Pozwanie Landlord do sadu

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez cici86 » 18 paź 2018, 03:38 Pozwanie Landlord do sadu

Witam
Czy ktos z was złożył wniosek do sądu na landlorda za brak oddania depozytu i brąz zabezpieczenia depozytu?
Sprawa wyglada tak ze mam potwierdzenie złożenia depozytu podpisane przez Landlord, mam potwierdzenie wypowiedzenia przeze mnie umowy najmu zgodnie z umowa(podpisane przez Landlord) i mam deklaracje podpisana przez landlorda ze zobowiązuje się oddać mój depozyt.
I moje najważniejsze pytania to
1. Jak wyglada procedura złożenia wniosku do sądu?
2. Kiedy, gdzie i ile mam zapłacić za rozpoczęcie sprawy?
3 czy będę wzywany do sądu jak w liście opisze cała sytuacje?
4 jesli będę wezwany do sądu to czy mogę prosić o darmowego tłumacza?
Jesli ktos już miał taka sytuacje opiszcie prosze wasze doświadczenia

cici86
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączył: 20 sty 2015, 19:08
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 18 paź 2018, 10:40 Re: Pozwanie Landlord do sadu

Ale po co od razu do sądu lecieć udaj się do Citizens Advice.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez cici86 » 18 paź 2018, 13:26 Re: Pozwanie Landlord do sadu

Juz bylem w citizen Advice. I wykorzystalem wszystkie mozliwe sposoby i to Citizen Advice kazalo mi isc do sadu.

cici86
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączył: 20 sty 2015, 19:08
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 19 paź 2018, 12:24 Re: Pozwanie Landlord do sadu

Nie poradzili Ci ,żeby wysłać list z prośbą o zwrot pieniędzy??? Dziwne, zawsze zaczyna się od email i listów a potem leci się do sądu. Czasami nie warto iść do sądu bo można więcej stracić niż zyskać. Zależy od sumy ,cierpliwości i Twoich nerwów. Powodzenia.
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez cici86 » 19 paź 2018, 13:02 Re: Pozwanie Landlord do sadu

Już napisałem ze wykorzystałem wszystkie możliwości. W tym również list. Z Landlord 0 kontaktu od ponad 2 miesiecy. Listu nie odebrał. Na wszystko mam potwierdzenia które mi podpisal tzn wypowiedzenie umowy wpłata depozytu( jak sie okazało nie zabezpieczył depozytu) oraz deklaracje podpisana przez niego ze odda cała sumę depozytu

cici86
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączył: 20 sty 2015, 19:08
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Voltix » 19 paź 2018, 14:39 Re: Pozwanie Landlord do sadu


Voltix
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 6 lut 2014, 12:59
Reputacja: 10
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE