Problem z Agencja legal property services

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

Kobieta PostNapisane przez kamilaa » 6 wrz 2013, 07:04 Problem z Agencja legal property services

Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Witam
Mam problem z tą agencja !! nie wiem co zrobic jutro mielismy podpisac umowe najmu domu a wczoraj zadzwonilam do agencji i powiedzieli ze jest jakis problem z papierami z banku i musimy zrezygnowac z najmu i nie wiem co mozna zrobic !! agencja potrzebowala potwierdzenia z banku ze mamy co najmniej 300Ł miesiecznych wplywow na konto i spełniamy ten wymóg bo sa 4 osoby które pracuja i mają wpływy ponad 1000Ł miesiecznie a w agencji stwierdzili ze bank przesłał papiery ze nie spełniamy tego wymogu! W banku bylismy wczoraj i powiedzieli nam ze nie moga nam udzielic zadnych informacji dlaczego według banku nie spelniamy tego wymogu. tutaj gdzie mieszkamy teraz zlozylismy juz 3 tygodnie temu wypowiedzenie i jutro musimy sie z tad wyprowadzic tylko nie mamy gdzie :( obecny landlord wynajal juz ten dom i nie wiemy co dalej robic moze ktos byl w podobnej sytuacji ?? prosze o pomoc

kamilaa
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 39
Dołączyła: 3 lip 2013, 11:03
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Grab4 » 6 wrz 2013, 09:13 Re: Problem z Agencja legal property services

Popros agencje aby przedstawiła Ci dowód na to ze zeczywiscie nie spelniacie wymogu.
Zrób to na piśmie lub email, nic na telefon. Jeżeli odmiwia napisz ze zgodnie z prawem maja obowiązek udostępnić wszystkie informacje dotyczące Ciebie.

Grab4
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączył: 21 mar 2009, 20:37
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez oliwka_26 » 6 wrz 2013, 18:07 Re: Problem z Agencja legal property services

hej ja mialam do czynienia z ta agencja dobrych kilka lat temu i jedyne co moge powiedziec to zeby ich unikac. u nas sytuacje byla inna wszystkie informacje potwierdzone i sprawdzone byly. fakt ze robili troche problemu z ogladaniem domu i tlumaczyli ze wlasciciel jeszcze mieszka takze trzeba bylo przeniesc to na pozniejszy termin. Pozniej znow dzien przyprowadzki byl przesuniety. Dom nam sie na tyle podobal ze postanowilismy poczekac. Dalismy wypowiedzenie we wczesnijszym domu i nadszedl dzien przeprowadzki.... Dostalismy klucze i wszystko wygladalo ok. ... niestety do domu nie dojechalismy bo dostalismy telefon od agencji ze jednak wlasciciel domu dalej tam mieszka.... reszty szkoda nawet komentowac... zostalismy nagle bez mieszkania.... nie polecam. Sa niepowazna, nieslowna i zupelnie niekompetetna agencja .. Nie biora odpowiedzialnosci za swojezaniedbania ...

oliwka_26
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączyła: 20 gru 2006, 22:09
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewanowakowska » 11 wrz 2013, 13:22 Re: Problem z Agencja legal property services

kamilaa napisał(a):
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
(...) obecny landlord wynajal juz ten dom i nie wiemy co dalej robic moze ktos byl w podobnej sytuacji ?? prosze o pomoc

Bardzo prosze nie panikuj: bez umowy mozesz mieszkac okolo 3 miesiecy. Nikt nie ma prawa Cie wyrzucic z wynajmowanego mieszkac nawet gdy.... wygasla umowa. Chetnie udziele wiecej informacji na priva. Mam nadzieje ze informacja sie sprzyda.
Rownouprawnienie konczy sie wraz z pierwsza ciaza.
Prawdziwe rownouprawnienie bedzie, kiedy ciaze bedzie mogl sobie zaaplikowac mezczyzna.

ewanowakowska
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Dołączyła: 3 lut 2012, 17:33
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 7
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE