Prawda o brytolach oczami naszego rodaka

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

PostNapisane przez Guest » 9 paź 2011, 10:41 Re: Prawda o brytolach oczami naszego rodaka

Prawda jest taka, ze Polacy w europie uwarzani sa za za bande pijakow, zlodzieji itd... (sami sobie zapracowalismy na taka opinie) a o Anglikach nikt tak nie mysli. Prawda jest taka my Polacy swieci nie jestemy ale wydaje mi sie, ze wlasnie Anglicy sa jeszcze gorsi i fajnie, ze ktos to pokazal.

Dodano: -- 9 paź 2011, o 10:42 --

Prawda jest taka, ze Polacy w europie uwarzani sa za za bande pijakow, zlodzieji itd... (sami sobie zapracowalismy na taka opinie) a o Anglikach nikt tak nie mysli. Prawda jest taka my Polacy swieci nie jestemy ale wydaje mi sie, ze wlasnie Anglicy sa jeszcze gorsi i fajnie, ze ktos to pokazal.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez asia77 » 9 paź 2011, 12:34 Re: Prawda o brytolach oczami naszego rodaka

ja sie podpisze pod wypowiedzia Anastazji i Karolinabirmingham. Po anglikach i tak wiemy czego sie spodziewac, wiec szoku nie ma, to ze patrza na inne narodowosci a nie na siebie, a co tu wlsanie robimy, patrzymy na anglikow a nie na siebie. Chcialabym spotykac wiecej polakow co trzymaja sie razem, a nie jeden drugiemu ... I tych fajnych polakow pozdrawiam ;)
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez artkor » 9 paź 2011, 16:09 Re: Prawda o brytolach oczami naszego rodaka

Draco napisał(a):Anastazja, mysle, ze kolega chcial zauwazyc jedno, ze to brytyjczycy obsmarowuja wszystkie narodowosci, lacznie z polakami na czele a nie widza samych siebie..


Jak się im do kraju tyle tych narodowości zjechało to nie dziwne że wszystkich obsmarowują :mrgreen:

artkor
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Dołączył: 22 cze 2010, 23:22
Reputacja: 16
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK