Prawda o brytolach oczami naszego rodaka

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Okrutnik » 8 paź 2011, 14:07 Prawda o brytolach oczami naszego rodaka

szkoda ze to nie bylem ja :/ czas powrocic do aktywnego street photo

macie linka do fotek http://current.com/1l42m4c
fajne fotki :D po imprezie i w trakcie, burdy , pijanstwo itp czas zaczac weekend :D
LINIA FRONTU JEST NIEWIDOCZNA
PRZEBIEGA PRZEZ
SERCA
Avatar użytkownika
Okrutnik
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Wiek: 37
Dołączył: 13 sie 2011, 21:58
Reputacja: 29
Pokojowy

Pokaż jeszcze prawdę o polaczkach. O ich waleniu w kanał co weekend.....

KarolinaBirmingham
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 4 sie 2011, 16:07
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 8 paź 2011, 19:46 Re: Prawda o brytolach oczami naszego rodaka

Okrutnik, Ale to zadna nowosc :P I tak jak napisala KarolinaBirmingham, Polaczki wcale nie sa lepsi,najlatwiej krytykowac innych, a swoich wad i upokarzajacych zachowan nie zauwazac..........
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 8 paź 2011, 19:59 Re: Prawda o brytolach oczami naszego rodaka

Anastazja, mysle, ze kolega chcial zauwazyc jedno, ze to brytyjczycy obsmarowuja wszystkie narodowosci, lacznie z polakami na czele a nie widza samych siebie...

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 8 paź 2011, 20:15 Re: Prawda o brytolach oczami naszego rodaka

Draco,
ta sama refleksja...
jeden podpis pod fotami
British Empire
hehehe
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 8 paź 2011, 20:34 Re: Prawda o brytolach oczami naszego rodaka

Draco napisał(a): to brytyjczycy obsmarowuja wszystkie narodowosci, lacznie z polakami na czele a nie widza samych siebie...


No moze i masz racje,ale czy Polacy nie robia podobnie?Absolutnie nie chce nikogo bronic,ale chcialam zauwazyc,ze Polacy rowniez lubia obsmarowac innych a samych siebie uwazaja za cacy narod.Mozna by sobie tak caly czas pileczke odbijac :)
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 8 paź 2011, 20:40 Re: Prawda o brytolach oczami naszego rodaka

Oj to prawda Polacy nie sa wcale lepsi od Anglikow,a mentalnosc by krytykowac innych to chyba z mlekiem matki wypijaja,a raczej wypijamy ;)
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 8 paź 2011, 20:44 Re: Prawda o brytolach oczami naszego rodaka

ja matka nigdy nie bede wiec ode mnie niestety dziecko nic nie wypije :) a szkoda bo ja niepijacy jestem :)

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 8 paź 2011, 20:45 Re: Prawda o brytolach oczami naszego rodaka

Draco, A Ty sam jak byles karmiony? ;) hehe

Dodano: -- 8 paź 2011, o 20:47 --

Tam zamiast wypijamy raczej powinnam napisac wypilismy :) No chyba ze ktos ciagle na cycu siedzi :P
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 8 paź 2011, 20:54 Re: Prawda o brytolach oczami naszego rodaka

Dalijka napisał(a):Draco, A Ty sam jak byles karmiony?


tego to nei wiem i chyba wole nie wiedziec :mrgreen:

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 8 paź 2011, 21:09 Re: Prawda o brytolach oczami naszego rodaka

Facet sfotografowal to co widzial, zdjecia zostaly wystawione na Festiwalu Fotografii Prasowej w Perpignan we Francji i zebraly owacje na stojaco, czyli odniosly spory sukces, nie sadze jednak by tak sie stalo ze wzgledu na to ze sa na nich akurat anglicy, po prostu sa dobre, zarowno warsztatowo jak i bardzo realistyczne. Nie rozumiem po co to cale wyzywanie od polaczkow od razu.

Nie wiem czy moge, najwyzej admin wytnie. Daje link do strony na ktorej mozna znalezc wiecej zdjec Macieja Dakowicza, zarowno z tej "kolekcji" jak i innych, sa naprawde ciekawe i warto zobaczyc: http://cargocollective.com/maciejdakowicz
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 8 paź 2011, 21:20 Re: Prawda o brytolach oczami naszego rodaka

ewela119,
oglądałem, świetne foty,
dzięki za linka
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Okrutnik » 8 paź 2011, 22:17 Re: Prawda o brytolach oczami naszego rodaka

ewela119 napisał(a):Facet sfotografowal to co widzial, zdjecia zostaly wystawione na Festiwalu Fotografii Prasowej w Perpignan we Francji i zebraly owacje na stojaco, czyli odniosly spory sukces, nie sadze jednak by tak sie stalo ze wzgledu na to ze sa na nich akurat anglicy, po prostu sa dobre, zarowno warsztatowo jak i bardzo realistyczne. Nie rozumiem po co to cale wyzywanie od polaczkow od razu.

Nie wiem czy moge, najwyzej admin wytnie. Daje link do strony na ktorej mozna znalezc wiecej zdjec Macieja Dakowicza, zarowno z tej "kolekcji" jak i innych, sa naprawde ciekawe i warto zobaczyc: http://cargocollective.com/maciejdakowicz


Ewela dokladnie z ust mi to wyjelas
wrzucilem na szybko linka zebyscie poogladali fajne fotki , mogli sie troche posmiac a tu zaczyna sie polaczkowanie rozminianie narodow itp
Wiem dokladnie jacy my jestesmy mieszkalem wczesniej w Rugby tam polakow jest od cholery i sie poznalem na kilku . Menagerach co im odpier.... a byli wporzo kumplami , o ludziach co podostawali kontrakty i czuli sie wazniejsi mimo ze pracuja na magazynach . Jak bym chcial dac upust moim emocjom na forum to ten temat byl by niedlugo po tym zamkniety i to nie ze wzgledu na przeklenstwa , a prawde ktora moze nie ktorych zabolec
Co do fotografii sam jestem fotografem i gdy dzis przylookalem temat w Coolturce bardzo mnie ucieszylo ze moj rodak tsakie fajne foty robi i ze stal sie slawnym zazdroszcze mu ze ma okazje tak duzo podrozowac :D
Ewelka rowniez widzialem ta stronke naprawde zdjecia oglada sie duzymi oczyma
Draco tez nie jako przemowil za mnie bo Angoli kojarzy sie a ludzi z klasa z jakims statusem , tymczasem widzimy sami jak jest nie preszkadzaja im smiecie z fastfoodow obsceniczne gesty , pijanstwo a jak w pracy rozmawiam z angolami to na wiesc o jestes z Polski oo Vodka . To robi mi sie nie dobrze wiecej takich fotek i bardziej kreatywnych polakow a poprawimy swoj wizerunek :D
LINIA FRONTU JEST NIEWIDOCZNA
PRZEBIEGA PRZEZ
SERCA
Avatar użytkownika
Okrutnik
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Wiek: 37
Dołączył: 13 sie 2011, 21:58
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 8 paź 2011, 22:58 Re: Prawda o brytolach oczami naszego rodaka

Czytalam wlasnie ze zdjecia te odbily sie szerokim echem w angielskiej prasie, z tym ze tam nikt raczej nie jechal po autorze ze sfotografowal pijanych anglikow tylko wlasnie wiekszosc dziennikarzy wyrazalo zazenowanie tym ze anglicy tak sie zachowuja gdyz wlasnie "w swiecie" uchodza za ludzi z klasa, powsciagliwych i kulturalnych, jak sie okazuje ten wizerunek jest chyba troszke nieaktualny i nad tym glownie ubolewali dziennikarze w swoich artykulach. Oczywiscie byly tez glosy oburzenia, no ale wcale nie dziwne, jak juz niejednoktotnie moglismy sie przekonac chociazby tu na forum jak zaczynaja "smarowac na naszych" to trzeba sie odszczekac :roll:
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 8 paź 2011, 23:02 Re: Prawda o brytolach oczami naszego rodaka

swietne facet zdjecia robi naprawde, a co do samego tematu imprezowania to patrzac po klubach chyba jednak anglicy nas przebijaja a zwlaszcza angielki..bez piwa w reku przez 5 minut ciezko zobaczyc.....;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK