Co mnie dzis wkurzylo

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 5 sty 2012, 11:09 Re: Co mnie dzis wkurzylo

Przed sylwestrem dostałem pismo z HM Revenue,
z którego wynika, że ich zdaniem jestem homoseksualistą,
choć zdecydowanie nie jestem,
a ponieważ tego rzekomego pedalstwa im nie zgłosiłem, to oni mi teraz sru...
criminal investigation, penalty itd.
Po sylwestrze zaś, jak wracałem to przykleiła się do mnie policja,
jechali za mną dobre 10 minut, gdzie nie skręce to oni też,
w końcu odpuścili, ufff
nie byłem nietrzeźwy, no ale żeby zaraz dmuchać, to jakoś bym nie chciał,
skończyło się ok, ale stresa miałem że oo oooooo oo
:mrgreen:
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 5 sty 2012, 11:20 Re: Co mnie dzis wkurzylo

testowy napisał(a):Po sylwestrze zaś, jak wracałem to przykleiła się do mnie policja,
jechali za mną dobre 10 minut, gdzie nie skręce to oni też,
w końcu odpuścili, ufff
nie byłem nietrzeźwy, no ale żeby zaraz dmuchać, to jakoś bym nie chciał,
skończyło się ok, ale stresa miałem że oo oooooo oo


a wiesz ze ja czulam ze tak bedzie.... zawsze mogles powiedziec ze jestes z Nowym Rokiem nowej orientacji i jeszcze nie wiesz jak sie zachowac ...moze by odpuscili...tak w ramach Noworocznych dobrych uczynkow. W Polsce bys dmuchaj jak nic- chyba ze by sie bali ze w obcym jezyku gadasz. My tak mielismy w Boze Narodzenie- zatrzymywiali wszystkich chyba ze mieli niemieckie rejestracje :D
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 5 sty 2012, 13:01 Re: Co mnie dzis wkurzylo

hej Sorki że się uśmiałam z Waszych złych dni ,ale tak co do tej wichury to zobaczcie ile mamy szczęścia że nie jesteśmy np listonoszami :)
testowy chyba musisz pokazać HmR. zdjęcia swojej dziewczyny , byłej żony dziecka itd. z adnotacją jak śmią twierdzić że teraz ktoś w ciebie coś wsuwa ;)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 5 sty 2012, 14:29 Re: Co mnie dzis wkurzylo

testowy napisał(a):z którego wynika, że ich zdaniem jestem homoseksualistą,
choć zdecydowanie nie jestem,
a ponieważ tego rzekomego pedalstwa
jeszcze powinienes ich zaskarzyc o znieslawienie ...a co to kogo obchodzi jakiej sie jest orientacji niby..?!
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 5 sty 2012, 14:54 Re: Co mnie dzis wkurzylo

bogini8 napisał(a):
testowy napisał(a):z którego wynika, że ich zdaniem jestem homoseksualistą,
choć zdecydowanie nie jestem,
a ponieważ tego rzekomego pedalstwa
jeszcze powinienes ich zaskarzyc o znieslawienie ...a co to kogo obchodzi jakiej sie jest orientacji niby..?!


twierdzenie, że homoseksualizm jest zniesławieniem jest zmiesławieniem,
oczywiście w szerszym pojęciu dotyczącym grupy społecznej,
tu nie chodzi o zniesławienie tylko o inne stawki taxu
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 5 sty 2012, 16:15 Re: Co mnie dzis wkurzylo

testowy, to przepraszam ja ciebie..geje placa inne podatki? nic z tego neirozumiem...
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 5 sty 2012, 16:38 Re: Co mnie dzis wkurzylo

chodzi o to ze mieszka pod jednym adresem z innym czlowiekiem. ten czlowiek tak sie sklada jest facetem, wiec Tescik ma w ich mniemaniu byc jego partnerem...bo kim ma byc.... gosposia? no wiec skoro razem zyja, to razem sie rozliczaja, razem prowadza gospodarstwo. jezeli tak nie jest to powinni miec na to dowody. jezeli Tescik wynajmuje pokoj to powinien miec umowe, albo na przyklad powinien placic swoj osobny coucil tax. jezeli beda sie osobno rozliczac z rachunkow i naleznosci to i osobno moga dostac zapomogi. jezeli robia to wpsolnie to i zasilki beda wspolne :)

ja kiedys mieszkalam w domku studenckim i przyszedl pan od telwizji i powiedzial do nas tak: albo odpowiadamy wpsolnie za cale gospodarstwo albo dzielimy mieszkanie na trzy podmieszkania (pokoje) i kazdy w tych pomieszczeniach bedzie odpowiadal za siebie- tak wiec trzy licencje TV i trzy podatki, lub trzy razy udawadnianie ze sie jest z podatku zwolnionym. nie mialo znaczenia czy wspolzylam ze wspolokatorami lub tez czy oni byli gejami... wazne bylo to czy chcemy prowadzic wspolne gospodarstwo czy tez nie. nie chcelismy wiec odpowiadalismy za siebie, a zasilki tez sie wowczas ubiegalismy osobno :) tak wiec Tescik zostal nazwany gejem zupelnie przypadkowo...tylko dlatego ze ten na ktorego jest umowa na dom okazuje sie byc facetem.

Tescik jak chcesz to Ci podnajme kawalek szafy...ciekawe czy za poligamie by mnie wowczas posadzili ;)

Dodano: -- 5 sty 2012, o 15:44 --

malaroksi napisał(a):hej Sorki że się uśmiałam z Waszych złych dni ,ale tak co do tej wichury to zobaczcie ile mamy szczęścia że nie jesteśmy np listonoszami :)


na zdrowie :D

swoja droga to wolalabym udawadniac urzedowie skrabowemu ze nie jestem wielbladem niz dostraczac listy w taka pogode :D :D :D
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 6 sty 2012, 00:37 Re: Co mnie dzis wkurzylo

nastepnie dowiedzialam sie ze kazdy pracownik ma sobie kupic safety shoes ...wiec poszukuje takowych...jak najmniejszych i najlzejszych ....ale do 30£ znalezc nie moge a do tylu sponsoruje firma....juz wyobrazam sobie wspaniale lato w tym zelastwie na stopach....gdzie wszystkie lata chodzilysmy w japonkach lub adidaskach....

bogini8, a myslalas nad takimi z plastikiem zamiast tego zelastwa? tez podlegaja pod safety shoes... ja kiedys takie mialam i sa troche lzejsze, no i nie musialam ich sciagac za kazdym razem jak przechodzilam przez bramke z wykrywaczem metalu :)
a tak zeby tez cos w temacie napisac, to dzisiaj mnie jeszcze nic nie wkurzylo... no, moze tylko to, ze to dzisaj trwa dopiero niecala godzine a ja nadal nie moge spac ;) moze przyjdzie mi to latwiej jak wkoncu wylacze komputer ;)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 6 sty 2012, 10:45 Re: Co mnie dzis wkurzylo

dorotajab,
no pięknie wytłumaczyłaś o co chodzi, dziękuję,
a z tą szafą... naprawdę miałabyś ochotę? yyy... czemu szafa?
:mrgreen:
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 6 sty 2012, 11:18 Re: Co mnie dzis wkurzylo

ja tam wszystkich moich "kolegow" trzymam :D :D :D :D


mamy taki uklad, samiec nie zaglada do szafy, a ja mu pozwalam kolezanka komputery naprawiac :D
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 6 sty 2012, 11:35 Re: Co mnie dzis wkurzylo

dorotajab,
znaczy, tłok tam jest :shock:
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Luiza » 6 sty 2012, 11:45 Re: Co mnie dzis wkurzylo

w Screw fix są tanie safety shoes. Przeróżne. Glanowate, kozakowate, adidasowate..
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 6 sty 2012, 12:15 Re: Co mnie dzis wkurzylo

testowy napisał(a):dorotajab,
znaczy, tłok tam jest :shock:

teraz nie bo na sylwka robilam porzadki :D
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 4 kwi 2012, 11:50 Re: Co mnie dzis wkurzylo

ze sie dzis obudzilam z bolem gardla a za oknem snieg :shock:
kwiecien wita :evil:
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 46
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK