Ku przestrodze Islam

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 27 kwi 2012, 23:20 Re: Ku przestrodze Islam

bogini8 napisał(a):chyba naprawde jestes fanka islamu,


Nie nie jestem fanka, ni ziebi mnie to ni grzeje. Nie moj cyrk nie moje malpy. Nie siedze caly dzien na kompie wiec nie widzialam nigdzie indziej zadnego artykulu na ten temat a Ty tu wyskakujesz z linkiem z pudelka, ktory na co dzien pisze o sztucznych dupach i cyckach celebrytek i ktora lepiej sie gdzies tam ubrala albo ktorej sie spocilo pod pacha, wiec nie dziw sie ze nie wzielam na serio czegos co zostalo zalinkowane z pudelka
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany
Góra
-1

MężczyznaPostNapisane przez godziogodzio » 28 kwi 2012, 09:51 Re: Ku przestrodze Islam

AdamBoltryk napisał(a):Nie, żebym kogoś bronił, ale jak to mówią - Przyganiał sagan garnkowi...
To w kwestii próby wprowadzenia w UK darmowych pigułek "po" dla 13 latek. Więc nie wiem o co halo i czym to się różni? Tam przynajmniej wszystko zostaje w rodzinie...

Pozdrawiam


Rozni sie chocby tym ze w panstwie islamskim taka 14 latka zostanie zmuszona sila do poslubienia jakiegos dziadka a w przypadku odmowy zgwalcona i/lub ukamienowana. A w UK nikt nikomu sila do dzioba nie wciska pigulki poki co.

godziogodzio
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Dołączył: 16 kwi 2012, 20:23
Reputacja: -9
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 28 kwi 2012, 09:57 Re: Ku przestrodze Islam

AdamBoltryk, boshe kochany ludzie... to jest czesc rzeczy ktore chca wprowadzic a chodzi glownie o nekrofilie...no ale jesli jest to dla was zjawisko najnormalniejsze w swiecie...to spoko juz nic nie mowie..


ewela119, no tak artykul o sztcznych cyckach mozna z cala pewnoscia porownac do o artykulu do zezwoleniu na sex ze zwlokami zony...;)
i tez nie siedze caly dzien na kompie, artykul znalazlam przypadkiem, a reszte linkow znalazlam i wkleilam specjalnie dla ciebie ;)

godziogodzio napisał(a):Rozni sie chocby tym ze w panstwie islamskim taka 14 latka zostanie zmuszona sila do poslubienia jakiegos dziadka a w przypadku odmowy zgwalcona i/lub ukamienowana. A w UK nikt nikomu sila do dzioba nie wciska pigulki poki co.
otoz to!popieram wypowiedz w 100%


AdamBoltryk napisał(a):To w kwestii próby wprowadzenia w UK darmowych pigułek "po" dla 13 latek.
a to akurat moim zdaniem jest dobre, bo 12-13latki pladza tu w uk dzieci na potege i marnuja sobie mlodosc, wiec nie wiem jak to mozna porownac do zmuszania poslubienia kogos i sluzenia mu cale zycie..jak juz kolega wyzej napisal...i tak z cala pewnoscia wszystko zostaje w rodzinie...no sex z zona sasiada po smierci to juz bylaby czysta perwersja...a sex ze swoja zmarla zona jest czyms calkowicie naturalnym....no i zostaje w rodzinie przeciez...

wyrwales jedno zdanie z calego artykulu....a co z cala reszta?? te kobiety i tak maja przechlapane a jeszcze chca im calkowicie zabronic studiowania czy pracy po slubie...zostana zamkniete w klatce i traktowane jak zwierzeta rozrodcze, a po smierci beda jeszce gwalcone... tak gwalcone, bo żonę tez mozna zgwalcic uprawiajac z nia sex bez jej zgody, a taka zgode cezko uzyskac od truposzki...
..nie dosc ze sa ponizane za zycia to jeszcze beda i za smierci...dla mnie to jest po prostu ....ehh..szkoda slow..
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 28 kwi 2012, 10:46 Re: Ku przestrodze Islam

godziogodzio napisał(a):Rozni sie chocby tym ze w panstwie islamskim taka 14 latka zostanie zmuszona sila do poslubienia jakiegos dziadka a w przypadku odmowy zgwalcona i/lub ukamienowana. A w UK nikt nikomu sila do dzioba nie wciska pigulki poki co.

O ile dobrze pamiętam lekcje, to kiedyś w Polsce 12-latki wydawano za mąż za dziadki. a jak nie to do klasztoru... O gwałtach nic nie piszą skryby, bo to fakt wstydliwy. Ale założę się, że nie było to wyjątkowe.
Fakt - kamienowanie trudno porównać do klasztoru. Może tylko tyle, że krócej się męczą.

bogini8 - generalizujesz. Nie, żebym tego bronił i żeby mi się to podobało. Ale według Twojego punktu widzenia to każda zmarła będzie gwałcona po śmierci... Bzdura na kółkach.
A co do kształcenia - zrozumcie w końcu, że to jest inna kultura, wyznanie, tradycje, historia itd. Czy kobiety z plemienia Yugui również będziesz wysyłać do szkół?

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez godziogodzio » 28 kwi 2012, 11:01 Re: Ku przestrodze Islam

O ile dobrze pamiętam lekcje, to kiedyś w Polsce 12-latki wydawano za mąż za dziadki.

Tak wiec prawo wydawania dziewczynek 14 letnich za maz cofa Egipt przeszlo 1000 lat wstecz.Slusznie zauwazyles.

Fakt - kamienowanie trudno porównać do klasztoru. Może tylko tyle, że krócej się męczą

Nie wiem dlaczego szydzisz z kogos kto chce isc do klasztoru. Czytasz Gazete Wyborcza? :?

Nie, żebym tego bronił i żeby mi się to podobało. Ale według Twojego punktu widzenia to każda zmarła będzie gwałcona po śmierci...

Czyli jak powiedzmy tylko co 3 trup bedzie gwalcony to dobrze? :) Paranoja

godziogodzio
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Dołączył: 16 kwi 2012, 20:23
Reputacja: -9
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 28 kwi 2012, 11:27 Re: Ku przestrodze Islam

Ja mam w sumie dylemat moralny, bo z jednej strony jesli chcemy wtryniac sie do ich kultury, europeizowac ich na sile, musimy sie liczycz tym ze oni beda nas islamizowac, bo to naturalna konsekwencja laczenia, wymiany kultur. A ze oni maja przewage nad nami w postaci braku skrupolow i szybkiego rozmnazania sie hurtem, to raczej nasza kultura padnie.


Dwa rozumiem ze to jest dramat tamtej kultury, takie zacofanie, ale nie ukrywajmy, NIGDY ICH NIE ZMIENIMY zebysmy nie wiem jak sie oburzali, jesli oni sami w zakresie swoich spolecznosci nie znajda na tyle sily i determinacji zeby to zmienic i nie wazne tu jest jak zryty sytem spoleczny maja wg nas.


Nasuwa mi sie wiec ostatnimi czasy jeden wniosek, byc moze bledny, byc moze go zmienie, jesli nie chcemy miec Islamskiej Unii Europejskiej musimy zostawic ich samych sobie, odciac sie dosc radykalnie, bo my tu dylematy i szkoda nam kobiet, ale wierzcie mi, tam sie nie znajdzie nikt komu szkoda bedzie europejczykow w razie konfliktu.

Wspolczucie i zazenowanie ich postawa jest dla nas naturalne bo jestesmy tak wychowani i tu racje ma Adam, roznice sa nie do pokonania, chyba ze tylko teoretycznie w ksiazkach do psychologii i socjo.

Tyle ze my sie pilujemy wspolczuciem, troska, poprawnoscia polityczna, poczuciem winy... tymczasem Muzulmanim ma i bedzie to mial w d u p i e


Dodam tylko ze wcale nie jest powiedziane ze te kobiety odnalazlyby sie w nowej europejskiej rzeczywistosci, trauma wielopokoleniowa - pielegnowana bezradnosc i syndrom ofiar prawdopodobnie sprawilby ze i tak szukalyby zwiazkow z potencjalnym oprawca.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 28 kwi 2012, 12:37 Re: Ku przestrodze Islam

AdamBoltryk napisał(a):pamiętam lekcje, to kiedyś
no prosze cie...kiedys to ludzie biegali z dzidami po lasach.. mowa jest o czasach wspolczesnych i o tym co tu i teraz, a dla mnie oni nie zachowuja sie jak ludzie cywilizowani....
i nie napisalam nigdzie ze kazda kobieta bedzie po smierci gwalcona, ale wg ciebie sam fakt, ze co ktoras tak jest wg ciebie ok???

AdamBoltryk napisał(a):Fakt - kamienowanie trudno porównać do klasztoru. Może tylko tyle, że krócej się męczą.
a co to za porownanie wogole?? wieksza czesc osob idac do klasztoru idzie z wlasnej woli i nie jest to dla nich meka, taki byl ich wybor i to im przynosi spokoj i szczescie, jak mozna porownac to do kamieniowania?!! jeszce troche i zaczniesz porownywac msze w kosciele do tortur..co to za bzdurny punkt myslenia wogole...

Dodano: -- 28 kwi 2012, o 12:42 --

AdamBoltryk napisał(a):A co do kształcenia - zrozumcie w końcu, że to jest inna kultura
tak oczywiscie, ale do tej pory mialy prawo do studiowania zdobywania wiedzy a teraz chca i to im to odebrac, a ty jak zwykle odwracasz kota ogonem i wyskakujesz tu z nauka jakiegos plemienia ...nie jest tu mowa o uczeniu kogos kto cale zycie biegal z dzida po stepach tylko mowa jest o zabraniu tego co do tej pory bylo wolno tym kobietom robic, naprawde nie widzisz roznicy czy tylko udajesz?
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Agaa » 28 kwi 2012, 20:13 Re: Ku przestrodze Islam

ewela119 napisał(a):rzetelnym zrodle?


"rzetelnym" hehe, widze ze spodobalo Ci sie powiedzonko pewnego pseudointeligenta letme, ktore ciagle je powtarzal jak pisal swoje banialuki wlazac w d..e islamistom.

AdamBoltryk napisał(a):O ile dobrze pamiętam lekcje, to kiedyś w Polsce


TY chcesz rozmawiac o histrii czy o obecnych problemch na swiecie?
Bo jak o historii to nie ma problemu, ja bardzo lubie historie...... NO COMMENTS

Agaa
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 1 kwi 2010, 18:37
Reputacja: -6
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 28 kwi 2012, 20:28 Re: Ku przestrodze Islam

Tak w ogole to nie sądzicie ze tym nieboszczkom bedzie wszystko jedno? Przynajmniej zadna nie powie ze ja glowa boli :P

Poza tym to w nosie mam co maja zamiar zrobic sobie w Egipcie, jak dla mnie moga wrocic do jaskin. I jestem przekonana ze oni rowniez maja gleboko w powazaniu co Wy myslicie na ten temat, nie wiem wiec czy warto sobie "strzepic jezyki". Zajmijcie sie lepiej czyms pozytecznym

Agaa, nie wiem o kim piszesz i nie chce wiedziec. Nie interesuje mnie to bo nie mam zamiaru wglebiac sie w ta dyskusje. Kazdy kto chociaz raz odwiedzil strone www.pudelek.pl zapewne wie dlaczego zapytalam o inne zrodlo.
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Ahmeds » 28 kwi 2012, 22:17 Re: Ku przestrodze Islam

Widzę że tutaj także jest poruszony temat Islamu.
Na początku chciałbym zaznaczyć iż nie zamierzam pisać elaboraty na ten temat czy wdawać się w ostrą dyskusję.
Nie mniej jednak chciałbym postawić kilka ważnych pytań i tez.
Po pierwsze zauważyłem(przeczytałem wszystkie strony wątku) temat barbarzyńskiego islamu.
Jest to dość odważna teza jednak niezbyt zaskakująca jak na ludzi mieszkających na zachodzie,nie religijnych.
Chciałbym więc zapytać czy ktoś kiedykolwiek z Was(z ręką na sercu) przeczytał Biblię?
Ja przeczytałem i wiecie co? Biblia wyłania obraz mówiąc kolokwialnie sieczki innymi słowy każdy każdego a jest to okraszone częstym zwrotem(Bóg tak przemawia w Biblii) "Sami na siebie śmierć sprowadzili" odnosi się to oczywiście do zabicia kogoś gdyż wystąpił przeciwko religii.
Wielu jednak idzie na łatwiznę i nawet nie czytając całego tłumaczenia Koranu ocenia muzułmanów.
Ponadto proszę zastanówcie się czy to trochę nie paradoks iż wystarczy ubrać człowieka w garnitur(Politycy),w mundur(żołnierze) i spisać "kilka" słów(Prawo na Zachodzie) aby stwierdzić że mordowanie niewinnych ludzi w Afganistanie czy Iraku to misje pokojowe.
Islam a raczej muzułmanie nie są jednolitą masą choć wiem dla wielu pojęcie iż jest to jednolit jest dużo łatwiejsze tak więc dzielimy się na różne odłamy,sekty itp itd.
Nie wiem co więcej napisać gdyż nie mam zamiaru nikogo pouczać.
Co do seksu z osobą zmarłą(Mam wielu znajomych z Egiptu jak i ludzi którzy obecnie tam mieszkają) i jeśli ktoś wierzy w artykuł w gazecie - Powinien zastanowić się czy nie jest za bardzo naiwny.
Prawda dzisiaj jest taka że świat toczy rak hipokryzji.
Dlaczego nikt na przykład nie reaguje na zbrodnie w Syrii?Powód jest dość prosty(Wiem,wiem może ktoś z Was napiszę że pisze bzdury(Ale to jest niestety fakt) - Dlatego iż jest tam za dużo broni pochodzącej z Zachodu a którą kupuje łatwą reką rezim w Syrii.Czy to nie idiotyzm dzisiejszych czasów?
Wielu z Nas jest pionkami w grze politycznej.
Tak jak w Polsce rózne głupie tematy są tematami zastępczymi w polityce tak na świecie puszczanie plotek typu ta jest tematem zastępczym dla ciemnych mas która ma odwrócić uwagę od nieszczęść ludzi w wielu zakątkach globu.

A teraz coś co nie jest teatrem a ludzie w filmikach nie są aktorami - To życie pod rzadami rezimow sponsorowanych przez zachodnich polityków.
Syria
http://www.youtube.com/watch?v=WbeuYtFmcyQ&feature=fvsr
http://www.youtube.com/watch?v=SGXCNYc9 ... re=related
The way of life

Ahmeds
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączył: 12 lis 2011, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: -5
Neutralny
Góra
-2

MężczyznaPostNapisane przez relentless » 28 kwi 2012, 23:04 Re: Ku przestrodze Islam

AdamBoltryk napisał(a):O ile dobrze pamiętam lekcje, to kiedyś w Polsce 12-latki wydawano za mąż za dziadki. a jak nie to do klasztoru... O gwałtach nic nie piszą skryby, bo to fakt wstydliwy. Ale założę się, że nie było to wyjątkowe.
Fakt - kamienowanie trudno porównać do klasztoru. Może tylko tyle, że krócej się męczą.

bogini8 - generalizujesz. Nie, żebym tego bronił i żeby mi się to podobało. Ale według Twojego punktu widzenia to każda zmarła będzie gwałcona po śmierci... Bzdura na kółkach.
A co do kształcenia - zrozumcie w końcu, że to jest inna kultura, wyznanie, tradycje, historia itd. Czy kobiety z plemienia Yugui również będziesz wysyłać do szkół?


Jaki ma sens przytaczanie tego co sie dzialo wiele lat temu? Tym samym (i nie swiadomie chyba) potwierdzasz jak bardzo prymitywna jest kultura islamu piszac o odleglych czasach kultury europejskiej i porownujac to do terazniejszosci w ich krajach.
"...kamieniowanie trudno porownac do klasztoru.Moze tylko tyle ze krocej sie mecza..." - sorry, to mial bys dowcip?... ha ha ha...
Nie wazne czy jedna czy kazda bedzie gwalcona tylko chodzi tu o sam fakt jak mozna rozwazac tak chore rzeczy,pomysly w prawie i jak zorany mozg trzeba miec zeby w ogole miec ochote na cos takiego. Poza tym nie zauwazylem w bogini8 komentarzu zeby sprecyzowala jaki ma konkretnie punkt widzenia na to ani tego zeby napisala ze wszyscy beda gwalceni po smierci, wiec o jakiej generalizacji mowa. Ty odbierasz ten punkt widzenia tak a nie inaczej.Mysle ze mialbys niezle poparcie w plemieniu Yugui hehe.
bogini8 zgadzam sie z Toba w tym co piszesz ale jesli chodzi o ten seks po smierci to na szczescie okazalo sie to tylko chyba propaganda polityczna ktora szybko podlapaly media
http://www.tvn24.pl/12691,1742802,1,1,l ... omosc.html

Wracajac do ogolnego tematu, ja osobiscie nie chcialbym zeby w warszawie dzialo sie w przyszlosci to co sie dzieje dzieje dzis w londynie, paryzu czy berlinie.

Dla zainteresowanych wiecej o swietych wyczynach muzulmanow:
http://wikiislam.net/wiki/Honor_Killing_Index
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
Avatar użytkownika
relentless
Rozeznany
 
 
Posty: 205
Wiek: 41
Dołączył: 16 kwi 2011, 12:18
Lokalizacja: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputacja: 44
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Agaa » 29 kwi 2012, 01:21 Re: Ku przestrodze Islam

Ahmeds napisał(a):Nie wiem co więcej napisać gdyż nie mam zamiaru nikogo pouczać.


Chyba raczej nikt nie chce byc pouczany przez kogos kto wstydzi sie swoich wlasnych korzeni i przedstawia sie jako "ci..a Polak" bo to nic nikomu nie mowi.

Agaa
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 1 kwi 2010, 18:37
Reputacja: -6
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 29 kwi 2012, 03:30 Re: Ku przestrodze Islam

Pudelek - prasa plotkarska gdzie publikują co popadnie
http://www.dailymail.co.uk/ - to jest jedyne źródło które ociera się o wiarygodność, niemniej to też racze plotkarska prasa
http://www.secularnewsdaily.com/ - prowadzony przez amatorów portal promujący ateizm - oczywiście że ośmieszenie Islamu jest dla nich ważniejsze niż sprawdzanie źródeł bo Islam to religia
http://www.wiadomosci24.pl/ - Dziennikarstwo społeczne czyli amatorzy publikują co chcą, głównie prawicowa strona dysputy politycznej, czyli najczęściej ludzie dla których dowodzenie przewagi Chrześcijaństwa nad Islamem jest również ważniejsze niż sprawdzanie źródeł
http://narodowcy.net/ - jak wyżej tylko bardziej, bo to portal ideologicznie jednoznaczny.

Historia wiadomości:

Amr Abdul Samea (który z tego co rozumiem nie jest w rządzie) udzielił wywiadu gazecie Al Ahram w którym wspomniał o tym pomyśle ustawodawczym. W efekcie wspomniano o tym w Al-Arabiya skąd podchwyciło to Daily Mail i autor poczytnego bloga Andrew Sullivan, skąd rozeszło się wszędzie. Szczegóły tej historii (sformułowanie "czułe pożegnanie", dokładna wartość sześciu godzin), nie pochodzą z tego wywiadu tylko z cytatów jakiegoś marokańskiego imama, który nie ma nic wspólnego z egipskim rządem za to jest znanym oszołomem.

Nikt tego porządnie nie sprawdził a zwolennicy teorii że to prawda i zwolennicy teorii że to bzdura wzajemnie zarzucają sobie że też nie sprawdzili. Wczoraj ktoś z egipskiego rządu dementował tego newsa, jednak raczej przeszło to bez echa.

W sumie ja też nie wiem czy to prawda (istnieje możliwość że rząd Egiptu naprawdę zawiera takich popaprańców), ale na pewno nie można powiedzieć że jest to wiadomość z pewnych źródeł.
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 29 kwi 2012, 06:25 Re: Ku przestrodze Islam

Brawo Albiorix, większość tutaj, nie potrafi tego zrozumieć. I dają się sprowokować. Nie rozumieją, że w każdym kraju/rządzie/społeczeństwie znajdzie się jakaś Samoobrona, albo jakieś Radio Maryja...

I żeby zapobiec durnym domysłom i posądzeniom - Mi też wiele rzeczy się nie podoba, szczególnie te wymienione w tym "rewelacyjnym" artykule. Ale w odróżnieniu od Was potrafię przyjąć do wiadomości i zaakceptować, to że ktoś gdzieś myśli zupełnie inaczej. Dopóki nie próbuje tego wprowadzić tu, gdzie ja żyję.

Co do "chorych" pomysłów. Zacznijcie protestować przeciwko jedzeniu psów w Chinach. Albo stańcie w obronie biednych żabek i ślimaków z Francji. Przecież to jest obrzydliwe... Albo wytłumaczcie Hindusowi dlaczego powinien jeść wołowinę. Podejrzewam, że dla nich to właśnie jest chore...

Pozdrawiam
PS. Ech już nie będę więcej pisał w tym temacie, bo szkoda tuszu. A większość z Was i tak wie lepiej i wie doskonale co dla kogo jest ważne/dobre/lepsze.

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 29 kwi 2012, 07:35 Re: Ku przestrodze Islam

AdamBoltryk napisał(a):PS. Ech już nie będę więcej pisał w tym temacie, bo szkoda tuszu. A większość z Was i tak wie lepiej i wie doskonale co dla kogo jest ważne/dobre/lepsze.



Calkowicie zgadzam sie z tym co napisales teraz i porzednio. Ale niektorym nie wytlumaczysz, bo ludzie widza to co chca widziec a nie to co jest naprawde i kazdego racja jest "najmojsza" i koniec kropka. Dalsza dyskusja nie ma sensu
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK