Straszne nudy na tym forum.

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

PostNapisane przez KA i PE » 8 cze 2008, 09:14 Re: Straszne nudy na tym forum.

wiec proponuje zrobic rewolucje, obalic admina, i wprowadzic rzady ludowe. ja moge byc pierwszym sekretarzem.

pozdr

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez asia77 » 8 cze 2008, 09:18 Re: Straszne nudy na tym forum.

to mnie cos przypomina, aha , Orwell 1984 :smile:
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 8 cze 2008, 09:37 Re: Straszne nudy na tym forum.

olivka napisał(a):plazermen, szczerze ci powiem ze taki tekst jakiego uzyles ze ja naleze do jakiegos grona adoracji wzajemniej byl bardzo nie na miejscu....mialabym prosbe do ciebie zebys nie pisal takich tekstow nastepnym razem.


Chetnie przychylilbym sie do Twojej prosby, Oliwka, ale nagle trafilo mnie olsnienie za magicznym dotykiem geniuszu naszych nowych kolegow i stwierdzilem ze stane sie teraz "wolnomyslicielem" w ich sensie rozumowania i nie bede sie ograniczal zasadami normami oraz tym ze innym moze sie niepodobac to co wypisuje. Przeciez nieograniczona niczym wolnosc i swoboda to wartosc naczelna w stosunku do reszty wtornych wzgledem niej rzeczy. A to, ze Adam z Boguska stworzyli to forum swoim wysilkiem, ciezka praca, godzinami sleczenia nad kompem i wlasna kasa to przeciez betka. Powinno sie kazdemu uzytkownikowi z miejsca dac na forum prawa admina, status geniuszu oraz mozliwosc zmieniania skryptow, wrzucania reklam no i zakaz banowania.

Uwazam ponadto, ze socjalizm na forum, to doskonaly pomysl. Zobacz ze nawet KaiPe na nasza strone w koncu przeszedl zrozumiawszy swoj blad ;)

Chcialem rowniez w slad za zlozycielem topiku nadac sobie status wszechnicy wiedzy i znajomosci odczuc ludzkich i prawo stwierdzania kto jest geniuszem a kto chlystkiem, oraz stwierdzic autorytatywnie, ze to co mi sie nie podoba jest do niczego, a to czego nie rozumiem - do dupy.

Podsumowujac: niech zyje radosna niedojrzalosc, wasko pojmowana wolnosc i ofensywne forsowanie na forum neurotycznego poczucia humoru - jako jedynego wlasciwego ma sie rozumiec.

Niech zyje londymek.net omlet.pl itp. gdzie "wolnomyslicielstwo" i brak jakichkolwiek zasad króluje!!

Ave.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

PostNapisane przez KA i PE » 8 cze 2008, 09:53 Re: Straszne nudy na tym forum.

myslicie ze my mamy powazne problemy, zobaczcie z czym borykaja sie inni........
Załączniki
08062008913.jpg

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 8 cze 2008, 13:18 Re: Straszne nudy na tym forum.

Mnie nie interesuje jakiekolwiek grono wzajemnej adoracji. Nie stwierdzam z gory, ze cos jest biale, jezeli jest czarne, nie narzucam innym swojego sposobu myslenia, i nie dogmatyzuje, ze kazdy powinien byc taki, a taki. Pisze co mysle po prostu i tyle. Nie chce mi sie kontynuowac tego watku dluzej.
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hidalgo4 » 8 cze 2008, 14:18 Re: Straszne nudy na tym forum.

jak ktos to czyta i ma pretensje ze nie ma fajnej dyskusji ale wybaczcie jakie sa tematy na tym forum/?? ogolnie mowiac cudow nie wiec i oczekiwac niewiadomo czego nie ma sensu.... a co do mowienia tego co sie mysli poczytac czczegolowo forum mozna sie doszukac jedynie kilku wartosci ludzikich i reszty ktora probuje rownac front swoja bezczynnoscia....
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
Avatar użytkownika
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posty: 410
Wiek: 39
Dołączył: 18 sie 2007, 18:01
Lokalizacja: z Piekla rodem
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 8 cze 2008, 18:04 Re: Straszne nudy na tym forum.

KA i PE napisał(a):myslicie ze my mamy powazne problemy, zobaczcie z czym borykaja sie inni........


teraz to Jozka sobie przypomni nie jedna osoba...
jak rysy te same i intuicja mowi to...musi byc on.
aj.... :roll:
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DD » 9 cze 2008, 07:58 z tego co wiem

to forum bham.pl sluzy glownie do pomagania sobie. Ja np. zaczalem tu pisac zanim 2 lata temu przyjechalem, byulem kompletnie zielony, nie znalem dzielnic itd. kilka osob pomoglo mnie, kilku osobom pomoglem ja i nie widze sensu nad - za przeproszeniem - spuszczaniem sie na temat adoracji, posuwanka itd. co to za teksty?

Przeciez wiadomo, ze sa tu ludzie, ktorzy spotykaja sie regularnie poza forum, znaja sie od kilku lat wiec latwiej sie im rozmawia znaja swoje zarty itd. wystarczy sie przyjrzec dyskusjom i wlaczyc sie w odpowiednim momencie a nie rzucic kupe w policjanta i uciekac.

bham_ster - dlaczego osoby, ktore sie znaja nazywasz grupa wzajemnej adoracji?
jesli masz zal do tego to sie probuj dogadac a nie zastanawiasz sie nad sensem swojego istnienia. a jesli czujesz sie jak slepy na karaoke to po prostu nie zaczepiaj, poniewaz wywoluje to niepotrzebna dyskusje.

zaznaczyc musze, ze oprocz grupy ZAiebi5cie Pozytywnie Interesujacych EmigRantow (w skrocie ZAPIER) oraz Turystycznej ORganizacji Beskidzkich Alkoholikow (w skrocie TORBA) nie naleze do zadnej grupy, zwiazku i temu podobnych stworow zazwyczaj wymyslonych przez napoczynajacego temat.

bham_ster: wiecej usmiechu, realizmu i pozytywnego spojrzenia na zycie

Z pozytywnym pozdrowieniem dla wszystkich
DD

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 9 cze 2008, 16:35 Re: Straszne nudy na tym forum.

DD napisał(a): wiecej usmiechu, realizmu i pozytywnego spojrzenia na zycie

Z pozytywnym pozdrowieniem dla wszystkich


podlacze sie pod Twoje slowa...
nic dodac nic ujac :wink:
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 9 cze 2008, 19:49 Re: Straszne nudy na tym forum.

DD napisał(a):w skrocie TORBA


a czy gorale niskopienni sie nadaja? a ile kosztuje wpisowe? a gdzie sie bierze aplikacje? a dajecie legitymacje? a mozna kupic koszulke z nadrukiem? a jak sie juz ma legitymacje to sa jakies znizki np. do zoo? rozwin prosze...

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez DD » 9 cze 2008, 22:53 niskopienni

niskopienni sa za niscy ale zawsze mozna jakies pytanie pomocnicze tzw. wyciagajace zadac i moze akurat sie uda przejsc testy. aplikacji nie ma ale mozna sie dostac z polecenia. legitymacji nie ma, jestesmy incognito (po pijaku bardziej gnito niz inco) a znizek do zoo nie ma bo to my wystepujemy w zoo ;-)

wpisowe ustalane indywidualnie, podaj adres, faktura przyjdzie poczta.
to jak, pasuje? wstepujesz do TORBY? po zakwalifikowaniu do TORBY z automatu jestes przyjety do stowarzyszenia ZAPIER

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 12 cze 2008, 07:55 Re: Straszne nudy na tym forum.

to ja jeszcze pomysle..........................

pe

[ Dodano: Czw Cze 12, 2008 08:55 ]
pomyslalem.................. no dobra

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez Ana :) » 20 cze 2008, 08:18 Re: Straszne nudy na tym forum.

A ja sie czuje czasami jakby co niektórzy pozjadali wszystkie rozumy :roll: i zeczywiscie cos sie tu zmienia...pachnie rutyna :neutral:

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posty: 288
Dołączyła: 27 sie 2007, 14:28
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DD » 20 cze 2008, 08:25 ale co to znaczy?

Ana :) napisał(a):A ja sie czuje czasami jakby co niektórzy pozjadali wszystkie rozumy :roll: i zeczywiscie cos sie tu zmienia...pachnie rutyna :neutral:


to znaczy, ze jesli ktos wie cos na jakis temat to ma tego nie mowic bo zostanie posadzony o pozjadanie wszystkich rozumow?

moze troszke za bardzo emocjonalnie podchodzicie do zycia co niektorzy? wyluzujcie, przeciez forum jest dla zabawy a przy okazji mozna kogos poznac i dowiedziec sie czegos o czyms byc moze sie nie wie.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ana :) » 20 cze 2008, 10:27 Re: Straszne nudy na tym forum.

D.D nie o to mi chodzilo ,czasem zdarza sie pisac nie na temat co nie którym,potem wychodza kogle-mogle___bez urazy :roll:

Ale ta druga odpowiedz bardziej mi sie podoba ,powialo optymizmem :mrgreen:

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posty: 288
Dołączyła: 27 sie 2007, 14:28
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK