Koszty wynajmu domu w Birmingham i okolicach

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

PostNapisane przez Majka09 » 12 cze 2012, 12:24 Re: Koszty wynajmu domu w Birmingham i okolicach

a co to council tax credit?
a czemu nie wezmiesz pracy dodatkowej?ja pracuje normalnie od 20-2 a dodatkowo 16-18sprzatam
maz 6-15 ,mam 2 dzieci,wynajmujemy mieszkanie sami bez obcych,mamy auto a wszystko to za pieniadze ktore twierdzisz nie da sie odlozyc :!: da sie da jak tu przyjechalismy to zylismy z tyg na tydz wkoncu oswiecilo nas i zaczelismy odkladac kase(jeszcze nie mielismy dzieci)co miesiac cos kupywalismy do domu za gotowke to komputer,tv,parlke,medle bo to wkoncu nasze i jestem naprawde dumna z tego!Zyj skromniej kupisz to auto wkoncu tylko licz sie ze jak masz ponizej 25lat slono zaplacisz za upezpieczenie i czy cie bedzie stac na utrzymanie tego auto skoro juz walki krecisz jak zarobic aby sie nie narobic :lol:

Majka09
 
 

KobietaPostNapisane przez danonek » 12 cze 2012, 12:35 Re: Koszty wynajmu domu w Birmingham i okolicach

zacznijmy od tego ze jak chcesz pobierac hausing benefit misisz pobierac albo work tax credit albo child tax credit. jeśli nie masz ukonczonych 25 lat nie nalezy ci sie working tax credit chyba że masz dzieci na utrzymaniu. zreszta to wszystko jest w poradniku. a co do utrzymania domu to musisz doliczyc counscil tax ja za dom z 4 sypialniami płace 13o ł plus opłaty oko 150 ł drobne opłaty jak tv license 20 ł pewnie internet czy tv bys zakłada to musisz to wszystko sobie doliczyc.
pozdrawiam

danonek
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączyła: 12 lis 2011, 22:13
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez walsall89 » 12 cze 2012, 14:34 Re: Koszty wynajmu domu w Birmingham i okolicach

Hahaha koles jestes nie zly... Nie dosc ze chcesz zeby Ci ludzie chate oplacili wraz z rachunkami to Ty jeszcze housing benefit chcesz brac ???!!! Ja pierdo** nie zly jestes. Takich jelopow znam kilku i niestety ale wszyscy teraz placza bo zlapali ich na kreceniu tego typu walku i juz nie maja zasilkow tylko kary musza placic. Chciwosc i cwaniactwo to nie w tym kraju... Jestes zajebi*** cwany i to Cie w zyciu zgubi.
Tak jak juz ktos napisal, nie starcza Ci kasy? Idz do dodatkowej roboty na part-time i bedzie ok :)
Po cholere Ci auto jak boisz sie czy Ci starczy na oplaty ?? Chlopie pomysl...
Kto chce to ma w tym kraju, wsytarczy CHCIEC !

Dodano: -- 12 cze 2012, o 14:35 --

danonek napisał(a):zacznijmy od tego ze jak chcesz pobierac hausing benefit misisz pobierac albo work tax credit albo child tax credit. jeśli nie masz ukonczonych 25 lat nie nalezy ci sie working tax credit chyba że masz dzieci na utrzymaniu. zreszta to wszystko jest w poradniku. a co do utrzymania domu to musisz doliczyc counscil tax ja za dom z 4 sypialniami płace 13o ł plus opłaty oko 150 ł drobne opłaty jak tv license 20 ł pewnie internet czy tv bys zakłada to musisz to wszystko sobie doliczyc.
pozdrawiam

Nie gadaj glupot bo nie musisz miec Child badz Work Tax Credit zeby dostac Housing Benefit wiec nie gadaj glupot i nie udzielaj blednych informacji

walsall89
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączył: 3 wrz 2010, 23:34
Reputacja: -2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez danonek » 12 cze 2012, 15:15 Re: Koszty wynajmu domu w Birmingham i okolicach

walsall89 mówie to co wiem ... tak zostałam poinformowana w consilu o czym ty nie wiedziałes jak wyraziłeś chec wypełanienia wniosków na baenefity oczywiscie za opłata. a swoja droga gratuluje tupetu zeby ktos taki nazywał inne osoby cwaniakami hehehe uśmiałam sie do łez.
pozdrawiam :)

danonek
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączyła: 12 lis 2011, 22:13
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 12 cze 2012, 19:48 Re: Koszty wynajmu domu w Birmingham i okolicach

Kuzwa synku jak czytam Twoje wszystkie posty to mam ochote kupic Tobie bilet powrotny z zakazem wjazdu na kolejne 100 lat dla ciebie i tobie podobnych ::stop::
Tyle w temacie .czerwona kropeczka jest bys siebie uszczesliwil taka malutka w rogu:)
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez walsall89 » 12 cze 2012, 21:30 Re: Koszty wynajmu domu w Birmingham i okolicach

danonek napisał(a):walsall89 mówie to co wiem ... tak zostałam poinformowana w consilu o czym ty nie wiedziałes jak wyraziłeś chec wypełanienia wniosków na baenefity oczywiscie za opłata. a swoja droga gratuluje tupetu zeby ktos taki nazywał inne osoby cwaniakami hehehe uśmiałam sie do łez.
pozdrawiam :)

Ja nie wiedzialem ? Haha dobre, nie badz smieszna/y , takie bzdury wmawiaj ludziom pustym ale nie mow tego na glos zeby inne osoby, w tym przypadku ja i wierze ze wiele innych, maja jakas wiedze. 'zeby dostac housing benefit musisz otrzymywac Child lub Work Tax Credit' to sie dopiero usmialem....hahaha

walsall89
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączył: 3 wrz 2010, 23:34
Reputacja: -2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jo14189 » 12 cze 2012, 21:52 Re: Koszty wynajmu domu w Birmingham i okolicach

Majka09, dobrze rzeczesz:)
HaPpy MaMa & ŻoNa :)
Avatar użytkownika
jo14189
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 34
Dołączyła: 21 lis 2011, 10:38
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez danonek » 13 cze 2012, 06:07 Re: Koszty wynajmu domu w Birmingham i okolicach

walsal87/lukasz nie rzucaj sie jak zwykle bo to ty bierzesz sie za cos o czym pojecia nie masz proponuje zebys poszedl i sie dokladnie dowiedzial a nie jak zwykle ludzi w blad wprowadzasz... mam nadzieje ze tutaj za darmo . I nie wypowiadaj sie na temat uczciwosci bo moge przytoczyc kilka faktow o jej brak w twoim przypadku.

pozdrawiam Cie gorąco

danonek
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączyła: 12 lis 2011, 22:13
Reputacja: 2
Neutralny
Góra
-1

MężczyznaPostNapisane przez walsall89 » 13 cze 2012, 07:37 Re: Koszty wynajmu domu w Birmingham i okolicach

danonek napisał(a):walsal87/lukasz nie rzucaj sie jak zwykle bo to ty bierzesz sie za cos o czym pojecia nie masz proponuje zebys poszedl i sie dokladnie dowiedzial a nie jak zwykle ludzi w blad wprowadzasz... mam nadzieje ze tutaj za darmo . I nie wypowiadaj sie na temat uczciwosci bo moge przytoczyc kilka faktow o jej brak w twoim przypadku.

pozdrawiam Cie gorąco

Na poczatek to naucz sie pisac poprwanie a wtedy bedziemy prowadzic dyskusje pani Leszczynska :)
Co do braku wiedzy, http://www.direct.gov.uk/en/MoneyTaxAnd ... G_10018926
I teraz prosze mi pokazac gdzie jest napisane , ze trzeba dostawac Work lub Child Tax Credit aby otrzymwac Housing Benefit....
Tak wiec brak wiedzy jest po Twojej stronie i nie zycze sobie bys mnie oczerniala.

Dodano: -- 13 cze 2012, o 07:47 --

A co do uczciwosci to Danonek nie wypowiadaj sie, bo Ty i Twoj maz nie wiecie co to znaczy. Uczciwosc, slowo dane drugiej osobie, to rzeczy ktore u Was nie maja zadnej wartosci. Jezeli masz cos do wyjasnienia to prosze bardzo, ja jestem otwarty na dyskusje czy to tutaj, czy u was :) Ale watpie bys chciala tego, bo ja juz nie raz staralem sie z Wami rozmawiac. Wiec dla mnie temat jest skonczony, choc jeszcze ze soba nie skonczylismy. Wiec daruj sobie wypisywanie swoich glupot tu na tym forum.
Podwalanie Polakow, swoich rodakow jest wystarczajacym powodem do tego by takich ludzi jak Ty TEPIC ! Wiesz o czym mowa prawda?
Tak wiec jak juz wspomnialem, nie mam zamiaru prowadzic tu dyskusji, jezeli chcesz to macie moj numer, zadzwon i sie umowimy.
Nie Pozdrawiam.

walsall89
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączył: 3 wrz 2010, 23:34
Reputacja: -2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bongorno » 13 cze 2012, 18:44 Re: Koszty wynajmu domu w Birmingham i okolicach

Ludzie skąd w was tyle jadu ??????? Nie dziwie się czemu niektórzy już tu nawet nie zaglądają.

bongorno
Rozeznany
 
 
Posty: 266
Dołączył: 11 sie 2010, 01:08
Reputacja: 30
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez wojtek688 » 14 cze 2012, 00:48 Re: Koszty wynajmu domu w Birmingham i okolicach

ja nie wiem czemu polacy żywia do siebie tyle nienawisci... zamiast sie trzymac jak turki czy marokance to by sie za funta w lyzce wody utopili nawzajem..

wojtek688
Początkujący
 
 
Posty: 36
Dołączył: 1 kwi 2012, 05:51
Reputacja: -9
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 14 cze 2012, 14:21 Re: Koszty wynajmu domu w Birmingham i okolicach

Poczytaj swoje posty, będziesz wiedział...

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez GIWI » 14 cze 2012, 17:25 Re: Koszty wynajmu domu w Birmingham i okolicach

Mozesz

Dodano: -- 14 cze 2012, 18:27 --

Mozesz pobierac benefity

GIWI
Rozeznany
 
 
Posty: 179
Dołączyła: 27 sie 2011, 18:01
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez green » 2 lip 2012, 19:44 Re: Koszty wynajmu domu w Birmingham i okolicach

wojtek688 napisał(a):ja nie wiem czemu polacy żywia do siebie tyle nienawisci... zamiast sie trzymac jak turki czy marokance to by sie za funta w lyzce wody utopili nawzajem..

musisz sie leczyc , tacy jak Ty powinni miec zakaz wjazu do WB

green
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączyła: 14 wrz 2010, 08:19
Reputacja: 0
Neutralny

a ja z innej troche beczki..dlaczego płacisz tyle pieniedzy mieszkając u kogos?
jesli wynajmiesz jeden bedroom czyli 2 pokoje z kuchnia i łazienka powinienes zapłacic około 320 funtów i mieszkasz sam..bez obcych na karku

rozumiem ze jak sie przyjezdża to rok góra póltora mozna z kims mieszkac ale potem? zeby sie kłócic o to czyja kolej na zmywanie? mnie po pół roku mieszkania z kims wqrwiało to ze ten ktos za głosno oddycha....oszalałabym gdybym teraz znów musiała z kims zamieszkac....
wolałabymw namiocie samemu niz w willi z kims


wynajmowanie mieszkania w celu podnajmu go nie jest dobrym pomysłem..sasiedzi wiedza i widza ile osób tam mieszka kto parkuje i concil tezsie o tym dowie..a jak dowie sie agencja to narobi ci w papiery i bedziesz miaeszkał pod gołym niebem bo referencji nie dostaniesz....fak jest wgodnie owszem ale..nie mozna oczekiwac ze tkos za ciebie cos zapłaci..masz zdrowe ręce? masz prace to sie ciesz i zyj po to tu przyjechalismy zeby odzyc,zaszalec a nie zeby stekac bo jak to mówia jak sie komus tu nie podoba to moze czas wrócic do Polski
rosze nie przyjmowac mojego posta z wrogościa nie temu miał słuzyc
pozdrawiam
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE

cron