Konfrontacja Sztuk Walki 12

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez letme » 11 gru 2009, 11:04 Konfrontacja Sztuk Walki 12

Może ktoś orientuje się czy jest jakaś szansa obejrzeć dzisiejszą Konfrontację Sztuk Walki (z Pudzianem i Najmanem) w internecie? Wiem, że na ipla.tv będzie ale tylko na terytorium Polski.
Cholerka, wiedziałem że trzeba było sobie polsat zainstalować...

letme
Raczkujący
 
 
Posty: 74
Dołączył: 3 sty 2007, 13:53
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez skilled lad:-) » 11 gru 2009, 13:49 Re: Konfrontacja Sztuk Walki 12

Tez sie wlasnie glowie i szperam po necie, ale ja bede probowal na tych stronach:
http://www.telewizja.internetowa.online.ooj.pl/
http://www.soccer-live.pl/ (rozne sporty nie tylko soccer) :)

Dajcie znac o innych opcjach. Powodzenia! Ciekaw jestem jak sie ta walka potoczy...
"Now are you sure you want that one?... Yeah, that one!
Avatar użytkownika
skilled lad:-)
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączył: 10 sie 2006, 16:21
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zakk wylde » 11 gru 2009, 14:25 Re: Konfrontacja Sztuk Walki 12

skilled lad:-) napisał(a):Ciekaw jestem jak sie ta walka potoczy...


Potrwa tak dlugo az go Pudzian do parteru nie sprowadzi :-P Pudzian stojke ma tragiczna, szybkoscia tez nie grzeszy za to Najman choc bokserem jest srednim to tylko w stojce ma szanse. Stawiam na Pudzianowskiego bo chlopak ma charakter i serce do walki.

Kurde a ja na noc dzisiaj robie i nie ogladne :-(
Avatar użytkownika
zakk wylde
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 34
Dołączył: 2 lis 2009, 11:12
Lokalizacja: Krosno
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez skilled lad:-) » 11 gru 2009, 15:03 Re: Konfrontacja Sztuk Walki 12

zakk wylde napisał(a):Stawiam na Pudzianowskiego bo chlopak ma charakter i serce do walki.


Zgadzam sie. Pudzian lubi wyzwania i mysle, ze Najman nie wytrzyma naporu, chyba ze uda mu sie go powstrzymac technika i doswiadczeniem. Choc szczerze mowiac wydaje mi sie, ze Mariusz polamie mu zebra :-)
Avatar użytkownika
skilled lad:-)
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączył: 10 sie 2006, 16:21
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 11 gru 2009, 17:29 Re: Konfrontacja Sztuk Walki 12

A nie łatwiej włączyć telewizor nastawić polsat?! :mrgreen:
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez letme » 11 gru 2009, 20:21 Re: Konfrontacja Sztuk Walki 12


letme
Raczkujący
 
 
Posty: 74
Dołączył: 3 sty 2007, 13:53
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 12 gru 2009, 09:31 Re: Konfrontacja Sztuk Walki 12

No i tak powtórki walki można zobaczyć 20razy w teleekspresie :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez hidalgo4 » 12 gru 2009, 11:46 Re: Konfrontacja Sztuk Walki 12

mnie osobiscie sedzia zaimponowal, sie tak rzucic i zalozyc dzwignie Pudziankiwi - bezcenne :-P
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
Avatar użytkownika
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posty: 410
Wiek: 39
Dołączył: 18 sie 2007, 18:01
Lokalizacja: z Piekla rodem
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez cichy_htp » 26 gru 2009, 10:59 Re: Konfrontacja Sztuk Walki 12

no sedzia kozak :) poprsotu kamikadze wisial mu na tej rece jak bransoletka :))) pudzian dobrze ze sie zorientowal ze ma sedziego przyklejonego do reki bo by jeszcze sie chcial po nosie wtytrzec i by go przez przypadek zgniotl :)) ale ciesze sie ze najmanowi skopal dupsko :) dobrze penerowi

cichy_htp
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 26 gru 2009, 10:34
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez poszukiwacz » 26 gru 2009, 14:46 Re: Konfrontacja Sztuk Walki 12

no a walke mozna bylo zobaczyc na youtube
podobno nastepny ma byc biedny Nastula
Avatar użytkownika
poszukiwacz
Rozeznany
 
 
Posty: 182
Wiek: 40
Dołączył: 25 gru 2009, 07:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Acid Drinker » 26 gru 2009, 14:59 Re: Konfrontacja Sztuk Walki 12

Widać, że Pudziana chcą wypromować, więc dobrego przeciwnika nie dostanie na razie. Jak wygra około 5 walk przez K.O. to będą szanse, że będziemy się mogli nim chwalić. A na razie życzymy szczęścia i niech się pnie do góry jak czołg.
Pozdrawiam.
Andrzej.
Avatar użytkownika
Acid Drinker
Stały Bywalec
 
 
Posty: 420
Wiek: 41
Dołączył: 21 gru 2009, 00:25
Lokalizacja: Erdington/Radom
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 26 gru 2009, 20:04 Re: Konfrontacja Sztuk Walki 12

no obejrzałem sobie na Youtubce,
strasznie naprał Pudzian tego Nejmana,
chyba się wkurzył za te rakietki do bambingtona,
silny jest, to fakt, ale też szybki skurczybyk był,
jak pociąg...
ale fakt, mówią, że by sobie nie poradził w MMA,
brak doświadczenia,
a jako nie niefan,
rozrywek typu pranie się wzajemne po twarzy i innych częściach ciała,
zapraszam do obejrzenia niezwykle krótkiej acz wyrównanej walki hehehe:
http://www.youtube.com/watch?v=lYehqE0rMMQ
pozdro
:mrgreen:
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez letme » 5 maja 2010, 15:13 Re: Konfrontacja Sztuk Walki 12

KSW 13 7 maja 2010 - ten piątek. Ostatnio udało się znaleźć transmisję online na żywo więc teraz też nie powinno byc problemu ale może ktoś wpadl na pomysł oglądania tego gdzieś publicznie w gronie innych Polaków, np. w jakimś pubie? Transmisja free na polsacie, ktoś zna jakiś polskich właścicieli pubów? :D

Znowu Pudzian no i Mamed, obydwaj walczą z japończykami więc będzie ciekawie

letme
Raczkujący
 
 
Posty: 74
Dołączył: 3 sty 2007, 13:53
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK