Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez Andra7 » 5 maja 2012, 09:07 Re: Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

Witam!
Czy moze ktos wie, czy meble przed zakupem w cjc fur.....e mozna obejrzec? Jesli tak to gdzie? Probuje sie skontaktowac w tej sprawie z firma i nikt nie odpowiada... Chyba bede musiala sie udac do konkurencji!
Dziekuje za pomoc :)

Andra7
Początkujący

Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez adi221 » 2 lip 2012, 16:18 Re: Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

Firma straszna dzwonilem rano pytajac sie czy maja dany model sofy powiedzieli mi ze tak na miejscu okazalo sie ze nie ma danej sofy a ceny okazaly sie rowniez wyzsze jak pan mi przedstawil przez telefon.CJC straszny syf nie polecam

Dodano: -- 2 lip 2012, o 16:19 --

Firma straszna dzwonilem rano pytajac sie czy maja dany model sofy powiedzieli mi ze tak na miejscu okazalo sie ze nie ma danej sofy a ceny okazaly sie rowniez wyzsze jak pan mi przedstawil przez telefon.CJC straszny syf nie polecam

adi221
Przyczajony

Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Draco » 2 lip 2012, 16:44 Re: Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

Ciekawe tylko dlaczego adi221, zalogowales się tu tylko po to aby cokolwiek napisać na ich temat. Czyżby konkurencja?

Draco
Zaangażowany

KobietaPostNapisane przez nousoluna » 25 maja 2015, 16:16 Re: Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

Pytanie do osób, które składały reklamację:

Czy przy zwrocie uszkodzonej rzeczy kazali Wam płacić ponownie za przesyłkę lub przywieźć mebel na swój koszt do sklepu?

nousoluna
Przyczajony

Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agnieszka247 » 26 maja 2015, 12:31 Re: Firma ktora trzeba omijac szerokim lukiem

Ja natomiast myślę,że firma ta jest godna polecenia,-córka moja praktycznie cały dom wyposażyła z pomocą mebli zakupionych w tej firmie i pomimo dwóch czy trxech przeprowadzek,wszystkie meble (sypialnia ,pokój dziecinny,szafy,kanapy i łóżka są w świetnym stanie-naprawdę gorąco polecam CJC :)

agnieszka247
Raczkujący

Reputacja: 9
Neutralny

Poprzednia strona