Ktos probowal dzis zaznaczac domy na stronie sandwella?

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...
Witam. Dzis jak co tydzien przegladam propozycje domow na stronie sandwella, ale nie widze, na ktorym jestem miejscu. W rubryce 'your current position' jest po prostu pusto, a jak jakis dom zaznacze to w historii bidowania jest ze jestem na 0 miejscu do danego domu. O co chodzi, ktos ma tak samo????
Avatar użytkownika
lori28
Rozeznany
 
 
Posty: 136
Dołączyła: 24 lut 2012, 20:12
Reputacja: 2
Neutralny

ja tak mam. na dodatek mam tylko 3 domy w propozycjach...juz sie wystraszylam ze dali mi do wyboru ....wszystkie na tiptonie...gdzie nie chce mieszkac :?
I hate two faced people. It's hard to decide which face to slap first.
Avatar użytkownika
Mean Girl
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Dołączyła: 18 maja 2012, 09:08
Reputacja: -15
Wyśmiewca

w takim razie to jakas awaria chyba jest
a domkow w tym tyg strasznie malutko faktycznie, no i nic ciekawego...
Avatar użytkownika
lori28
Rozeznany
 
 
Posty: 136
Dołączyła: 24 lut 2012, 20:12
Reputacja: 2
Neutralny

oni tam maja cos nie tak juz od dluzszego czasu... ja w tym tygodniu jeszcze nie bidowalam (wlasnie sobie uswiadomilam ze w zeszlym tez nie bo to juz dzisiaj sroda ;-) ) mialam cos podobnego jak bidowalam 20 sierpnia - to jest w poniedzialek, z tym ze przy zaznaczeniu mieszkan ktore mnie interesowaly pojawila sie informacja na ktorej jestem pozycji ale juz pozniej jak sprawdzalam liste to tez bylo 0 przy wszystkich trzech mieszkaniach... nastepnego dnia wszystko wrocilo do normy... i co jeszcze bylo dziwne to data.. mimo ze bidowalam 20 sierpnia data byla 15 sierpnia.
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

To prawda z ta strona juz od dluzszego czasu co chwile jest cos nie tak. Jeszcze nie dawno wogole mi sie nie wyswietlala.

Guest
 
 

Ja rowniez mam cos z ta strona nie tak. Albo zerowa jestem albo wogole nie widac ktora na liscie. Czasem to wogole sie nie da wejsc na strone
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE

cron