Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez natalia19 » 9 lis 2011, 21:59 Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

hej chcialabym sie wypowiedziec na temat firmy cjc fur.....e, nie polecam, meble robia z jakis sklejek ze usiasc nie mozna. 2 razy w ciagu pol roku skladalismy reklamacje bez rezultatow, firma nieslowna i niedotrzymujaca terminow. syf straszny

natalia19
Przyczajony

Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wielkimar » 9 lis 2011, 22:13 Re: Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

Nie bronię ich, ale ceny są niskie więc.....
Trzeba było kupować w DFS :grin: , a tak na poważnie, to są sprzedawcy a nie producent więc nie bardzo mogą odpowiadać za kiepskie wykonanie, no i .....widziały gały co brały (skoro dwa razy usiąść nie można ). Pewnie się uda coś z tym zrobić ( skoro jest jakaś gwarancja? jak mniemam)

wielkimar
Rozeznany

Reputacja: 25
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez mmosik » 9 lis 2011, 22:14 Re: Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

bo to pewnie garażowa robota jest. hehe. Polak potrafi

Dodano: -- 9 lis 2011, 22:17 --

ceny niskie a jakość przeciętna

mmosik
Przyczajony

Neutralny

KobietaPostNapisane przez natalia19 » 9 lis 2011, 22:48 Re: Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

dokladnie, galy widzialy:) ale meble wygladaly solidnie a co sie okazuje zrobione ze zwyklych listew...masakra, gwarancja niby jest ale doczekac sie jej nie mozna, a z robic sie oczywiscie da cos z tym ---> po prostu tam nie kupowac!!

natalia19
Przyczajony

Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 9 lis 2011, 23:19 Re: Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

My kupilismy u nich kanapy juz ponad rok temu i nic im sie zlego nie dzieje a "nie maja lekkiego zycia" w domu gdzie jest zywiolowa pieciolatka i kocur :lol:

A tak swoja droga jak juz ktos wyzej wspominal to za takie ceny raczej nie ma co sie spodziewac cudow, bez obrazy dla chlopakow ale odrazu widac ze to sa meble na gora kilka lat ale napewno nie na kilkanascie czy kilkadziesiat. Nastepnym razem proponuje wybrac sie np do Ikea
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
ewela119
Wtajemniczony

Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Draco » 10 lis 2011, 02:23 Re: Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

dokladnie, popieram kolezanke ewela119, chcesz dobrze to zainwestuj, placisz psie pieniadze i jeszcze wymagasz? to albo dokladnie ogladaj towar albo miej pretensje do siebie, mentalnosc ludzi mnie czasem zadziwia, chca zlota za cene g...a. mnie teraz interesowalo dobre wyposazenie salonu wiec wydalem na sam stolik kawowy i pod tv pewnie tyle ile ty za meble do calego domu wiec co tu porownywac? chcesz jakosc to zaplac.

Draco
Zaangażowany

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 10 lis 2011, 12:01 Re: Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

Mysle ze kolega bardziej chcial pokazac ze nie warto sie wpierniczyc skoro systerm reklamacji jest niezbyt sprawny, tanie nie tanie, nie byly za free wiec firma jest jak dupa od srania zeby reklamacje uwzgledniac i w miare konkretnie sie z nich wywiazywac, zwlaszcza jesli wiedza ze sprzedaja cienki towar.

Osobiscie uwazam IKEA za srednia jakosc :D

Ale mam dobre doswiadczenia z meblami BRW z Polski, teraz sa naprawde dobre jakosciowo, w PL mam meble, ktore kupowalam tam prawie 15 lat temu i nic im nie jest :)
Pomijajc jednak jakosc samych mebli, faktycznie nie ma co wybierac firm, ktore nie dotrzymuja warunkow umowy.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Thesignerka
Rozeznany

Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Martyna20 » 10 lis 2011, 14:46 Re: Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

a ja własnie czekam na dostawe :shock:
Kyara - moj Świat !
Martyna20
Początkujący

Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 10 lis 2011, 18:41 Re: Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

Nie znam firmy i jej jakosci, ale określenie, ze meble są robione z "jakis sklejek" i "zwyklych listew" nic nie mówi, bo meble na ogół z tego robią. Z niezwykłych listw jeszcze nie wiedziałam.
Może napisz co dokładnie z nimi się stało.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Luiza
Wtajemniczony

Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez CJCFurniture » 10 lis 2011, 20:04 Re: Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

Witam.
Chciałem pozostawić ten wątek forum dotyczący naszej firmy bez komentarza jednak chciałbym wyjaśnić tą sprawę, czytając powyżej o porównaniach naszej firmy do "dupy która sra" ( z tego co wiem "dupie" od pokoleń wychodzi to całkiem dobrze)

Pani (jak wynika z nazwy użytkownika) Natalio.
Z tego co wiem na dzień dzisiejszy mamy reklamację na uszkodzony boczek w sofie narożnikowej u klienta w Coventry.
O innych problemach nic nam nie wiadomo.
Jest mi bardzo przykro, że dołączyła Pan do znikomej grupy NIE ZADOWOLONYCH klientów CJC.
Szkoda również, że nikt nie pisze tutaj o setkach ZADOWOLONYCH klientów, którzy przyjeżdzają (i wracają ponownie) do nas z całej Anglii już od 3 lat.
Na zakupiony towar ma Pani SIEDMIO DNIOWĄ GWARANCJĘ ZWROTU PIENIĘDZY, ma Pani również 12 MIESIĘCY GWARANCJI.
Dlaczego nie skontaktuję się Pani bezpośredni z nami - wymienimy na nowe jeżeli będzie trzeba.
Dlaczego wyczuwam tutaj nie uczciwą praktykę konkurencji (wyłączając z podejrzeń Sławka z ESB Fur....e).
Dlaczego niszczy Pani tak ciężko wypracowaną przez nas renomę firmy, zawsze staramy się jak najszybciej rozwiązywać po sprzedażowe problemy mimo, że mamy na to ustawowo aż 28 dni.

Pani Natalio bardzo proszę o kontakt z NAMI w sprawie uszkodzonych mebli!

Marcin Porawski
cjc fur.....e
CJCFurniture
Przyczajony

Neutralny

KobietaPostNapisane przez Drya » 10 lis 2011, 22:34 Re: Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

hm ja mam zakupione u was sofy i nie narzekam ,nadal sa całe i nadal wygodne,służą mi juz tak rok i jak nowe a majac 3 dzieci to na prawdę sukces no i ..psa :P

ewela119 :P jeszcze ktos tu powie ,ze my to z konkurencji
a tak na "powaszkę" to nie mam zastrzeżeń jak do tej pory na te firmę .
Maja wszystko opisane na stronie jak i sami odpowiadają gdy przy zakupie towaru sa jakies wątpliwości .

Drya
Raczkujący

Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez giowanni77 » 11 lis 2011, 05:40 Re: Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

to dołącze się jeszcze i ja , może troche póżno ale cóż....
rok temu kupiliśmy z żoną w owej firmie komplet 3+2 do salonu i po miesiącu trójka pękła na szwach (czyli jak dla mnie ewidentna wada fabryczna) oczywiście zgłoszona reklamacja ,trwało to parę tygodni ale sofa została wymieniona ,a co wiecej wymienili mi również dwójke (chuchając na zimne, bo mogła również pochodzić z felernej partii) ,więc jak dla mnie firma jest ok. minął rok i nic się nie dzieje więc wróciliśmy do CJC ,zakupiliśmy łóżko do sypialni i czekamy na odbiór....

giowanni77
Raczkujący

Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez meee » 11 lis 2011, 15:27 Re: Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

Ja wyposażyłem prawie cały dom w meble zakupione z CJC i jestem bardzo zadowolony z ich jakosci...
Sofy maja juz ponad rok a dalej sa świetnym stanie tak samo jak szafy, stolik i lustro.
I na 100% skorzystam z ich usług ponownie.

meee
Przyczajony

Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wielkimar » 11 lis 2011, 16:06 Re: Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

A gdzie znikła autorka wątku ??? czyżby naprawdę konkurencja ?

wielkimar
Rozeznany

Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez wasillo83 » 22 kwi 2012, 16:51 Re: Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

Moze skleja te "liche listwy"
Paranoja
Ja Jestem wlasnie na kupnie lozka I mam zamiar to zrobic w tej firmie :)

wasillo83
Początkujący

Reputacja: 1
Neutralny

Następna strona