Nowy Image, nowy singiel JEJ. Opinie.

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez kucza21 » 26 paź 2009, 14:07 Nowy Image, nowy singiel JEJ. Opinie.

Myślę, że wiele starych piosenek większości z forumowiczów kojarzy się z jakimś latami chwilami w Polsce. Po za tym każdy ją zna. Ostatnio wydała nowy singiel oraz płytę mowa o A.Chylińskiej.

Czuje, że wywołuję burzę :)

http://www.youtube.com/watch?v=yOZ7Q_ix ... ture=email
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Wiek: 37
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ruda.alicja » 26 paź 2009, 14:23 Re: Nowy Image, nowy singiel JEJ. Opinie.

kompletnie z innej bajki. Kiedy zobaczylam ten teledysk pierwszy raz, to nie moglam uwierzyc, ze to ona :) Zastanawiam sie, czy to taki dowcip, ze niby nabija sie z innych co spiewaja 'komerche', czy to nowy image...(?!) jak dla mnie to kiepski pomysl i nie tedy droga. Choc musze przyznac, ze niezla z niej laska sie zrobila. W porownaniu do tego, co bylo dawno dawno kiedys. Jednak ogladajac i sluchajac tego teledysku mialam przed oczami Dode, albo Mandaryne, choc oczywiscie glos ma duzo duzo lepszy (rzecz jasna), ale cala reszta.... kicha.
'Sukces osiąga się tylko wtedy, kiedy robi się, to co lubi najbardziej'
Avatar użytkownika
ruda.alicja
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Wiek: 48
Dołączyła: 10 cze 2006, 11:45
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez iwona21200 » 26 paź 2009, 15:10 Re: Nowy Image, nowy singiel JEJ. Opinie.

Ja od zawsze lubiałam słuchać Chylińskiej,jej kawalki kojarzą mi się z wieloma sytuacjami w moim życiu.Kiedy słysze stare utwory,wspomnienia powracają. Osobiście uważam, ze nowa piosenka jest świetna!! Ale nie wiem jak można Age porównywać do Mandaryny i Dody, skoro te dwie kojarzą mi się z plastikiem,a nie wspomne juz o tym że Mandaryna wogóle nie potrafi śpiewać.hmmmm no ale każdy ma swoje zdanie.pozdrawiam

iwona21200
Początkujący
 
 
Posty: 35
Wiek: 37
Dołączyła: 22 wrz 2009, 18:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 26 paź 2009, 16:08 Re: Nowy Image, nowy singiel JEJ. Opinie.

Mowcie co chcecie, ale ten utwor Chylinskiej jest toltalnie inny od calej jej tworczosci, a znam jej piosenki wszystkie - cala dyskografie. Po czesci sie zgodze z wypowiedzia ruda.alicja. Nie powiem, ze jest zla ta piosenka ale totalnie nie w jej typie.
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ruda.alicja » 26 paź 2009, 19:23 Re: Nowy Image, nowy singiel JEJ. Opinie.

nie powrownuje Agi do tych dwoch (nie umywaja sie do niej-oczywiscie), tylko styl tego teledysku, duzo ciala, sexy itd. Tego wczesniej nie wdzialam w wykonaniu Chylinskiej. Uwazam ja za super piosenkarke i dlatego ten teledysk (bo o tym tylko pisalam) naprawde mnie zaskoczyl.
'Sukces osiąga się tylko wtedy, kiedy robi się, to co lubi najbardziej'
Avatar użytkownika
ruda.alicja
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Wiek: 48
Dołączyła: 10 cze 2006, 11:45
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bluebery » 26 paź 2009, 23:23 Re: Nowy Image, nowy singiel JEJ. Opinie.

A ja jestem w lekkim szoku ... :shock: ...
Ale w koncu o to chodzi w Wielkich Powrotach na szczyt list przebojow :-| chodzi o zupelne odciecie sie od poprzedniego image'u . Serio, przedtem lubilam jej kawalki nie wyglad, teraz na odwrot :grin:
teledysk jest jak miks filmu ,,Fame'' z takim jednym ( nie moge przypomniec sobie tytulu - moze ktos mnie oswieci :idea:: ) o lasce, ktora pracowala na fabryce a po godzinach tanczyla w nocnym klubie ( w finale siedzi na krzesle . pociaga za sznur i spada na nia konkretna ilosc wody, a ona seksownie wciaz wije sie na krzeselku , w mokrych ciuszkach i wlosach - klasyka), unoszenie bioderek w pozycji lezacej na parkiecie z kolei ,,I'm glad'' JLO :roll:
Jedno trzeba jej oddac wiek jej sluzy, wyglada teraz swietnie :-P i kobieco. Niezle ciaaaacho :-)
Avatar użytkownika
bluebery
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Dołączyła: 10 mar 2009, 23:25
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sofija » 27 paź 2009, 07:59 Re: Nowy Image, nowy singiel JEJ. Opinie.

beznadziejne. wyglada jak jakis kalwi i remi a brzmi jak jakas gosia andrzejewicz, i jeszcze ten tekst kocham cie tralalala; eh, co sie dzieje z tymi ludzmi dzisiaj...

Poza tym ona wyglada jakos dziwnie w tego typy teledysku, jakos nie pasuje, jakby dac zolniezowi karabin i kazac mu tanczyc balet. :-|
Avatar użytkownika
sofija
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 35
Dołączyła: 16 paź 2009, 17:19
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Beata » 27 paź 2009, 09:07 Re: Nowy Image, nowy singiel JEJ. Opinie.

Wow..., w takim wydaniu Chylińskiej jeszcze nie widzieliśmy.
:o
Muszę przyznać, że widzę ten teledysk po raz pierwszy i jestem bardzo zszokowana jej nowym wizerunkiem. Aż sama nie wiem co mam o tym mysleć. Może jak obejrzę go jeszcze kilka razy to zmienie zdanie, ale jak na pierwszy rzut oka i ucha, to raczej środnio mi się podoba. Jakoś mi to do niej zupełnie nie pasuje. Stara Aga tak, a nowej mówię zdecydowanie nie. Nie wiem dlaczego, ale teledysk kojarzy mi się z ,,Times goes by'' Madonny.

Człowiek nie świnia i zmienia z wiekiem swoje poglądy. Najwyraźniej więc i Chylińska dojrzała do decyzji, że czas skończyć ze starym wizerunkiem. Może i ona zmieniła swoje gusta muzyczne, przecież nasze też się zmieniają. A może ma nowego faceta, który odkrył w niej kobietę, hehe. A tak swoja droga, to nieźle wygląda. Jak to odrobina siłowni, pudru na nosie i różu na ustach, jest w stanie odmienić kobietę.


Chyba zrobie sobie tatuaż na pupie. :wink:
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ruda.alicja » 27 paź 2009, 09:50 Re: Nowy Image, nowy singiel JEJ. Opinie.

Beta (znowu Cie przesladuje hihihi), faktycznie tez odnioslam takie wrazenie, a najlepsze bylo, to ze jak zaczal sie ten teledysk, to mialam sciszony telewizor i tez skojarzylo mi sie to z teledyskiem Madonny :)

Aga wyglada teraz naprawde super i ta zmiana mi sie podoba.

Sofija ja bym nie porownala Agi do zolnierza, owszem byla taka nieociosana, ale z wiekiem kazda kobieta dojrzewa - teraz przyszla kolej na nia :)
'Sukces osiąga się tylko wtedy, kiedy robi się, to co lubi najbardziej'
Avatar użytkownika
ruda.alicja
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Wiek: 48
Dołączyła: 10 cze 2006, 11:45
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 27 paź 2009, 10:13 Re: Nowy Image, nowy singiel JEJ. Opinie.

Nietrafiony ten nowy image. Muzyka badziewna, rusza się dziewczyna jak żołnierz. Nie pasuje do niej to wszystko. Przekreśla swoją dotychczasową karierę. Wygląda że jest nieźle zdesperowana skoro posunęła się do czegoś takiego. A sam teledysk spoko: fajne kolory i cienie, dziewucha ma figurke też fajną no i włosy, ale seksmaszyna to z niej nie jest, bo erotyzmu to ma w sobie śladowe ilości. Ja rozumiem że karierę zrobiła na byciu kontrowersyjną ale tu nie trafiła w rynek bo:

a) starzy fani ją oleją
b) nowi fani z nurtu pop do niej nie przyjdą, bo dziewczyna na tej płaszczyźnie przegrałaby z byle pierszą gwiazdką popowej estrady. owszem ma fory z tego względu że jest znana, ale to za mało moim zdaniem. pożyjemy zobaczymy

Ja tam jej życzę najlepszego bo lubie dziewuchę. nie muszę jej nowych wytworów słuchać, ale przeczucia mam niewesołe.

Mam nadzieję że nie zrezygnuje jednak z robienia rockowej muzyki.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 27 paź 2009, 10:41 Re: Nowy Image, nowy singiel JEJ. Opinie.

A mi sie osobiscie podoba jej nowy image i ta piosenka.Kto wczoraj ogladal Szymon Majewski show to sie dowiedzial,dlaczego taka muzyke teraz spiewa.Lata leca,a ludzie sie zmieniaja,dojrzewaja itp.Moze obudzila sie w niej kobiecosc.A z tym,ze ja starzy fani oleja,to nie jest tak do konca,bo jedni zostaja jej wierni,a drudzy sie odwroca,zalezy kto jak na to patrzy ;)
Kobieta zmienna jest...jak to sie mowi :-D
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 27 paź 2009, 11:01 Re: Nowy Image, nowy singiel JEJ. Opinie.

Ja to powiem tak, lubiałam ją za jej twórczość, głos, muzyke,charyzmę, mogła sobie wyglądać jak chciała zrobić sobie tatuaż na czole, ogolić się na łyso czy doszyć sobie penisa nie interesowało mnie to bo ja ją po prostu słuchałam a nie oglądałam teraz słuchać nie moge a tylko uważnie się przyglądam czy widać jakieś niedoskonałości, fotomontarz itd. Ludzie się zmieniają ma rodzine , chce być piękna by syn się za nią nie wstydził , rozumię to , nie musi mieć na twarzy wiecznie wypisane fuck off i zaachowywać się wulgarnie ale na litość boską ma predyspozycje do tego by być ROCK STARa nie to coś.... :(
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ruda.alicja » 27 paź 2009, 11:04 Re: Nowy Image, nowy singiel JEJ. Opinie.

No wlasnie wlasnie, cala prawda malaroksi, ale z tym penisem, to tak na serio nie ruszyloby Cie jakby sie okazalo, ze mamy w Polsce druga Miriam :)?
'Sukces osiąga się tylko wtedy, kiedy robi się, to co lubi najbardziej'
Avatar użytkownika
ruda.alicja
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Wiek: 48
Dołączyła: 10 cze 2006, 11:45
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 27 paź 2009, 12:29 Re: Nowy Image, nowy singiel JEJ. Opinie.

Calkowicie do niej stracilam szacunek. Widze tu 2 opcje:

a) sprzedala sie
lub
b) zawsze byla pozerka

2 rzeczcy ktorych nie trawie u ludzi.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez yoki » 27 paź 2009, 12:37 Re: Nowy Image, nowy singiel JEJ. Opinie.

Zacznijmy od tego,ze Agnieszke UWIELBIAM za jej osobowosc :wink: i to,ze sie zmienia,rozwija- nie tkwi w jednym punkcie- dziala tylko na jej korzysc moim zdaniem :wink: zreszta w jednym z wywiadow (ktory zaraz zalinkuje) napisala ,cytuje: "Piosenka „Nie mogę cię zapomnieć” jest najbardziej radykalną piosenką i postanowiłam wyrzucić ją jako pierwszą „minę”, żeby wszystko wybuchło i posypało się."

-i tak tez sie stalo ;)

posluchajcie calej plyty

ja jestem na tak :)

link do wywiadu: http://www.kobieta.pl/gwiazdy/wywiady/z ... amiloscia/

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączyła: 28 cze 2008, 09:39
Reputacja: 3
Neutralny

Następna strona

Powrót do HYDE PARK