gry fabularne

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez lackmale » 19 cze 2011, 21:47 Re: gry fabularne

coz, tutaj problem, liczylam na prace od pon do pt, a tutaj na razie znalazłam jedynie part time na weekendy, od mniej wiecej 17 do okolo 23... (tj, piatek, sobota i o zgrozo! niedziela). jestem wlasnie po pracy. beznadzieja, ale szukam czegos w tygodniu zeby normalnei ajk wzyscy oddac sie przyjemnoscia w weekendy w tym-grze;)
ps. Shiro-w sumie pierwszy raz ktos nazwal mnie szczurem;D ale nie mam za zle-pomijajac awatar, mam wytatuowane 7 na biodrze, wiec chyba dosc trafnie mnie nazwales haha pozdrawiam:))
Avatar użytkownika
lackmale
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 14 maja 2011, 16:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez shiro » 20 cze 2011, 16:56 Re: gry fabularne

:D

no to troche nie po drodze nam, bo gramy w piatki albo soboty od 21-22 do jakies 3-4 rano. ale daj znac jesli masz ochote to sie dogadamy jakos.

shiro
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Dołączył: 7 mar 2011, 13:47
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lackmale » 21 cze 2011, 15:56 Re: gry fabularne

mam ochote:) no nic, po prostu szukam pracy w tygodniu i wtedy bede mogla olac ta weekendowa restauracje, tylko troche ciezko; z jezykiem ok, ale nie mam co wpisac do cv;] takze caly zcas bede za tym, ze jak Wam sie uda wygospodarowac czas w tygodniu to sie zjawie:))
Avatar użytkownika
lackmale
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 14 maja 2011, 16:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez poszukiwacz » 23 cze 2011, 19:08 Re: gry fabularne

gramy w sobote? standardowa godzina
lackmale, obawiam sie ze w tygodniu nie da rady... za m-c mam wolne 2 tyg moze wtedy....... lipa. Spotkac sie jednak mozna wczesniej w celach zapoznawczych
Avatar użytkownika
poszukiwacz
Rozeznany
 
 
Posty: 182
Wiek: 40
Dołączył: 25 gru 2009, 07:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lackmale » 24 cze 2011, 12:19 Re: gry fabularne

no faktycznie lipa;/ ale w celach zapoznawczych jak najbardziej, a te 2 tyg to tez znowu nie tak dlugo:))
Avatar użytkownika
lackmale
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 14 maja 2011, 16:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez shiro » 24 cze 2011, 14:13 Re: gry fabularne

spoko mozemy grac w sobote.


to kiedy masz czas w tygodniu szczurze? musimy sie zgadac zeby chociaz jedna osoba ze mna poszla, wiec conajmniej 3.

sorki za wczoraj mateusz, nie mialem mojego telefonu do 9 a tam byl numer do ciebie i nie mialem jak zadzwonic a nie chcialem wpadac niezapowiedziany. pozdry.

shiro
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Dołączył: 7 mar 2011, 13:47
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez poszukiwacz » 24 cze 2011, 14:55 Re: gry fabularne

eee yyyy uhmm no tak dzwoniles a ja z moimi 7p na koncie nie dalem rady oddzwonic
Avatar użytkownika
poszukiwacz
Rozeznany
 
 
Posty: 182
Wiek: 40
Dołączył: 25 gru 2009, 07:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez shiro » 24 cze 2011, 15:52 Re: gry fabularne

ja dzwonie caly czas, ale nie moge sie wstrzelic kiedy jestes przy telefonia akurat :D

teraz wiem jak sie czuja ci wszyscy od ktorych mam ciagle nieodebrane polaczenia :D

Dodano: -- 24 cze 2011, o 16:00 --

No nic probowalem :D pozdry

shiro
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Dołączył: 7 mar 2011, 13:47
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lackmale » 24 cze 2011, 16:02 Re: gry fabularne

w przyszlym tyg? od poniedziałku do czwartku o każdej godzinie. ;]
Avatar użytkownika
lackmale
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 14 maja 2011, 16:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez poszukiwacz » 26 cze 2011, 14:09 Re: gry fabularne

lackmale, kurcze akurat te dni najmniej mi pasuja... no nic moze we czwartek w centrum. ktos jeszcze?

...........
Co do mojego pomyslu z kampania.
proponuje zaczac od opracowania szczegolow dotyczacych naszych wybranych wczesniej pomocnikow i przyjaciol (powodzenia dla Grafa Christiana :P). Ponad to niech kazdy z nas wymysli mniej lub bardziej szczegolowo kilka rodow szlacheckich - duzych i znanych,ze sojego kraju pochodzenia, badz tez z zagranicy. (maksymalnie 5)
W ten sposob razem stworzymy cos w stylu ogolnej listy najwazniejszych osobistosci w dominium. Papiezem, cesarzem i rodzina krolewska zajmiemy sie razem.

Nasze postacie moga lecz nie musza pochodzic ze znanych rodzin. Niezaleznie od tego nasza historia oraz tajemnica musi zostac wpleciona w historie dominium.

Jedna z wielkich zalet uczestniczenia w kampanii bedzie to iz nasze postacie beda mialy wyrazny powod by podrozowac razem.
Avatar użytkownika
poszukiwacz
Rozeznany
 
 
Posty: 182
Wiek: 40
Dołączył: 25 gru 2009, 07:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Pablo XIII » 28 cze 2011, 06:46 Re: gry fabularne

Co do spotkania wprowadzajacego to moze byc i czwartek. Chwilowo mam utrudniony dostep do netu jako ze mi sieciowka padla. Na chwile obecna czekam na kuriera ale w razie czego to nadal jestem w robocie 8 godzin dziennie na necie. ewentualnie jakby cos sie mialo zmieniac to wyslijcie jakiegos smsa.

Co do moich przyjaciol to nie wiem czy wam wspominalem ale papiez byl moim ojcem a cesarz matka (czasem sie zmieniaja). Bardzo mnie kochaja i zrobili by dla mnie wszystko. :D nie mam innych przyjaciol - nie potrzebuje. :mrgreen:

A tak bardziej na powaznie to zabiore sie za to w najblizszym czasie. Co do bardzo waznych rodzin szlacheckich to w opdreczniku w opisie krain mozna znalezc duzo ciekawych informacji i pomyslow odnosnie waznych osobistosci. Mysle iz mozna by je z powodzeniem wykozystac, co zreszta bylo moim planem na najblizsza sesje prowadzona przeze mnie.
Avatar użytkownika
Pablo XIII
Raczkujący
 
 
Posty: 86
Wiek: 41
Dołączył: 15 mar 2007, 15:04
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lackmale » 28 cze 2011, 16:34 Re: gry fabularne

no to czwartek. o ktorej i gdzie??
Avatar użytkownika
lackmale
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 14 maja 2011, 16:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez poszukiwacz » 29 cze 2011, 20:19 Re: gry fabularne

sorrry jednak nie dam rady jutro. Moze ktos inny, jamam za duzo na glowie w tym tyg. Przyszly moze?

Co do gry - w piatek zapraszam jesli wyrazacie checii wole.
Avatar użytkownika
poszukiwacz
Rozeznany
 
 
Posty: 182
Wiek: 40
Dołączył: 25 gru 2009, 07:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Pablo XIII » 30 cze 2011, 06:36 Re: gry fabularne

Poszukiwacz - jutro mi pasuje jak najbardziej i jestem za. Sobota niestety jak dla mnie odpada w godzinach wieczornych. Ale mozna pomyslec o transformerach w te sobote (ew. niedziele)

Lackmale - powiedzialem A to i powiem B. Zreszta i tak nie mam dzis nic lepszego do roboty wiec jesli chcesz sie nadal spotkac to daj znac. Nie wiem jak z Shiro bo sie nic w koncu nie odezwal. W kazdym badz razie sprawdz PW.
Avatar użytkownika
Pablo XIII
Raczkujący
 
 
Posty: 86
Wiek: 41
Dołączył: 15 mar 2007, 15:04
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez poszukiwacz » 30 cze 2011, 16:32 Re: gry fabularne

transformery kuurde poszedlbym ale mam wesele w weekend (nie moje :D )
Avatar użytkownika
poszukiwacz
Rozeznany
 
 
Posty: 182
Wiek: 40
Dołączył: 25 gru 2009, 07:46
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do HYDE PARK

cron