co czytacie?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez asia77 » 20 lut 2009, 21:48 co czytacie?

ja wlasnie koncze Gre aniola- Carlosa Ruiz Zafon ; i nie mam zielonego pojecia za co sie wziasc nastepnego, moze wy cos ciekawego ostatnoi przeczytaliscie i mozecie polecic
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 21 lut 2009, 06:49 Re: co czytacie?

ja ostatnio raczej slucham ksiazek niz czytam. w tej chwili paragraf 22 (kolejny raz) a wczesniej jakiegos hlaske


pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 21 lut 2009, 11:05 Re: co czytacie?

Wszystko zależy co lubisz/preferujesz. Ja na gwiazdkę dostałem 100 zł i nie mając "pomysła" poszedłem do EMPiKu. Zaciekawiła mnie książka "Gildia Magów" Trudi Canavan. Kupiłem. Następnego dnia wróciłem do EMPiKu i dokupiłem 2 pozostałe części trylogii - "Nowicjuszka" i "Wielki Mistrz", po skończeniu pierwszej w 1 noc :D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez marcinsalamon » 25 lut 2009, 03:11 Re: co czytacie?

"Prawiek i inne czasy" Olgi Tokarczuk-wlasnie skonczylem.Kapitalna ksiazka.
Poza tym "Cien Wiatru" Ruiz Zafón Carlos.Co za ksiazka!!!!

marcinsalamon
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 50
Dołączył: 7 lut 2007, 19:08
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoki » 25 lut 2009, 07:25 Re: co czytacie?

marcinsalamon napisał(a):Poza tym "Cien Wiatru" Ruiz Zafón Carlos.Co za ksiazka!!!!


przyszla mi poczta kilka dni temu :wink: jeszcze jej nie zaczelam :wink:

oprocz tego mecze "Dictionary of contemporary English "Longmana -Codziennie :mrgreen:
takie moje male skrzywienie :mrgreen:

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączyła: 28 cze 2008, 09:39
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 25 lut 2009, 16:16 Re: co czytacie?

Z niecierpliwoscia czekam na Gre Aniola po angielsku. Wychodzi dopiero w czerwcu. Poprzeczytaniu Shadow ot The Wind, Carlos Ruiz Zafon chyba pozostanie moim ulubionym pisarzem.
Polecam Angela's Ashes, Frank McCourt. Ta ksiazka poruszyla mnie do glebi.
Bardzo mi sie tez podobala Ulica Marzycieli (Eureka Street), Robert McLiam Wilson.

[ Dodano: Pią Lut 27, 2009 12:01 ]
W sklepach charytatywnych mozna znalezc prawdziwe okazje. Shadow of The Wind kupilam za .50p nowiutka ksiazka nawet nie byla czytana, A teaz w moje lapska wpadly ATONEMENT Ian McEwan i nowiutka Agata Christie w twardej oprawie THE MISTERY OF THE BLUE TRAIN. 1.20 za obie.
Juz sie nie moge doczekac kiedy bede je czytac. Na razie musze skonczyc Angels and Demons Dana Browna. To ten pan od Davinci Code. Nie podbil mojego serca.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez onions81 » 27 lut 2009, 22:33 Re: co czytacie?

Aaaa ktos tu Cien Wiatru wspomnial...pamietam doskonale, jak zaczelam czytac, nie potrafilam skonczyc i przesiedzialam pol nocy ;)

Z książek porywających - MAG Fowlesa (efekt rozpoczecia czytania jak powyzej )

A osobiscie polecam ostatnio modnego Murakamiego - proza prosta w slowach, zlozona w znaczeniach moim zdaniem nieslusznie oskarzana przez niektorych o komerche. Mam calkiem sporą kolekcje, jezeli ktos jest zainteresowany moge pozyczyc albo wymienic na cos innego, bo lubie jak ksiazki kraza i wlasnymi szlakami podazaja ;)

Dysponuje tutulami: Kafka nad morzem, Przygoda z Owca, Kronika ptaka nakrecacza (najlepsza), Sputnik Swetheart.

Poza tym polecam proze alternatywna Sarah Walters - Muskajac aksamit, Niebanalna wiez.

A z poezji to niezmiennie Agniecha Osiecka.

No i z musu BSAVA books :D


pzdr@ll

[ Dodano: Sob Mar 14, 2009 21:06 ]
autobiografie Romka Polańskiego. nudzi mnie, ale brnę dalej. o wiele ciekawiej sie czytało jego biografie autorstwa innych. w książce 'Roman' jest za gęsto od faktów, dat, nazwisk, ciezko sens momentami uchwycić, szybko sie człek ( na ten przykład taki jak ja) nuży jakoś. 10-20 stron max na raz. a jak próbuje wiecej, to sie czuje jakbym podrecznik do biochemii czytala ;/
Załączniki
Obraz 006.jpg

onions81
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 43
Dołączyła: 27 lut 2009, 21:39
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez diwaid » 3 maja 2009, 21:25 Re: co czytacie?

Witam serdecznie,
Ja ostanio skonczylem czytac wyzej wymienionego Murakamiego: Norvegian Wood, no i musze przyznac, ze po raz kolejny pan Haruki potrafil mnie zadziwic i rozsmieszyc. Nie wiem czy jego ksiazki sa komercyjne czy jakies inne, wiem natomiast, ze sie je swietnie czyta i wkreca w ich czarodziejski klimat.
Teraz koncze juz The Book of Laughter and Forgetting Milana Kundery, daje rade choc prawde mowiac myslalem, ze bedzie lepsza.

diwaid
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Dołączył: 16 lis 2008, 16:01
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VirusJah » 3 maja 2009, 21:55 Re: co czytacie?

Ja ostatnio przeczytałem trzeci tom Eragona i teraz czytam Silmarillion napisane przez Tolkiena :)
It was my decision to get clean, I did it for me
Admittedly I probably did it subliminally for you
So I could come back a brand new me, you helped see me through
And don't even realise what you did, believe me you

VirusJah
Rozeznany
 
 
Posty: 229
Wiek: 34
Dołączył: 25 sty 2008, 19:06
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jezrec » 29 maja 2009, 15:44 Ksiązka o Brumie

Ja właśnie skończyłem czytać ebooka EMIGRADACJA. Akcja ma miejsce w Birmi. Ogólnie masakra. Jest dostępny na http://www.feedbooks.com/userbook/5241 .

jezrec
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 29 maja 2009, 15:39
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 29 maja 2009, 16:58 Re: co czytacie?

Ja generalnie literaturé faktu. Ostatnio zaliczyem szereg ksiáek Ryszarda Kapuciskiego i Gomorre Roberta Salviano - o wloskiej mafii.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogunia » 29 maja 2009, 19:39 Re: co czytacie?

Bibloteka poznaj świat -W. Cejrowski oraz świeżótko przywiezione 2 książki Kingi Choszcz - o podróżach :)

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bluebery » 29 maja 2009, 19:42 Re: co czytacie?

,,Deja Dead'' -Kathy Reichs od wczoraj czytam :wink: doskonala konstrukcja, wciagajaca ksiazka . polecam :smile:
Avatar użytkownika
bluebery
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Dołączyła: 10 mar 2009, 23:25
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Szelest » 23 sie 2012, 19:08 Re: co czytacie?

Obecnie czytam Georga Martina - Taniec ze smokami. Mogę polecić tą książke każdej osobie, które cenią sobie postacie o wyrazistych charakterach. :) Wybaczcie, że odkurzam xD Aż dziwne, że nikt sie nie interesowal tym tematem od lat.... :x
Szeleszczę xD
Avatar użytkownika
Szelest
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Dołączył: 22 sie 2012, 18:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez motylnocy » 23 sie 2012, 20:35 Re: co czytacie?

Ja ostatnio zaczytuje się w Tess Gerritsen ....aktualnie Chirurga...bardzo wciągająca lektura:)

motylnocy
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 5 lut 2012, 09:37
Lokalizacja: Great Bridge/Tipton
Reputacja: 4
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK