Jakiej Muzyki Sluchacie? :)

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez aloain » 5 cze 2011, 19:14 Re: Jakiej Muzyki Sluchacie? :)

D'n'B Cały Czas! Mnimal, Dubstep, Schranz, Hardcore, dobre Electro.
Reggae, Jungle
GOA
Shpongle
Hip-Hop
Rock, Punk
"Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego."

aloain
Rozeznany
 
 
Posty: 114
Wiek: 38
Dołączył: 20 sty 2010, 06:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Marcin9393 » 5 cze 2011, 19:35 Re: Jakiej Muzyki Sluchacie? :)

Hardstyle, techno, trance i hardtrance
Avatar użytkownika
Marcin9393
Początkujący
 
 
Posty: 14
Wiek: 30
Dołączył: 13 mar 2011, 18:10
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez GosiaXSL » 16 cze 2011, 16:04 Re: Jakiej Muzyki Sluchacie? :)

wszystkiego po troszku, oprócz ostrego metalu ;)
uwielbiam Metallice, Nirvanę, a ostatnio zakochałam się w Kings of Leon ;)
Maroon 5 też jest super ;)

GosiaXSL
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 23 lut 2011, 09:54
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez iducha » 19 cze 2011, 09:50 Re: Jakiej Muzyki Sluchacie? :)

Polski Rap, Minimal, i trochę komercji ;)
Avatar użytkownika
iducha
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 35
Dołączyła: 19 cze 2011, 09:25
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/ Stratford-Upon-Avon
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 19 cze 2011, 11:54 Re: Jakiej Muzyki Sluchacie? :)

Razor, swietny avat :) a sluchales nowej plytki hugh lauriego? jesli lubisz takie spokojne troche bluesowe klimaty to plyta jest swietna .polecam
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 19 cze 2011, 14:40 Re: Jakiej Muzyki Sluchacie? :)

Też lubię Doktora House'a :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez GosiaXSL » 19 cze 2011, 15:38 Re: Jakiej Muzyki Sluchacie? :)

słuchałam, ale jednak mam Hugh Lauriego w pamięci tylko jako aktora, takie małe "anty", jednak no, facet ma talent niewątpliwie ;)

GosiaXSL
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 23 lut 2011, 09:54
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 28 cze 2011, 16:20 Re: Jakiej Muzyki Sluchacie? :)

Blues. Jeset wielkim fanem Dzemu, moze nawet nie Dzemu tylko Ryska

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Iwona123 » 11 lip 2011, 18:45 Re: Jakiej Muzyki Sluchacie? :)

slucham redhooknoodles, hyperaptive, jacekdupa, iRatz, Jeffrey L,
Alice Olivia, Shanon Lynn... KoreXproductionS, zastanawiam sie czy ktos wogule probowal posluchac muzyki robionej z pasji, amatorsko w domu, potem wrzucanej na YT...
Ktos wczesniej wspomnial ze wraz z mp3, itunes skonczyla sie era prawdziwej muzyki, a mi sie wydaje ze dzieki youtube, myspace, soundcloud prawdziwa muzyka, talent i pasja moga dotrzec do takich sluchaczy jak ja, ktorzy cenia nowe, orginalne produkcje.
Z wymienionych wyzej, lubie dubstep, europejski rap, uwielbiam Adele za jej glos, zdolnosci pisania poruszajacych tekstow i zdrowy rozsadek, moglabym w nieskonczonosc wymieniac, czesto wlaczam sobie Plan B, bo lubie jego glos i styl, zarowno w pierwszysch zbuntowanych utworach, jak i z ostatniego albumu, a kawalki nagrane z chase and status to wedlug mnie mistrzostwo.
PS, a w weekendy sprawiam sasiadom uczte w towarzystwie Chopena, Czajkowskiego, Vivaldiego na pelnej mocy glosnikow, klasyka lagodzi obyczaje i dzieki tej muzyce swietnie mi sie mieszka na mojej ulicy ;P

Fani muzyki fajnej laczmy sie ;P

Iwona123
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 11 lip 2011, 16:57
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Seb20 » 11 lip 2011, 23:49 Re: Jakiej Muzyki Sluchacie? :)

Punk! Oi! Street Punk! :twisted:
Avatar użytkownika
Seb20
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 33
Dołączył: 5 lip 2011, 20:57
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Sierotka Marysia » 12 lip 2011, 13:04 Re: Jakiej Muzyki Sluchacie? :)

Excision, Datsik, Flux Pavilon, Skrillex, Engine Earz
Burial, Borgore, Noisia, PRODIGY !!!!! -> Ulubione
A ogolnie to Dubstep (oczywiscie w dobrym wykonaniu ciezkiej wiertarki i rozk.urwijacego basu ) Techstep, Neurofunk, Breakcore, DnB, Liquid DnB :] Troche oldskoolowych brzmien :)

Polecam do odsłuchu
http://soundcloud.com/excision/sets/exc ... -2009-mix/
:zakaz:

Poza tym kocham M. Jacksona, Beyonce, Róisín Murphy [;
Avatar użytkownika
Sierotka Marysia
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 12 lip 2011, 12:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kentstreet » 13 lip 2011, 15:58 Re: Jakiej Muzyki Sluchacie? :)


kentstreet
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Dołączyła: 28 cze 2011, 23:13
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez żółw » 22 lip 2011, 16:38 Re: Jakiej Muzyki Sluchacie? :)

dużo dubstepu, jednak tego bezwiertarkowego :) głównie rzeczy z hotflush'a , hessle audio, hyperdub,echodub, numbers.... i tak długo jeszcze moge w sumie. również świeżych brzmień basowych poza dubstepem, future garage'u sporo generalnie forward thinking bass music, bo coraz trudniej to wszystko zaszufladkować. poza tym całkiem sporo grime'u i hip hopu (głównie tego trueschool'owego ) . vinyle też zbieram, jednak moja kolekcja na razie leży i sie kurzy w pl, do czasu aż tutaj nie zakupie sobie jakichś gramofonów. sam też sobie klepie jakieś future bass biciki.
jakby ktoś miał ochote na odsłuch to zapraszam : http://soundcloud.com/sbtls

żółw
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 22 lip 2011, 16:22
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez czarownica1989 » 30 lip 2011, 20:34 Re: Jakiej Muzyki Sluchacie? :)

rock, punk, punkrock, gotyk xD

czarownica1989
Początkujący
 
 
Posty: 21
Wiek: 34
Dołączyła: 1 lip 2011, 11:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jajco » 2 sie 2011, 19:19 Re: Jakiej Muzyki Sluchacie? :)

słucham wszystkiego co się da słuchać ,trance,elektronikę przez rock,metal do muzyki poważnej

Jajco
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 16 cze 2011, 19:28
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK