http://www.youtube.com/watch?v=d8RYznRMAGs&feature=relat

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym
jed napisał(a):kiedys facetow nie bedzie.
Oh kiedy nastapia takie cudowne czasy :mrgreen:

[ Dodano: Wto Cze 16, 2009 11:10 ]
Trzeba jeszcze tylko szerzej rozpowszechnic metody robienia dzieci bez koniecznosci rodzenia ich i juz w ogole bedzie raj na ziemi :mrgreen:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

A Ja tak szczerze
to nie rozumię tego tematu.
Tzn tak,Pan krokodyl
zarzuca że ludzie na forach
są anonimowi ,
namawia nas do pokazania
swojej twarzy
a sam wkleja w temat jakiegoś
linka z galerią zdjęć jakieś
blondi zamiast swoich zdjęć :roll:
Avatar użytkownika
Porażka
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 10 kwi 2009, 15:29
Lokalizacja: ZwiaderkaPoSkrobance
Reputacja: 0
Neutralny

Luizo: koniecznosc rodzenia dzieci nie ma wiele wspolnego z motoda ich robienia, czy sie myle? A swoja droga ile Ty masz dzieci, jesli moge spytac? :)
Cudowne czasy bez facetow nie nastapia nigdy, bo swiat bylby wtedy caly rozowy i pelen nudnych rozmow co tez ta czy owa zrobila i powiedziala, dlaczego ta czy owa ma podobne buty i jakby tu tej czy owej dokopac. :P Ale te straszne czasy jednak nadchodza, bo umiera jakis tam gen czy genom czy tez jakies tam Y umiera.
Porazko: chcial zarzucic, namowic i wkleic to zarzucil, namowil i wkleil. Kazdy robi to, co lubi

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

Dzieci mam 0 wlasnych, :mrgreen:
Nad zmiana metody robienia tez moznaby popracowac :mrgreen:
jed napisał(a):gen czy genom
Chromosom
jed napisał(a):Y umiera.
X gorą :527:

[ Dodano: Wto Cze 16, 2009 14:47 ]
jed napisał(a):bo swiat bylby wtedy caly rozowy i pelen nudnych rozmow co tez ta czy owa zrobila i powiedziala
Tylko kobiety ktore nie moga zyc bez facetow sa takie :mrgreen:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

Luiza napisał(a):Tylko kobiety ktore nie moga zyc bez facetow sa takie


znczy sie co? jestes w stanie zastapic sobie mezczyzne kobieta czy poprostu jestes aseksualna? :razz:
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

A to juz chyba pozostawie dla siebie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jestem ogolnie antyspoleczna :mrgreen: :mrgreen:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

e no nie ma sie czego wstydzic, przeciez jestesmy anonimowi, pomimo ze to sie komus nie podoba :-P
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

Wlasnie, wlasnie. Mnie tez to bardzo interesuje, Luizo, jak to jest ze nie jestes taka i mozesz zyc bez facetow. Hee? ;)

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

jed napisał(a):......
Porazko: chcial zarzucic, namowic i wkleic to zarzucil, namowil i wkleil. Kazdy robi to, co lubi


Jed jestem Twoim dluznikiem - az milo mi to czytac po tym co wczesniej napisales :-)
Co do slow Porazki no coz to osobista moja porazka, myslalem ze wazne sa jedynie slowa w tym linku a tu masz Ci babo placek - poprosze Michala moze nakreci teledysk ze mna tez jestem blondi? A zdjecie bede okresowo zmienial tak wiec nie przejmujcie sie biedna krokodylica to bylo jej 5 minut. :-D

[ Dodano: Wto Cze 16, 2009 20:07 ]
Luiza napisał(a):Dzieci mam 0 wlasnych, :mrgreen:
.......................
[ :mrgreen:


a nie wlasnych? no i gdyby nie Twoj kochany tatus nie mielibysmy teraz przyjemnosci rozmawiac wirtualnie z kotka? To poprzednie wcielenie? Pozdrawiam! ;)
Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza. ...
"Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby"?
Avatar użytkownika
LEK
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 13 maja 2009, 16:08
Reputacja: 0
Neutralny

LEK napisał(a):a nie wlasnych?
4
LEK napisał(a):no i gdyby nie Twoj kochany tatus nie mielibysmy teraz przyjemnosci rozmawiac wirtualnie z kotka?
I moze tak byloby lepiej. Juz tyle czsu po tej ziemi chodz i nadal nie wiem po co :cry:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

Luizo opiekujesz sie czworka dzieci moje gratulacje, to bardzo trudne wychowywac nie swoje dzieci ..... podziwiam!!!
Co do tego pesymistycznego zakonczenia moge jedynie zapewnic Cie, iz na szczescie nie dane jest nam znac swoja przyszlosc bo gdyby tak bylo zycie nie byloby takie piekne choc na codzien jest z pewnoscia szare, kto wie jakie czekaja Cie w zyciu jeszcze niespodzianki? Wczoraj np. pokazywali malzenstwo ktore wygralo 25000000 funtow, tak bardzo cieszylem sie pomyslalem sobie moze beda choc przez chwile szczesliwi o ile szczesciem jest posiadanie takiej fortuny, oboje maja ok 70lat z tego co pamietam? Czy chcialabys sie z nimi zamienic? Nie podejrzewam wiec cierpliwosci moja sympatyczna kotko z pewnoscia w swoim zyciu - dlugim zyciu znajdziesz swoje przeznaczenie dla pocieszenia tym razem przesylam Ci link o naszym losie mam nadzieje ze choc przez chwile bedziesz radosniejsza ....
:-)
http://www.youtube.com/watch?v=JigNf_b5 ... L&index=12
Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza. ...
"Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby"?
Avatar użytkownika
LEK
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 13 maja 2009, 16:08
Reputacja: 0
Neutralny

Nie, nie opiekuje sie zadnymi dziecmi. Aczkolwiek chcialabym kiedys adoptowac. A 250000 mogloby to ulatwic.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

Dadza wszystko swoim dzieciom i tyle beda mieli. A dzieci kupia Bentleye i za 5 lat tez tyle beda mieli. A ja dalej nie wiem czemu nie potrzebujesz mezczyzn. :(

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

Tak jezeli ktos jest Madonna adopcja z pewnoscia jest latwiejsza, co do mezczyzn masz troche racji na miejscu kobiet tez bym sie dlugo zastanawial ...., ale moze w koncu znajdziesz taka perelke, jak widze jedna wrecz domaga sie tego i jest niepocieszona ale nie polecam nikogo, niestety... :-D
Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza. ...
"Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby"?
Avatar użytkownika
LEK
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 13 maja 2009, 16:08
Reputacja: 0
Neutralny

Ja jestem bardzo szczesliwa, tylko troche skomplikowana i inna :570: i nikogo nie szukam bo juz mam.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK