Test narkotykowy

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 8 kwi 2008, 20:06 Test narkotykowy

Witam
Mam pytanko odnosnie tesu narkotykowego. Wlasnie taki mialem dzis w pracy, zupelnie niespodziewanie. Nie jestem tym faktem uradowany, gdyz w sobotni wieczor przyjalem do swego organizmu nielegalna substancje ;)
To byl test przeprowadzony na moczu i zastanawiam sie czy zostanie cosik wykryte i czy firma ma prawo zwolnic mnie dyscyplinarnie na podstawie tego testu.
Ja mysle, ze to tylko i wylacznie moja sprawa co robie w weekend. Przeciez nie bylem pijany ani nacpany w pracy :mad: ( alkomat tez byl ).

Jak to widzicie???
Załączniki
Obraz 103.jpg
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 8 kwi 2008, 21:25 Re: Test narkotykowy

Czesc
z tego co wiem ,testy moczowe wykazuja zawartosc THC w organizmie z dosyc z dlugiego okresu.
To ,ze nie czujesz sie pod wplywem powyszego odurzacza to nie znak,ze narkotyk w dalszym ciagu nie krazy we krwi.Konsefekcje danego testu,moga byc rozne,w zaleznosci od zalozenia i celu w jakim zostal wykonany,wiec jezeli wykonano ci test a brales cos w sobote stezenie Thc we krwi bedzie nizsze,niz u Jamajskiego kolegi,ktory wlasnie na przerwie palil jointa.Domyslam sie,iz wlasnie o takich kolegow im chodzi. :-) POZDRAWIAM
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 8 kwi 2008, 22:02 Re: Test narkotykowy

Dzieki :-)
Problem polega na tym, ze to nie THC :razz:
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 9 kwi 2008, 05:28 Re: Test narkotykowy

Wiesz, zwolnic cie nie moga. Ja podpisujac kontrakt z moja stara firma mialem tam napisane jakies tam poszczegolne dawki na owe rzeczy ( uzywki rowniez... ) i ile jest dopuszczalne. Co do postu uzytkownika magdunia22 zgadzam sie, dalej cos bedziesz miec, z tym ze mniej, i napewno wyjdzie na to, ze brales juz jakis czas temu. Tutaj sie rozchodzilo o to, aby sprawdzic czy aktualnie nie byles na dragach.

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Przemek » 10 kwi 2008, 16:33 Re: Test narkotykowy

Jak najbardziej moga Cie zwolnic dyscyplinarnie. Nie chodzi tu wcale o to, zeby sprawdzic czy byles aktualnie na dragach tylko czy w ogole je bierzesz. Chodzi tu rowniez o nastepstwa jakie niesie ze soba korzystanie z uzywek.

Zalezy od firmy, jesli jest to jakas fabryka, magazyn, ktoremu zalezy na pracownikach, a Ty dobrze i szybko pracujesz to pewnie dostaniesz po lapach.
Jesli jest to jakas porzadna, szanujaca sie firma, ktora jest znana to masz ogromne szanse na postepowanie dyscyplinarne.

Jest na to rozwiazanie...
Nie brac :)

Przemek
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Wiek: 37
Dołączył: 21 wrz 2006, 16:21
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 10 kwi 2008, 17:50 Re: Test narkotykowy

nie jestem pewien ale chyba tylko THC da sie wykryc z moczu a inne narkotyki wykrywa sie poprzez pobieranie krwi a takie test jest kosztowny wiem ze tak w Polsce jest ;)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 10 kwi 2008, 18:00 Re: Test narkotykowy

Jolly napisał(a):nie jestem pewien ale chyba tylko THC da sie wykryc z moczu a inne narkotyki wykrywa sie poprzez pobieranie krwi a takie test jest kosztowny wiem ze tak w Polsce jest ;)


Przez mocz mozna wykryc takie narkotyki takie jak:
Amfetamina (AMP)
Ekstasy (MDMA)
Barbiturany (BAR)
Benzodiazepiny (BZO)
Kokaina (COC)
Marihuana (THC)
Opiaty (OPI)
Metadon (MTD)
Methaamfetamina (MET)
Badanie krwi jest bardziej skuteczniejsze bo z tego co pamietam to badanie moczu wykrywa tylko max ostatnie 2 tyg.
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez inkaa » 10 kwi 2008, 18:15 nie moga

Nie moga cie zwolnic bo top nie zgodne z brytyjskim prawem. To tylko i wylacznie twoja sprawa co robisz w weekend. Co do wykrywalnosci to THC mozna wykryc za pomoca testu do 2 tygodni a wszystko co zawiera amfetamine do 3 dni.
Avatar użytkownika
inkaa
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 22 mar 2007, 18:38
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 10 kwi 2008, 21:23 Re: Test narkotykowy

Dokladnie inkaa... Warto przytoczyc, ze to sprzedaz oraz posiadanie narkotyw jest nielegalne/a. Kazdy moze sie wyprzec, ze byl w klubie, i widac mu dosypali ;] Nie moga zwolnic. To bedzie dla nich tylko sygnal, ze cos wziales...

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 11 kwi 2008, 00:33 Re: Test narkotykowy

inkaa napisał(a):Nie moga cie zwolnic bo top nie zgodne z brytyjskim prawem.


Hehe nie zgodne z brytyjskim prawem? przeciez bedzie wszystko jasne i jednoznaczne ze posiadalo sie i zazywalo. Wiec mozna miec wiecej problemow niz tylko wydalenie z pracy.
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 11 kwi 2008, 01:54 Re: Test narkotykowy

zazywanie nie jest niezgodne z prawem.

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez GRZESIEK O » 11 kwi 2008, 06:19 Re: Test narkotykowy

ale przyjemne, wiecie o co mi chodzi - i wiedza ci ktorzy zapalili, zjedli czy wypili jaka fajna etopiryna Pani Gozdzikowa

GRZESIEK O
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 40
Dołączył: 29 mar 2008, 11:48
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


Powrót do HYDE PARK