KONKURS! Super nagroda!! ;)

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

Gdzie biegnie/przed czym ucieka dziewczyna w filmie?

Ankieta wygasła 6 lip 2010, 22:24

lubi biegać
1
7%
biegnie do pracy
1
7%
biegnie z pracy
0
Brak głosów
ucieka przed kamerzystą :)
4
27%
realizuje nagrodę główną z poprzedniego konkursu, ale ma mało czasu:)
3
20%
biegnie po żeton do telefonu
3
20%
inne
3
20%
 
Liczba głosów : 15

MężczyznaPostNapisane przez studio57 » 6 cze 2010, 22:24 KONKURS! Super nagroda!! ;)

witajcie! ogłaszam konkurs na najlepszą interpretację filmu krótkometrażowego "manada hrudaya" ;)

Pytanie brzmi: GDZIE BIEGNIE/ PRZED CZYM UCIEKA dziewczyna w tym filmie.

http://www.youtube.com/watch?v=H96txdEE3wY

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/H96txdEE3wY&hl=pl_PL&fs=1&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/H96txdEE3wY&hl=pl_PL&fs=1&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>




SUPER NAGRODA!

Nagrodą główną dla autora najlepszej interpretacji jest: JEDNODNIOWA PIESZA WYCIECZKA PO BIRMINGHAM I OKOLICACH BEZ PRZEWODNIKA I BEZ WYŻYWIENIA (dojazd własny). Do realizacji w przeciągu 2 tygodni od zakończenia konkursu.

Fundatorem nagrody jest reżyser.
uuuuuuu uuuu uuu uuuuu uuu uuuuuu don't worry , be happy.
Avatar użytkownika
studio57
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 46
Dołączył: 1 lis 2009, 23:42
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mlr » 8 cze 2010, 06:44 Re: KONKURS! Super nagroda!! ;)

hm...z całym szacunkiem gościu montujesz ciekawe klipy...mam jakies przebłyski z wcześniejszego......jakkolwiek co do interpretacji to wiekszej filozofii nie widze choć em nastukany że ledwo na oczy widze....jak dla mnie to ucieka przed samą sobą, decyzją wykonania tego telefonu być moze nieśmiałość czy też złe doświadczenia choć raczej to pierwsze. na marginesie widziałem juz coś o podobnym klimacie http://www.youtube.com/watch?v=oJWOVJuhlAM&feature=fvst. Pewnie sie myle co do iterpretu, ale jeśli nie to nagrode przekazuje Tobie najlepiej w godzinach szczytu dla weny sfilmowania tej rozpedzonej, ślepej masy której ja jak ognia unikam. pozdro MLR

mlr
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 3 sty 2009, 21:10
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 8 cze 2010, 07:15 Re: KONKURS! Super nagroda!! ;)

nie ma takiej odpowiedzi w ankiecie ale ewidentnie widać że się odchudza :!: :!: :!: ;)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez studio57 » 8 cze 2010, 22:30 Re: KONKURS! Super nagroda!! ;)

no miśki!! do boju!!


oprócz zasugerowanych, mamy na razie tylko dwie interpretacje!

Nagroda jest zbyt cenna by tak po prostu ją sobie odpuścić! ;) a napewno po cięzkiej pracy znajdziecie nieco energii by wykminić o co chodzi :)
uuuuuuu uuuu uuu uuuuu uuu uuuuuu don't worry , be happy.
Avatar użytkownika
studio57
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 46
Dołączył: 1 lis 2009, 23:42
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez claudia » 8 cze 2010, 22:52 Re: KONKURS! Super nagroda!! ;)

Ja nie wiem dokąd biegnie ale jest naprawdę szybka –
najpierw jest w parku, za parę sekund gdzieś na ulicy potem w centrum, parku, nad kanałem chyba, i tak w kółko - kupy to sie nie trzyma.
Poza tym fajny montaż

claudia
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Dołączyła: 10 mar 2009, 20:13
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez studio57 » 8 cze 2010, 23:30 Re: KONKURS! Super nagroda!! ;)

hehhe no dalej dalej :D

Podsumujmy:

- jest szybka i sie nie trzyma kupy ;)
- odchudza się
- jest mega zagubiona i ucieka przed samą sobą

w ankiecie ci co idą na łatwiznę najczęściej podają, że ucieka przed kamerzystą, realizuje nagrodę i biegnie po żeton;)


coraz lepsze pomysły :) za niedługo jak będę robił film to po prostu zrobię a potem się spytam o co mi chodziło :P dużo łatwiej:)

[ Dodano: Sro Cze 09, 2010 00:32 ]
claudia jest blisko ;) bo jak widać od samego początku.... wchodzi do budki w mieście a wychodzi z "tej samej" budki w polu.... więc kupy się nie trzyma z jakiegoś powodu :D
uuuuuuu uuuu uuu uuuuu uuu uuuuuu don't worry , be happy.
Avatar użytkownika
studio57
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 46
Dołączył: 1 lis 2009, 23:42
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 9 cze 2010, 10:49 Re: KONKURS! Super nagroda!! ;)

nie ucieka a szuka,
a było tak,
zaszła w ciążę i postanowiła zadzwonić do kliniki,
kiedy się wahała, dostrzegli ją kosmici i postanowili przenieść do świata równoległego,
bo spodobały im się dresy,
bohaterka zauważyła zniknięcie miasta i zaczęła go szukać,
w międzyczasie nadszedł Doctor Who z odsieczą,
bo też spodobały mu się dresy,
i postanowił zwerbować ją do kolejnej serii odcinków,
w ten sposób odnalazła telefon w miejscu gdzie był,
i wszystko dobrze się skończyło,
przynajmniej dla niej.
ps. czy nagrodę można przekazać na cele dobroczynne?
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez studio57 » 9 cze 2010, 12:40 Re: KONKURS! Super nagroda!! ;)

hehehe!!

A propos nagrody... jesteś blisko, ale dajmy jeszcze szanse innym. Oczywiście nagrodę można nawet sprzedać jeśli się ma ochotę:)
uuuuuuu uuuu uuu uuuuu uuu uuuuuu don't worry , be happy.
Avatar użytkownika
studio57
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 46
Dołączył: 1 lis 2009, 23:42
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 9 cze 2010, 12:42 Re: KONKURS! Super nagroda!! ;)

A mi sie wydaje ze jej chce sie siku.Chciala najpierw gdzies zadzwonic lecz ja siusiu przycisnelo,wiec biegla i szukala jakiejs toalety,chciala zrobic siku w krzakach,lecz miala wrazenie ze ktos ja obserwuje ciagle wiec biegla szukajac odpowiedniego miejsca,wbiegla na stacje metra ale tam wszystkie kible byly pozajmowane.Biegla i szukala dalej w koncu wpadla na pomysl ze wroci do tego tel i zadzwoni po TOITOJA

Jesli wygram to wygrana przekazuje na cele charytatywne :)
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 9 cze 2010, 13:37 Re: KONKURS! Super nagroda!! ;)

no dobra,
poważnie,
przekaz jest dość prosty,
pod warunkiem, że się zauważy zmianę otoczenia wokół telefonu,
nie zwlekaj z podjęciem decyzji bo w tym czasie wszystko może się zmienić,
i trzeba będzie się nieźle natrudzić,
by wrócić do punktu wyjścia
:mrgreen:
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez jed » 9 cze 2010, 17:26 Re: KONKURS! Super nagroda!! ;)

Ladna dziewczyna, jak zmienisz nagrode to zgadne w trymiga.

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 9 cze 2010, 19:04 Re: KONKURS! Super nagroda!! ;)

To może chodzi o to że "czas goni nas"? albo "dąż do celu mimo wszystko" ? Mi tam nagroda PASI chociaż mogła by być z jakimś dodatkowym obciążeniem :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Maciej 25 » 9 cze 2010, 22:30 Re: KONKURS! Super nagroda!! ;)

aaaaa ja myślę , że dostała obstrukcji może i nawet trochę popuściła bo wciąż się ogląda za siebie :mrgreen: czy czasami nikt nie zauważył plamy na spodniach!
w między czasie szuka kibla!
Więc 2 w 1 i ucieka i szuka.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Maciej 25
Rozeznany
 
 
Posty: 117
Wiek: 38
Dołączyła: 9 mar 2010, 12:38
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez studio57 » 17 cze 2010, 11:06 Re: KONKURS! Super nagroda!! ;)

ZBLIŻA SIĘ CZAS ROZWIĄZANIA KONKURSU!! Ja już mam swojego kandydata do nagrody! A Ty masz?? ;)
uuuuuuu uuuu uuu uuuuu uuu uuuuuu don't worry , be happy.
Avatar użytkownika
studio57
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 46
Dołączył: 1 lis 2009, 23:42
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 23 lip 2010, 22:02 Re: KONKURS! Super nagroda!! ;)

no i jak się zakończył konkurs? dlaczego nie otrzymałam nagrody? ;)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK