeba się umawiać wcześniej?
Dodam że w biurze podróży podano mi cenę lotu 500 F. ( obydwie strony) i 800 Funtów hotel. Co myślicie o takiej wycieczce?
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 4 kwi 2008, 10:45 Re: Wakacje w U.S.A.

Hej
O wize mozesz sie ubiegac bez problemu w Londynie.
Jesli jestes w UK dlugo masz dobra prace, dom to powinienes ją dostać bez problemu.
jak jestes w UK krótko i nie masz stalej pracy itp.. to lepiej sie ubiegac o wize w Polsce.

Musisz zadzwonic pod drogi numer 1.2GBP/min i umowic sie na inerview, przy okazji podac im numer karty zeby mogli pobrac oplatę za vise.

Numer telefonu i inne informacje znajdziesz na stronie ambasady amerykanskiej w UK.


http://www.usembassy.org.uk/
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

PostNapisane przez KA i PE » 4 kwi 2008, 12:44 Re: Wakacje w U.S.A.

jesli chodzi o ceny, to wydaja mi sie lekko wygorowane. powinienes znalezc lot za max 350F o tej porze roku, jesli chodzi o hotel, to nie powinno byc problemu zyby znalezc calkiem przyzwoity za okolo 40 - 50 dolarow. poszukaj w necie, wiekszosc oferuje darmowe transfery z i na lotnisko, sniadanie i inne bajery. jesli chodzi o zarcie to jest o polowe tansze niz tutaj, wiec warto sie zywic we wlasnym zakresie, nie w hotelu.

pozdr

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 6 kwi 2008, 10:39 Re: Wakacje w U.S.A.

Ostatnio zastanawiam się czy nie lepiej wykupić wycieczkę w której na miejscu biuro okaże się pomóc mi w zwiedzeniu najbardziej atrakcyjnych miejsc, tzn, przewozy itp.
Dziękuje bardzo za podane powyżej informacje.
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 8 kwi 2008, 07:53 Re: Wakacje w U.S.A.

metro dziala ;-)
Chyba ze lubisz postac w korkach ;-)

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK